@Szicek10 A jak to inaczej nazwać? Można od czasu do czasu się tego napić, ale pić to codziennie jest niezdrowo. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.
@Coutinho007 Może i bardziej zdrowy niż kawa, ale pić tego w dużych ilościach się nie powinno. Kolega to w dzień w dzień chlał i gorzej mu to zaszkodziło niż napój energetyczny.
@Wossi61FCB Szkoda tylko, że krzyczał na młodych grając jeszcze większy piach niż oni, ale i tak należy mu się szacunek, bo to najlepsza 9 w historii tego klubu i lepszej nie było.
Suarez dał nam więcej niż Henry i Villa razem, a to byli równie wybitni zawodnicy, co Luis. Villa zaliczył świetny pierwszy sezon i w drugim fatalna kontuzja po której już nie odzyskał formy, a Henry przyszedł o te 2-3 lata za późno, bo swój Prime miał w Arsenalu.
0
@Encore Szkoda, że jednak u nas jego kariera nie potoczyła się najlepiej. Pokładałem w nim wielkie nadzieje.
0
Fati musi pojechać na ME w przyszłym roku. Oczywiście jak się odbędą. Według mnie to musi być podstawowy zawodnik Reprezentacji.
0
@ObiektywnyKibic121 Hahaha. Chłopak to rocznik 2001. Więc, jakie pół sezonu miał dobrze rozegrać w City?
3
@VirtuoZ Jak błąd. Cykl Suareza w Barcelonie się skończył i tyle.
0
@damian777 On nie chciał zmniejszyć pensji nawet o 10%, a co dopiero o połowę. Rezerwowym u nas nie mógłby być, bo by był za drogi.
8
@Janiama Akurat twoich komentarzy nie ma, co się obawiać i należy je czytać z przymrużeniem oka, bo zawsze się dzieje na odwrót niż piszesz :D
4
Przypominam płaczką, że nie rozegraliśmy ani jednego oficjalnego spotkania w tym sezonie. Wstrzymajcie się z płaczem.
17
Choćby Suarez w tym sezonie strzelił 30 goli, to i tak dobrze, że odszedł. W Barcelonie trzeba zmian.
0
@Striker Dla nich 19 latek powinien się przez 2-3 lata kisić w juniorach i dopiero później dostać szansę.
0
@Bobo25 Zobacz powtórkę.
2
@FC1899Barca Jeszcze Busquets przed nimi...
0
@DonMatteo901 Wygląda lepiej, ale to i tak dziecko jest.
0
@LuisSalvano Większy idiotyzm to tego pajaca, co stał przy zjeżdżalni. Nie wiem co on chciał tym udowodnić. Jego nie miało prawa tam być.
2
@dawo17 Aż mnie kolano rozbolało. To musiało bardzo boleć tego gościa, ze zjeżdżalni.
0
@Pawlak1992 Barcelona zdobywa mistrzostwo.
3
@Kusco15 Tyson i tak by pokonał Witalija i Wladymira.
0
@Barcelismo No, bo je zamykałem jak był przy piłce.
3
@maatiixx Pewnie miał jeszcze ten sezon kaleczyć naszą grę i odejść po wypełnieniu kontraktu.
1
@Veil5ide Iniesta nigdy nie był żadnym amigosem, a jak ktoś tak napisze to powinien dostać natychmiastowego bana.
3
@Barca_Big_Moment Co? Taki gówniarz ma zarabiać więcej niż ja :D
0
@Szicek10 A jak to inaczej nazwać? Można od czasu do czasu się tego napić, ale pić to codziennie jest niezdrowo. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.
0
@Coutinho007 Może i bardziej zdrowy niż kawa, ale pić tego w dużych ilościach się nie powinno. Kolega to w dzień w dzień chlał i gorzej mu to zaszkodziło niż napój energetyczny.
1
@Szicek10 Może przestanie pić ten szajs.
0
Komentarz usunięty
0
@Barca_Big_Moment Ciekawi mnie fenomen tej mączki Nadala. Tam jest fenomenalny, a na innych kortach zdecydowanie słabszy.
0
@Wossi61FCB Szkoda tylko, że krzyczał na młodych grając jeszcze większy piach niż oni, ale i tak należy mu się szacunek, bo to najlepsza 9 w historii tego klubu i lepszej nie było.
0
@itmustbejoke Na każdego przyjdzie kiedyś pora.
2
Suarez dał nam więcej niż Henry i Villa razem, a to byli równie wybitni zawodnicy, co Luis. Villa zaliczył świetny pierwszy sezon i w drugim fatalna kontuzja po której już nie odzyskał formy, a Henry przyszedł o te 2-3 lata za późno, bo swój Prime miał w Arsenalu.
1
@AdiKingu96 Był w grupie trzymającej władze. Mimo tego, że grał tylko 2 sezony u nas. Szybko wkupił się w łaski Amigosów.
0
@MESSIah16 Ma gość potencjał by być lepszy niż Ballack.