cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM z Brazylią Nejma nie grał
57
Portugalia chce wywalczyć jak największą przewagę przed wejściem Ronaldo po przerwie.
2
Ale niektóre drużyny mają parcie na kolejne bramki: Anglia, Brazylia, dzisiaj Portugalia. Jezu, my nawet nie jesteśmy 100 lat za murzynami…
0
Pepe jak nie koreczkami po plecach obrońcy, to z golem. Chłop w świetnej formie.
0
Komentarz usunięty
4
Myślę, że Hiszpanii zabrakło jeszcze z 1000 podań. 1050 to stanowczo za mało.
1
Dawaj Maroko gola, bo ci Hiszpanie będą tak klepać do dogrywki
2
@Encore Aż mi się przypomniało :)
1
@karci0 Nie taka piękna, chociażby ze względu na Jednostkę 731, która przeprowadzała najokropniejsze badania na ludziach podczas II wojny światowej, pozbawiając przy tym życie niespełna miliona ludzi.
3
@Worny Łapcie za wozy i zabarykadujcie nimi wjazd, nie możemy dopuścić, aby Ballasi się tu dostali :D
2
@Worny Miałem 13 lat, gdy się tam przeprowadziłem. Teraz mam 30. :D
36
Fajnie wrócić po latach na osiedle, na którym się wychowało.
https://zapodaj.net/images/4ee2156363a6f.jpg
17
W następnym meczu Szpaku i Węgrzyn - Haha&Hehe
0
Ten sędzia liniowy to chyba machał chorągiewką jeszcze Pele i Maradonie
0
Dałem over 1.5 w II połowie, wiec to by było na tyle z goli
0
@VamoSBarca88 daj Boże
0
Koreła, jeszcze jeden!
0
Szkoda ze ten strzał z I połowy nie wszedł Koreańczykom
1
Należało się jak miska ryżu
6
Piękna Brasiliana, świetna atmosfera w drużynie. Zazdroszczę Brazylii
1
Przy piłce Samsung, podaje do Dżinsu, a akcję przerywa King-Kong
0
@Pitinho zatrzymać się nie można
0
Neyyyyyy maaaaaaar!
1
Nie tak łatwo strzelić karnego Japończykom.
https://zapodaj.net/images/6dedf4dac903c.jpg
0
Nie tak łatwo strzelić karnego skośnookim, jak nie widać bramki.
0
@Antimadridista~ Nie, ale wypłacił mi za 31 dni zaległego urlopu, wiec mogę pare dni posiedzieć :)
18
Dzisiaj postawiłem ultimatum szefowi. Albo ja, albo on. No i jestem 1 dzień na bezrobociu.
0
@Poversky1000 Najpierw miał być gol Japonii po tym samym kursie :D
1
Anulować gola, bo mam Chorwatów bez remisu na kuponie!
1
Brawo Anglia. Tak wygląda drużyna, która ma trenera i każdy wie, co ma robić. A nie puścić osamotnionego Robercika na 4 rywali i jakoś to będzie.