0

@filipVeB Coutinho to nie napastnik. Braithwaite, Suarez odejdą i Depay może przyjść.

1

@MrCules 19 letni Davies robił z nami, co chciał po lewej stronie. Więc, dlaczego Dest ma grzać u nas ławę skoro jest lepszy niż Semedo i Roberto razem?

0

@KapiFCB Wywalczył? Jest miernym zawodnikiem nawet na Betis.

0

@badej60 On nawet obok eksperta nie stał.

2

@kaziks Hahaha przypomniała mi się sytuacja z przed kilku lat w szkole średniej jak 1 dziewczyna dała radę 3 dziewczyną. Trenowała jakieś sztuki walkina zawodach czy czymś miała 1 miejsce. Mowiłem tym pobitym dziewczyną, że nawet jakby miała związane ręce to i tak by sobie z nimi poradziła, to nie wierzyly, a później wracały z płaczem. Należało im się, bo się naśmiewali z niej, że jest z biedniejszej rodziny.

2

@MesQueUnClub_87 Pewnie chodził do jakiejs szkoły z internatem, gdzie za byle, co można było wylecieć i trzeba było chodzić w kiczowatym mundurku.

0

@azysko Valverde przecież stawiał na luźne treningi. Sam nawet o tym mówił w wywiadzie. Były jeszcze mityczne intensywne treningi Setiena, ale to boisko zweryfikowało jak to wyglądało. Mam nadzieję, że za Koemana będzie znaczna poprawa w tym aspekcie, bo nie może być takich spotkań jak w rewanżach z Romą czy Liverpoolem czy w meczu z Bayernem, że biega 11 chłopców przeciwko 11 mężczyzną.

0

@panczo Jeśli Vilanova kontynuował by, to co zaczął Guardiola, to klub był w podobnym miejscu, co teraz.

0

@Mario96w Dawał radę jeśli chodzi o grę na wysokim poziomie. Co mu niby dawały te centymetry skoro jak na około 190 cm był słaby w grze głową. Średnio sobie radził w tym aspekcie z zawodnikami ze słabych klubow, a zawodnicy świetni w tym aspekcie go niszczyli jak np Ramos czy Godin.

0

@Mario96w To sobie zobacz Busquetsa. Chudy szczypior, a jakoś dawał radę.

0

@Hasszz PS w żadnej generacji Xboxa nie zmiotło i nie pisz głupot. Jesteś zaślepiony PS i tyle.

1

@justfootball Żaden pieniądz nie jest bardziej wartościowy niż ludzkie życie. Oczywiście, że Hajto.

1

@jeyx77x To będziesz miał okazję dzisiaj zgasić te osoby.

1

@student97r Tak, jak powiedział Menotti. Messi ma być truskawką na torcie, a nie samym tortem i truskawką. 1 piłkarz nie może być odpowiedzialny za 90% akcji.

0

@fcb710 Zależy w jakim przypadku i co się stało.

0

@patrykzmc2000 Czyli nici z odejścia Suareza. Juve kupuje jeszcze starszego napastnika niż Suarez? Czyli pewnie Urugwajczyk chciał, to co zarabiał w Barcy, a Dżeko nawet połowy tego nie zarabia.

0

@Zbyszko z Bogdańca W tamtym czasie nie mozna było sobie wyobrazić, że będzie ktoś w Barcelonie na podobnym poziomie do Ronaldinho, a tu się trafił ktoś kto go przerósł i to dość szybko. I ludzie przestali tęsknić za Brazylijczykiem.

13

Strasznie długo do trwa już żegnałem go z 10 dni temu.

1

@NeroTFP I podążaj za tą myślą. Alkohol to zło.

0

Zarząd Bartomeu- myśli. Wybierz jedno.

0

@busquets5 Bo kupili kilku zawodników? Daj spokój. Gdzie oni wszyscy byli w LM?

1

@hazo428 Raczej następnym Mascherano.

2

@MesQueUnClub96 Fakeową wypowiedzią.

1

@lukaszbarca15 Gdyby nie było Enrique trypletu też by nie było.

1

@Rewolucja123 Jeśli odejdzie do innego klubu na zasadzie transferu, to mu się nic nie należy. Klub nie będzie płacił pracownikowi, który poszedł do innego pracodawcy.

8

Suarez miał nie robić problemów z odejściem. Koeman powiedział mu, że na niego nie liczy, a ten chce teraz zostać. Chce pensje od klubu za sezon w którym go już nie będzie? Śmiech na sali. Niestety, ale to zarząd musi teraz główkować, bo to oni dali zawyżone kontrakty i to teraz przez nie się zawodnika w dupach przewraca.

2

@Coutinho007 Według Valverde/Setiena jest młody i ma czas lub co on w pilce osiągnął w porównaniu do Vidala czy Busquetsa. Busquets, co prawda w jego wieku został dopiero odkryty przez Pepa z Barcy B i miał dużo gorsze początki niż Puig. Gdyby Sergio trafił na czasy Valdka i Setiena jak był młodzikiem, to by odszedł na jakieś bezsensowne wypożyczenia i by nie stał się klasowym zawodnikiem.


2

@Coutinho007 A jest gadka, że to Puig musi przypakować, bo jest kruchej postury. Busquets jakoś nigdy nie musiał mimo, że wygląda tak samo jak był młodzikiem, czyli jak szczypior, a w dodatku poziom prezentuje dużo gorszy niż wtedy. Setien gadał słodkie słowa, a się dał zdominować szatni, tak samo lub nawet gorzej niż Valverde.

5

@NeroTFP Ronaldo w wieku 35 lat daje radę biegać prawie, tak szybko jak zawodnicy od niego conajmniej 10 lat młodsi?

1

@Coutinho007 Szkoda sobie w taki sposób brudzić to, co się wcześniej osiągnęło. Będzie Legendą, ale z ogromną rysą w postaci ostatnich sezonów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?