cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten bramkarzyk Holandii w końcu się przeliczy.
0
I dobrze Holendrom, niech więcej się bawią w obronie.
21
Część z Was pewnie wiedziała, ale komentujący dzisiejsze spotkanie Przemysław Pełka 10 lat temu, w wyniku zdiagnozowanych zatorów tętnic miał amputowaną lewą nogę. Mimo to nie przestał uprawiać sportu.
Taka tylko ciekawostka dla tych, którzy wiecznie szukają wymówek od aktywności… ;)
https://ocdn.eu/images/pulscms/MTk7MDA_/e3d225ad912be7c79d791f235e59073e.jpeg
https://bi.im-g.pl/im/fa/cc/f8/z16305402AMP,Wojciech-Makowski--student-zarzadzania-na-UW--i-Pr.jpg
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTjS2KYGssHO56pJ_gezwHzA4DY2nr3EyN24g&usqp=CAU
1
@budel17 ha ha, racja ;D
0
Lewy czy Zieliński tak nie może?
0
@Bartula Wykorzystuję urlop z tego roku, który wynosi 26 dni. :D Zresztą mało chodzę, bo i sprzedałem już 10 dni z zeszłego roku. :D
8
Mały spacerek po lesie i od razu lepsze samopoczucie. ;)
https://imgur.com/ExNzorz
3
@FCB24 WIdzę tę czerwoną mordę Glika oddychającego rękawami. :D
0
@highway Nie mam, bo nie mam kasy. :)
Ale łap stronkę, gdzie sprawdzisz ceny z ostatnich miesięcy danego produktu, tylko RTV i AGD. :)
https://fakefriday.org/?2022=
1
@SkN Graty za 1 kupon. Lecz w 2 wolałbym chyba dać BTS w meczu Anglii. :)
0
@highway Tak, ale nie w Polszy.
0
@taris Swoje orzeszki, bo jajami tego nie można nazwać.
3
@ArterkHD Jakieś 500 w plecy :D
1
Wojtuś nie obroniłby połowy tych strzałów
0
Szpaku wskrzesi Maradonę, gdy będzie komentował Argentynę. Przymykam oko na inne jego pomyłki, ale litości… Chyba słuchasz tego, co mówisz.
0
Przydałoby się parę wspominek o Lewandowskim.
1
Dziwković przy piłce.
1
Poślizgnięcie a la Steven Gerrard.
0
Mam pół minuty opóźnienia na streamie względem TV. Liczę na darcie ryja przez ojca za ścianą i gola Ghany.
1
@Faro Jo tak samo
1
@Firestone Chińczyk zrobił zamach na mnie.
2
@Coutinho007 Dostał raz, to mu nastawili drugi.
3
Makumba dzielnie walczyła.
0
@Faro Czyli my też. :D
0
Boże. Muszę wyjść na dwór, bo zagazuję pokój.
2
@agaFCB Ja widziałem. Wyznał Ci e-miłość
0
@Muevertigo Zgłoś do "Sprawa dla reportera".
1
Żelek nigdy nie miał jaj i nie grał fair play, dlatego tak wielu ludzi nie szanuje jego osoby.
0
Jeśli będzie karny, wyłączam ten cyrk.
1
Nie dałbym karnego. Bark w bark.