0

@AmigoBlancos Sméagol zawsze spoko. :D

0

@szymonekk Bo tam nie ma pompowania balonika do czerwoności.

0

1

Fajną ekipę ma to Maroko. Większość gra w dobrych klubach. PSG, Chelsea, Sevilla, Bayern, Fiorentina, West Ham United. :)

0

Jeszcze koledze w robocie mówiłem, że przegramy dokładnie 1 golem i Lewy nie wykorzysta karnego. Byłem blisko zrealizowania planu jak Czesio. ;-)

6

Nam strzelać nie kazano.

0

Mecz przypomina derby Madrytu. :D

0

@Chaoss Masz rację, Katar miał więcej sytuacji.

0

Wyglądamy jak Katar przy Ekwadorze.

0

Chyba serio nie kazali gasić samolotu na lotnisku, bo zaraz wracają.

1

@bartas97 To dlatego tak go ciągnie ku ziemi. :D

0

Jankesi w ofensywie.

1

@GeraltzKatalonii I walą w środek. :D

2

Frenkie w swoim stylu. Wiedziałem, że nic z tego nie będzie.

3

@norbi77 To proszę Państwa są stworzenia, które chcą zarabiać tyle, co mężczyźni.

1

@koksik2700 Wystarczy FlashScore

0

Sędzia przez chwilę spojrzał na kartkę, czy się nie yebnął i nie dał czerwonej :D

0

@KlonaZepan Katar Ci wzrok osłabił.

2

Nie będzie karnego, bramkarz sfaulowany. :D

0

Przynajmniej Polak na varze zarobiony.

2

Jednak przelew doszedł w ostatniej chwili.

0

Ekwador właśnie podpisał na siebie wyrok śmierci.

24

@Przemek2323 Spokojnie, jeszcze dojrzewasz. :D

1

Katarczycy dziwnie spokojni o wynik spotkania. :D

1

Czuję, że dziwne będą mecze sędziowane przez gości z Ameryki Południowej. Wrócą wspomnienia z 2002.

0

@Hosh Dla sędziów, którzy się nie posłuchają.

24

Morgan Freeman rozmawia z człowiekiem, który stracił nogi podczas budowy stadionu. Piękna scena.

0

@Lisek To nie oglądaj. Ja tak zrobiłem i nie muszę się wkurzać

2

@kubix05 Jakoś przedwczoraj w tv oglądałem Psy 3, No i nie powinno się odgrzewać kotletów.

2

@MesQueUnClub_87 Watykan doprowadzi do upadku chrześcijaństwa. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?