0

Ciekawe, ilu znajdzie się, którzy pamiętają Lotusa z Amigi 500. :D


0

Rywal nie chciał dziś grać w piłkę!

6

Wal go na pisdę Wojtuś

0

@Piotr,1985 Pamiętam wersję z Ronaldo, gdy obijał mur za murem. :D

0

@Hosh *Dembele *(niepotrzebne skreślić).

1

@PawkoFCB Naprawdę, głąbie.

1

@PawkoFCB Chyba nie słyszałeś nigdy o przecinkach. xD

0

Dobrze, że to tylko Depay, bo byłoby 0:2

0

@VegetaPolska Nadal mogę napisać to samo. Masz za duże oczekiwania co do ich poziomu. :D

1

Dobrze, że klient dał mi dziś cytrynówkę, jakoś przełknę tę porażkę.

0

@VegetaPolska Po prostu masz za duże oczekiwania.

0

Jaki kraj, taki Ramos. Krychowiak niebezpiecznie.

13

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Podobno zapieprzył węgiel z Polski.

https://zapodaj.net/images/021d29b36efb4.jpg

7

@Emhyr Warto dodać, że podczas tego pobytu wziął udział w więziennym turnieju piłki nożnej. Jego drużyna wygrała zawody, a nagrodą był... ważący 16 kilogramów wieprz.

5

Tchouameni już ładnie w Monaco pomykał, Real będzie zadowolony.

0

@piasqnfcb czyżby internet explorer?

2

Jedziemy z nimi! Aby Niemiec nie wygrał.

0

Denis brał lekcje od Burneiki.


0

Koksu identycznie sam się znokautował.

0

Krótkie kończyny = krótka walka.

0

Dla takiego karła schody to jak drabina.

0

@zodiak_10 Czego nie zrobił? :D

0

Nie uniknął walki!

1

Walka z cieniem.

1

Na pewno tylko mężczyźni gwiżdżą!

0

@Transu96 Masakra, aż mi browar przestał iść. :D

0

@Hosh Przemoc ma płeć!

2

Cóż za seksistowski taniec Staśko przed walką.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Bruttal Cadiz z golem, więc w czym problem? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?