0

@barcelonaLM z Brazylią Nejma nie grał

57

Portugalia chce wywalczyć jak największą przewagę przed wejściem Ronaldo po przerwie.

2

Ale niektóre drużyny mają parcie na kolejne bramki: Anglia, Brazylia, dzisiaj Portugalia. Jezu, my nawet nie jesteśmy 100 lat za murzynami…

0

Pepe jak nie koreczkami po plecach obrońcy, to z golem. Chłop w świetnej formie.

0

Komentarz usunięty

4

Myślę, że Hiszpanii zabrakło jeszcze z 1000 podań. 1050 to stanowczo za mało.

1

Dawaj Maroko gola, bo ci Hiszpanie będą tak klepać do dogrywki

2

@Encore Aż mi się przypomniało :)


1

@karci0 Nie taka piękna, chociażby ze względu na Jednostkę 731, która przeprowadzała najokropniejsze badania na ludziach podczas II wojny światowej, pozbawiając przy tym życie niespełna miliona ludzi.

3

@Worny Łapcie za wozy i zabarykadujcie nimi wjazd, nie możemy dopuścić, aby Ballasi się tu dostali :D

2

@Worny Miałem 13 lat, gdy się tam przeprowadziłem. Teraz mam 30. :D

36

Fajnie wrócić po latach na osiedle, na którym się wychowało.

https://zapodaj.net/images/4ee2156363a6f.jpg

17

W następnym meczu Szpaku i Węgrzyn - Haha&Hehe

0

Ten sędzia liniowy to chyba machał chorągiewką jeszcze Pele i Maradonie

0

Dałem over 1.5 w II połowie, wiec to by było na tyle z goli

0

@VamoSBarca88 daj Boże

0

Koreła, jeszcze jeden!

0

Szkoda ze ten strzał z I połowy nie wszedł Koreańczykom

1

Należało się jak miska ryżu

6

Piękna Brasiliana, świetna atmosfera w drużynie. Zazdroszczę Brazylii

1

Przy piłce Samsung, podaje do Dżinsu, a akcję przerywa King-Kong

0

@Pitinho zatrzymać się nie można

0

Neyyyyyy maaaaaaar!

1

Nie tak łatwo strzelić karnego Japończykom.
https://zapodaj.net/images/6dedf4dac903c.jpg

0

Nie tak łatwo strzelić karnego skośnookim, jak nie widać bramki.

0

@Antimadridista~ Nie, ale wypłacił mi za 31 dni zaległego urlopu, wiec mogę pare dni posiedzieć :)

18

Dzisiaj postawiłem ultimatum szefowi. Albo ja, albo on. No i jestem 1 dzień na bezrobociu.

0

@Poversky1000 Najpierw miał być gol Japonii po tym samym kursie :D

1

Anulować gola, bo mam Chorwatów bez remisu na kuponie!

1

Brawo Anglia. Tak wygląda drużyna, która ma trenera i każdy wie, co ma robić. A nie puścić osamotnionego Robercika na 4 rywali i jakoś to będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?