cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos Sméagol zawsze spoko. :D
0
@szymonekk Bo tam nie ma pompowania balonika do czerwoności.
0
@IronSanHybrid Oho, czyli znowu już niedługo. :)
https://demotywatory.pl/uploads/202011/1606572794_hbwsyb_600.jpg
1
Fajną ekipę ma to Maroko. Większość gra w dobrych klubach. PSG, Chelsea, Sevilla, Bayern, Fiorentina, West Ham United. :)
0
Jeszcze koledze w robocie mówiłem, że przegramy dokładnie 1 golem i Lewy nie wykorzysta karnego. Byłem blisko zrealizowania planu jak Czesio. ;-)
6
Nam strzelać nie kazano.
0
Mecz przypomina derby Madrytu. :D
0
@Chaoss Masz rację, Katar miał więcej sytuacji.
0
Wyglądamy jak Katar przy Ekwadorze.
0
Chyba serio nie kazali gasić samolotu na lotnisku, bo zaraz wracają.
1
@bartas97 To dlatego tak go ciągnie ku ziemi. :D
0
Jankesi w ofensywie.
1
@GeraltzKatalonii I walą w środek. :D
2
Frenkie w swoim stylu. Wiedziałem, że nic z tego nie będzie.
3
@norbi77 To proszę Państwa są stworzenia, które chcą zarabiać tyle, co mężczyźni.
1
@koksik2700 Wystarczy FlashScore
0
Sędzia przez chwilę spojrzał na kartkę, czy się nie yebnął i nie dał czerwonej :D
0
@KlonaZepan Katar Ci wzrok osłabił.
2
Nie będzie karnego, bramkarz sfaulowany. :D
0
Przynajmniej Polak na varze zarobiony.
2
Jednak przelew doszedł w ostatniej chwili.
0
Ekwador właśnie podpisał na siebie wyrok śmierci.
24
@Przemek2323 Spokojnie, jeszcze dojrzewasz. :D
1
Katarczycy dziwnie spokojni o wynik spotkania. :D
1
Czuję, że dziwne będą mecze sędziowane przez gości z Ameryki Południowej. Wrócą wspomnienia z 2002.
0
@Hosh Dla sędziów, którzy się nie posłuchają.
24
Morgan Freeman rozmawia z człowiekiem, który stracił nogi podczas budowy stadionu. Piękna scena.
0
@Lisek To nie oglądaj. Ja tak zrobiłem i nie muszę się wkurzać
2
@kubix05 Jakoś przedwczoraj w tv oglądałem Psy 3, No i nie powinno się odgrzewać kotletów.
2
@MesQueUnClub_87 Watykan doprowadzi do upadku chrześcijaństwa. :)