4

@Coutinho007 Oni gdyby chcieli to by mogli te 2-3 sezony dłużej pograć, ale nie chcieli zabierać miejsca młodszym. Np Iniesta w chwili odejścia był dalej najlepszym pomocnikiem Barcelony.

2

@Coutinho007 W takiej dyspozycji to powinien od conajmniej 2 lat siedzieć na ławie, a w tym sezonie powinien siedzieć na trybunach.

1

@Coutinho007 W 2023 to już nic z niego nie zostanie. On od ponad 2 lat gra jakby miał 37-38 lat.

1

@levz0r Radwańska coś osiągnęła, ale zawsze jej czegoś brakowało w tych kluczowych momentach np siły fizycznej czy dobrego pierwszego serwa.

0

@Dior Albo ich ogarnie i będzie, tak jak on chce. Lub nie ogarnie i sam odejdzie.

3

W sumie trochę mi się przykro robi, że Busquets nie jest nawet w 1/5 tym zawodnikiem, co kiedyś. Już mocny zjazd formy zaliczył w ostatnim sezonie Enrique, a wtedy nie miał 30. Taki piłkarz jak on nie pogra do 35-36 lat on musi zejść ze sceny wcześniej. Po ostatnim sezonie powinien zakończyć karierę i udać się na emeryturę do Kataru. Jak Xavi miał jego lata, to wygrywał z Hiszpanią Euro, a Iniesta jak był w wieku Busquetsa, to pokazywał klasę na EURO we Francji. Niektórzy piłkarze wcześniej kończą grę na wysokim poziomie, a niektórzy odchodzą w niezłej formie.

1

@Zip I bardzo dobrze, walcz o te ostatnie lata wolności, bo jeszcze na ślub masz czas.

0

@Hushovt Alenia to w najlepszej formie jest, tak dobry jak Arthur w najgorszej.

1

@losiek100 Jakbyś miał psychikę 6 latka, to też byś wyłysiał.

1

@Derean Jak Koeman sobie przypomni jak był młody, to Messiemu nie odda żadnego wolnego.

2

@IronSanHybrid No, normalne dziewczyny. Spust jest nad nimi, bo grają w jakimś serialu i tyle. Są ładne, ale bez przesady.

2

Krok w tył to zrobił przychodząc do słabego United. 2 sezon w plecy. Dobrze, że później uciekł do Lyonu.

8

@IronSanHybrid W szkole w technikum były ładniejsze. Lub na jakiejś dyskotece na Katowicach. Nie ma co się podniecać jakimiś laskami do towarzystwa. :D

1

Jestem ciekaw, co to wotum nieufności da w tym momencie? Wybory i tak będą w Marcu, a nawet jeśli Bartek zostałby odsunięty, to do Marca klubem i tak będzie rządzić jakaś jego marionetka.

0

@LuisSalvano Tu są znawcy od wszystkiego i od niczego :D

2

@Panenka Też się z przykładem Goretzki nie zgadzam. Lewy robił formę conajmniej kilka lat, a Niemiec nagle z szczupłego zawodnika przypakował conajmniej 10 kg. Tym bardziej, że Lewy był szczupły na początku w Borussi czy w Ekstraklasie. Sterydy to nie były, ale pewnie coś nienaturalnego, bo niektórzy przez kilka lat nie mogą zrobić takiej sylwetki, a Niemiec to zrobił w tak krótkim czasie?

1

@siwykrb W dyskusjach sporo osób bije go na głowę. Podaj argumenty dlaczego jest najlepszy.

0

@PatrychoO To jest chore.

0

@PatrychoO Co? Kiedykolwiek ktoś klęczał na boisku?

1

@LuisSalvano Goretzka to napewno coś brał, bo taką sylwetkę się robi dużej niż w pół roku, a miał podobną niedowagę do Busquetsa, ale Lewy czy Boateng swoje sylwetki mają wyrobione przez siłownie.

1

@LuisSalvano I pisze to gość, który chciałby Neymara nawet kosztem Messiego... Przestań znowu szukać atencji i zajmij się sobą. Z każdego piłkarza można się ponabijać np Suarez to przeciwieństwo Busquetsa, bo ma nadwagę i z niego też się nabijają.

0

@Szicek10 Masakra. Z takimi lamusami przegrywają :(

1

@NeroTFP Ktoś lubi Harrego Pottera to lubi Harrego Pottera. Ktoś lubi Grę o Tron to lubi Grę o Tron. Ktoś lubi Chińskie bajki to lubi Chińskie bajki. Nie ma sensu komentowania tego, bo o gustach się nie dyskutuje.

2

@Encore Obrażają one osoby, które mają podobne problemy z niedowagą.

0

@Rewolucja123 Ty tak nie chudnij, bo niedługo to nie będzie Ciebie widać :D

0

@IronSanHybrid Kobieta miała to coś pamiętam ją z nagiej broni chyba. Już nie chodzi o to czy miała czym oddychać, ale miała nieziemski wzrok.

5

Griezmann jest u nas niewypałem na miarę Coutinho? Bez przesady, bo jak na grę na nieswojej pozycji zanotował i tak dobre liczby. Hazard jest większym niewypałem w Realu. Belg przyszedł też za grube miliony, przyszedł do klubu z nadwagą i przegapił pół sezonu przez kontuzje i przed tym sezonem ma te same problemy. Bale, który ma gdzieś grę dla Realu zanotował lepsze statystyki niż Hazard. 1 gol i 3 asysty, to marny wynik jak na zawodnika za takie pieniądze.

0

@BorzyKrzys Haha to samo pomyślałem.

0

@Bamboleo Nie jest powiedziane, że człowiek coraz starszy jest mądrzejszy.

2

@Witam Tak, jak z 87 dla Suareza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?