cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@JordiAlbion Tutaj sami bogacze są, a jak przychodzi dzień meczu, to proszą o streama. :D
3
Wygląda jak mecz 3 klasy szkoły podstawowej z 6. Wtedy też była taka przepaść na WF-ie. :D
0
Tera w piłę niech chociaż do półfinału dojdo!
1
Nerwy jak na ustnej maturze.
1
@Oskar00 Nie no, ziomuś, chociaż średnio śledzący NBA wie, że połowa połowie nierówna. :D
1
Myśleli, że kwarty jak połowy, są dwie.
2
@Gibbon_FCB W imię zasad, skur...u
2
Leo Messi z golem, a tymczasem Słoweńcy.
1
@Medium Łuuuuuuuuukaaaaaaaasz Piiiiiiszczeeeeeeek!
0
Nejma ball roll nie w tę stronę.
3
@Volk I sędzia Niemiec! Niezłe combo.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 Tego sobie i Tobie życzę!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@wawrzyn1 Kradzione się nie liczą. :D
1
@kubix05 Obejrzałem ten skrót, ale jakby tak porównać ówczesny futbol do obecnego, to jednak jest spora różnica. :)
0
Kociołek Panoramixa.
1
Tu tu tu tururu tutu!
0
Koniec seta, początek sety.
0
Ja żartowałem z tym tie-breake'm.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12195197#comment-12195197
1
@budel17 Po dzisiejszych meczach mam dość obstawiania... do weekendu.:)
2
Doprowadzić do tie-break'a za wszelką cenę, bo jeszcze 3 browce zostały.
0
@Tasde Gościu schował ręce, jak tylko mógł. Dostał piłką w bok ciała, po czym ta obiła rękę. Może powinien upier... ręce przed meczem?
0
Nie dać się rozkręcić Jankesom.
1
Nie lubię obecnego Menczesta, ale karny z dupy.
0
@impa Co prawda to nie jest once de gala, ale i tak wyczyn Polaków cieszy. :)
0
Wchodzi Parejo i Moreno, tak się kończy lekceważenie Lecha i niepotrzebna zabawa gospodarzy.
1
@AllBundy A ja się bałem o 4:2 :D
https://zapodaj.net/images/240dc1d474f1b.jpg
0
@RomanHoffer Roman, bez pół litra nawet do tej roboty nie siadaj.