cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz gazowana woda + wkrojona cytryna.
Wcześniej było przy browarze, ale trzeba się ogarnąć. I nigdy nic nie jem. :)
0
@TheNekro94 najs :D
0
@ranger3120 syn Marii i Ronnie’ego O'Sullivan Sr.
0
Dziś zaczynam serial „Mr Inbetween”. Trailery wydają się spoko. Ktoś obejrzał całość?
0
@TheNekro94 O’Sullivan
1
@Tollusiek Oj tak. Dziś właśnie oglądałem jego hattricka z Gremio.
4
Świetne wygranie pozycji, piękne przyjęcie i strzał Lautaro. Messi nie powstydziłby się takiego wykończenia.
5
Lahoz mógłby się od niego uczyć.
0
Milan od początku obsrany.
1
@MesQueUnClub96 Dziena
0
Czy ten przedmeczowy kurs na Hurkacza nie był przesadzony?
https://zapodaj.net/images/ac0c00641f714.jpg
5
Spora ta Polska.
1
@SnookerNews Tylko czas straciłem. Ha ha! Do następnego turnieju!
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12667274#comment-12667312
2
@SnookerNews Stawiałem przed meczem 10-8 dla Trumpa, zobaczymy.
0
Zażarty pojedynek Trumpa z Williamsem. 8:8
0
Notatnik: "Spieprzyliście nam niedzielę".
0
@bebeto77 To nawiązanie do wypowiedzi Ramosa sprzed kilku lat. Dla którego ważne były wszystkie puchary, dopóki z nich nie odpadał... :)
0
@TaughtMule Lewy z Romami. Jeden zdjął zegarek, drugi zabrał portfel. :D
0
Już jutro w madryckim przeglądzie prasy: "Porażka w Superpucharze nic nie znaczy. Liczy się tylko Liga Mistrzów".
0
Na pustaczka :D
0
I to jest pojedynek godny finału. Frame za frame. 1:1 po dwóch partiach.
0
Świetny frame Williamsa. Trump tylko rozbił.
1
@PIWOSZ89 Też bardzo go lubię, ale wyczuwam minimalną porażkę w postaci 10-8. Obym się mylił.
1
Pora na finał w snookerowym turnieju The Masters: Judd Trump vs Mark Williams. Liczę na zacięty pojedynek bez jednostronnego widowiska.
5
Lewy jakieś lagi ma.
1
@pt9 Kolega właśnie też ma Wahoo i po kilkunastu treningach naprawdę zauważyłem różnicę, że już mu nie odjeżdżałem aż tak bardzo. Najlepsze jest to, że w tym Zwift są prawdziwe trasy, z przewyższeniami, itp. :)
Pomyśl jeszcze o cyrkulatorze powietrza, bo to potrafi fajnie schładzać. Ja mu właśnie swój pożyczyłem i mówi, że o wiele lepiej.
3
@pt9 Też mi to chodzi po głowie, bo jeżdżę jedynie przez kilka miesięcy w roku, głównie przez pogodę. Mam taką swoją trasę ponad 30 km, którą lubię robić.
To takie wyniki na rowerze MTB, jak już wprawiłem się w jazdę. :)
https://zapodaj.net/images/8116828685ce1.png
0
@pt9 Wczuć screena z trasy. :)
2
@TR3YWAY Potwierdzam. Przez 3 miesiące wyżywała się na mnie w pracy, bo chyba mąż jej nie tykał. :D
1
@SteuerFreiMoney Jaki kraj, taka Rafalala.