1

@budel17 Na fortunie 11. Na 2 gole Lecha kurs ponad 6.

1

@hyzar Oby nie Lech na 3:3. :D

1

@Comfortable_ Raczej nieczysto trafił, bo wątpię, że chciał po koźle.

0

@hyzar Szkoda tej poprzeczki.

4

1

@Uukasz_93 Teraz? Oni już po 10 minucie zaczęli podawać pod nogi rywalom.

0

Z Lecha uciekł gaz.

0

@wlodziu99 Myślę, że tutaj to odpowiednie miejsce.

0

Ale Lech zaczął teraz sabotować. Zaraz stracą.

0

@AllBundy Chyba naczytałeś się notatnika, z jakimi słabeuszami to my nie gramy od początku sezonu i sam zacząłeś wątpić. Proponuję iść spać.

0

Chudy zaskoczył grubego.


0

@Mathoue Jego nie powinni zwolnić, jego powinni...


4

Atletico powinno dostać bana na LM za antyfutbol.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

No, jest wszystko w porządku. Jest dobrze, dobrze grają, jest git. Pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

0

@Wilczeq To Lewy zdecyduje, kiedy zejść!

0

0

Lewy ładnie teraz finezyjnym poleciał.

1

@michal26 Spod, synu. :)

1

Musimy powtórzyć głosowanie, bo przegramy.

1

Kesje po asyście Żula, ole!

0

Gooooooooooooooooooooooooooooooool!

11

Zielu z karniaczka na 1:0 dla Napoli.

28

@KacperVEB Doszło do fuzji z Mercedesem.

8

0

@EsteBlanco Graty, Zipie.

1

2 gola Hochlanda po kursie 3.50 jak w masełko.

0

@VegetaPolska A mi przypomina człowieka-tarantulę, przez to, co ma na łbie.

1

@AV0CAD0 Szkoda, bo był wymiataczem w PL, a zaliczył taki spadek. :)

0

@AmigoBlancos Trzeba było zostać w Chelsea, gdzie grał pierwsze skrzypce. :) Szkoda jego wyboru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?