0

@Encore Szkoda, że jednak u nas jego kariera nie potoczyła się najlepiej. Pokładałem w nim wielkie nadzieje.

0

Fati musi pojechać na ME w przyszłym roku. Oczywiście jak się odbędą. Według mnie to musi być podstawowy zawodnik Reprezentacji.

0

@ObiektywnyKibic121 Hahaha. Chłopak to rocznik 2001. Więc, jakie pół sezonu miał dobrze rozegrać w City?

3

@VirtuoZ Jak błąd. Cykl Suareza w Barcelonie się skończył i tyle.

0

@damian777 On nie chciał zmniejszyć pensji nawet o 10%, a co dopiero o połowę. Rezerwowym u nas nie mógłby być, bo by był za drogi.

8

@Janiama Akurat twoich komentarzy nie ma, co się obawiać i należy je czytać z przymrużeniem oka, bo zawsze się dzieje na odwrót niż piszesz :D

4

Przypominam płaczką, że nie rozegraliśmy ani jednego oficjalnego spotkania w tym sezonie. Wstrzymajcie się z płaczem.

17

Choćby Suarez w tym sezonie strzelił 30 goli, to i tak dobrze, że odszedł. W Barcelonie trzeba zmian.

0

@Striker Dla nich 19 latek powinien się przez 2-3 lata kisić w juniorach i dopiero później dostać szansę.

0

@Bobo25 Zobacz powtórkę.

2

@FC1899Barca Jeszcze Busquets przed nimi...

0

@DonMatteo901 Wygląda lepiej, ale to i tak dziecko jest.

0

@LuisSalvano Większy idiotyzm to tego pajaca, co stał przy zjeżdżalni. Nie wiem co on chciał tym udowodnić. Jego nie miało prawa tam być.

2

@dawo17 Aż mnie kolano rozbolało. To musiało bardzo boleć tego gościa, ze zjeżdżalni.

0

@Pawlak1992 Barcelona zdobywa mistrzostwo.

3

@Kusco15 Tyson i tak by pokonał Witalija i Wladymira.

0

@Barcelismo No, bo je zamykałem jak był przy piłce.

3

@maatiixx Pewnie miał jeszcze ten sezon kaleczyć naszą grę i odejść po wypełnieniu kontraktu.

1

@Veil5ide Iniesta nigdy nie był żadnym amigosem, a jak ktoś tak napisze to powinien dostać natychmiastowego bana.

3

@Barca_Big_Moment Co? Taki gówniarz ma zarabiać więcej niż ja :D

0

@Szicek10 A jak to inaczej nazwać? Można od czasu do czasu się tego napić, ale pić to codziennie jest niezdrowo. Wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem.

0

@Coutinho007 Może i bardziej zdrowy niż kawa, ale pić tego w dużych ilościach się nie powinno. Kolega to w dzień w dzień chlał i gorzej mu to zaszkodziło niż napój energetyczny.

1

@Szicek10 Może przestanie pić ten szajs.

0

Komentarz usunięty

0

@Barca_Big_Moment Ciekawi mnie fenomen tej mączki Nadala. Tam jest fenomenalny, a na innych kortach zdecydowanie słabszy.

0

@Wossi61FCB Szkoda tylko, że krzyczał na młodych grając jeszcze większy piach niż oni, ale i tak należy mu się szacunek, bo to najlepsza 9 w historii tego klubu i lepszej nie było.

0

@itmustbejoke Na każdego przyjdzie kiedyś pora.

2

Suarez dał nam więcej niż Henry i Villa razem, a to byli równie wybitni zawodnicy, co Luis. Villa zaliczył świetny pierwszy sezon i w drugim fatalna kontuzja po której już nie odzyskał formy, a Henry przyszedł o te 2-3 lata za późno, bo swój Prime miał w Arsenalu.

1

@AdiKingu96 Był w grupie trzymającej władze. Mimo tego, że grał tylko 2 sezony u nas. Szybko wkupił się w łaski Amigosów.

0

@MESSIah16 Ma gość potencjał by być lepszy niż Ballack.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?