1

@gumaz gazowana woda + wkrojona cytryna.
Wcześniej było przy browarze, ale trzeba się ogarnąć. I nigdy nic nie jem. :)

0

@TheNekro94 najs :D

0

@ranger3120 syn Marii i Ronnie’ego O'Sullivan Sr.

0

Dziś zaczynam serial „Mr Inbetween”. Trailery wydają się spoko. Ktoś obejrzał całość?

0

@TheNekro94 O’Sullivan

1

@Tollusiek Oj tak. Dziś właśnie oglądałem jego hattricka z Gremio.


4

Świetne wygranie pozycji, piękne przyjęcie i strzał Lautaro. Messi nie powstydziłby się takiego wykończenia.

5

Lahoz mógłby się od niego uczyć.

0

Milan od początku obsrany.

1

0

Czy ten przedmeczowy kurs na Hurkacza nie był przesadzony?

https://zapodaj.net/images/ac0c00641f714.jpg

5

Spora ta Polska.


1

@SnookerNews Tylko czas straciłem. Ha ha! Do następnego turnieju!

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12667274#comment-12667312

2

@SnookerNews Stawiałem przed meczem 10-8 dla Trumpa, zobaczymy.

0

Zażarty pojedynek Trumpa z Williamsem. 8:8

0

Notatnik: "Spieprzyliście nam niedzielę".

0

@bebeto77 To nawiązanie do wypowiedzi Ramosa sprzed kilku lat. Dla którego ważne były wszystkie puchary, dopóki z nich nie odpadał... :)

0

@TaughtMule Lewy z Romami. Jeden zdjął zegarek, drugi zabrał portfel. :D

0

Już jutro w madryckim przeglądzie prasy: "Porażka w Superpucharze nic nie znaczy. Liczy się tylko Liga Mistrzów".

0

Na pustaczka :D

0

I to jest pojedynek godny finału. Frame za frame. 1:1 po dwóch partiach.

0

Świetny frame Williamsa. Trump tylko rozbił.

1

@PIWOSZ89 Też bardzo go lubię, ale wyczuwam minimalną porażkę w postaci 10-8. Obym się mylił.

1

Pora na finał w snookerowym turnieju The Masters: Judd Trump vs Mark Williams. Liczę na zacięty pojedynek bez jednostronnego widowiska.

5

Lewy jakieś lagi ma.

1

@pt9 Kolega właśnie też ma Wahoo i po kilkunastu treningach naprawdę zauważyłem różnicę, że już mu nie odjeżdżałem aż tak bardzo. Najlepsze jest to, że w tym Zwift są prawdziwe trasy, z przewyższeniami, itp. :)
Pomyśl jeszcze o cyrkulatorze powietrza, bo to potrafi fajnie schładzać. Ja mu właśnie swój pożyczyłem i mówi, że o wiele lepiej.

3

@pt9 Też mi to chodzi po głowie, bo jeżdżę jedynie przez kilka miesięcy w roku, głównie przez pogodę. Mam taką swoją trasę ponad 30 km, którą lubię robić.
To takie wyniki na rowerze MTB, jak już wprawiłem się w jazdę. :)

https://zapodaj.net/images/8116828685ce1.png

0

@pt9 Wczuć screena z trasy. :)

2

@TR3YWAY Potwierdzam. Przez 3 miesiące wyżywała się na mnie w pracy, bo chyba mąż jej nie tykał. :D

1

@SteuerFreiMoney Jaki kraj, taka Rafalala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?