cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@michaleu Też byś śpiewał, jakby grozili Twojej rodzinie torturami.
https://www.salon24.pl/newsroom/1267410,iranscy-pilkarze-w-strachu-na-mundialu-rezim-grozil-rodzinom-przed-waznym-meczem
0
Ali Golizadek z nr 17
2
9 grudnia miną 3 lata od śmierci wokalistki grupy Roxette, Marie Fredriksson
3
@PatrychoO Wątpię, żeby tak zrobił, ale bawi. :)
0
Efekt tęczowej flagi.
3
Publiczna chłosta wyleczylaby go chorych pomysłów.
1
Bang! Tu Cleo…
Rzygam
0
Nie mogę skupić się na sprzątaniu przy temu meczu
0
@Faro I bez niego pocisną
1
@AmigoBlancos Najlepszy? Prędzej Brazylia
1
Remis ich nie interesuje, będą grać o zwycięstwo. :)
0
No nic, trzeba ochłonąć przy rolniku szukającym krowy.
1
Hiszpania z takim atakiem to za daleko nie zajdzie.
0
Sztanga połamana
1
@BartqRKO To niech się nauczy, albo zmieni profesję. To nie ja zarabiam miliony.
6
Na co on kurwa czekał z tym strzałem?
0
Machają tymi łapami, jakby mieli korzenie Arabii Saudyjskiej.
5
40-letni Villa z trybun dałby więcej w ataku od Asensio.
1
Tragiczne podania Simona.
0
Człowiek offside melduje się na boisku.
0
@Encore Czyli pogra z Messim
5
@barcelonaLM najlepiej mniej mówić, więcej robić. Milczenie jest złotem.
2
@Luciano99 wykonali plan minimum - zdobyli gola
0
@Volk Grubo na NHL? Nigdy! Tym bardziej, że dzielą ich 3 miejsca w tabeli.
3
„- Powiedziałem im, że to ich turniej. Idziemy r******ć Chorwację. To proste - rzucił John Herdman”.
Trenerowi Kanady chyba role się pomyliły.
0
Jeszcze tylko Niemcy z porażką i będzie git.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Skoro tak piszesz, to tak musi być.
0
@zenoowity Oj tak, jacy oni łaskawi. W dupie z tymi wszystkimi, którzy zginęli.
0
Ciężkie życie pracowników z Bangladeszu, przebierać się cztery razy dziennie na każdy mecz.
1
Nie chce mi się wierzyć, że nigdy nie graliście z tamponem w nosie.