cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci O szok, ale pikseloza.
0
Walka bab, więc można przełączyć na końcówkę Betisu. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ładnie zayebał, nie ma co.
0
Można wyłączyć.
18
Przypomniałem sobie, dlaczego przestałem czekać na każdy mecz Barcelony.
2
Dembele nacisnął dwa razy sprint na padzie.
0
@marcinK0000 Mnie tak nawet madka nie wkurvvia.
0
@kejdzi Może wie, że odejdzie i już się tak nie spina. :)
0
Grają kumple z byłej drużyny. :)
https://s7.tvp.pl/images2/7/b/f/uid_7bf4e4e1c9298ecd9dc6d5c40813dbef1649744151635_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_robert-lewandowski-pierre-emerick-aubameyang-fot-getty.jpg
0
Lewy, proszę, nie sterlinguj…
0
@Seledynowy Trawa była za długa. A nie, czekaj, gramy u siebie.
0
Kessie sprawia wrażenie, jakby chwilę wcześniej roznosił popcorn na stadionie. Taki nieogarnięty. :D
0
Jan Tomaszewski o zwolnieniu sędziego dzisiejszego meczu.
0
Bramkarz Rayo pewny siebie, że za opóźnianie gry nie dostanie karteczki, jak uczeń w szkole we wrześniu podczas okresu ochronnego.
1
@LS Klamka od zachrystii.
0
Kochanka Pique.
https://64.media.tumblr.com/f4b5db2f348507d5a70bf9d7b19aec51/tumblr_inline_mfp7h6eGpp1qeoybx.jpg
0
@Culer_1906 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12045359#comment-12045359
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tomek8756 Przeczytałem nowy "Orlen" i zacząłem szukać podtekstu w postaci zamiany aut na tramwaje. :D
3
Ależ to był wojownik. Brakuje takich piłkarzy, którzy zostawiali serce na boisku.
2
Fati powinien obejrzeć kompilację goli Henry’ego, żeby wykańczać takie akcje po długim słupku.
0
Flaki z olejem. Lepiej iść spać.
0
@Transu96 Nie walczył z kelnerami ziomuś. :)
0
Brawo, Szuli. Dobra walka.
0
Sędzia nie powinien był przerywać. Chudzielec się rzucał, więc wiedział, na co się pisze. :D
0
@MICHU_LOKU123 Wrzosek za dużo czasu spędził McGregorem, bo strasznie pajacuje. A zapomniał już, jak przegrał z Kasjo. :D
0
Dlaczego ten mały bije dużego?
0
@Sysia11 Z Szeligą też by przegrał. :)
1
Co to za marna podróbka Tong Po.