0

@Joe_Pesci O szok, ale pikseloza.

0

Walka bab, więc można przełączyć na końcówkę Betisu. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ładnie zayebał, nie ma co.

0

Można wyłączyć.

18

Przypomniałem sobie, dlaczego przestałem czekać na każdy mecz Barcelony.

2

Dembele nacisnął dwa razy sprint na padzie.

0

@marcinK0000 Mnie tak nawet madka nie wkurvvia.

0

@kejdzi Może wie, że odejdzie i już się tak nie spina. :)

0

Lewy, proszę, nie sterlinguj…

0

@Seledynowy Trawa była za długa. A nie, czekaj, gramy u siebie.

0

Kessie sprawia wrażenie, jakby chwilę wcześniej roznosił popcorn na stadionie. Taki nieogarnięty. :D

0

Jan Tomaszewski o zwolnieniu sędziego dzisiejszego meczu.


0

Bramkarz Rayo pewny siebie, że za opóźnianie gry nie dostanie karteczki, jak uczeń w szkole we wrześniu podczas okresu ochronnego.

1

@LS Klamka od zachrystii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tomek8756 Przeczytałem nowy "Orlen" i zacząłem szukać podtekstu w postaci zamiany aut na tramwaje. :D

3

Ależ to był wojownik. Brakuje takich piłkarzy, którzy zostawiali serce na boisku.


2

Fati powinien obejrzeć kompilację goli Henry’ego, żeby wykańczać takie akcje po długim słupku.

0

Flaki z olejem. Lepiej iść spać.

0

@Transu96 Nie walczył z kelnerami ziomuś. :)

0

Brawo, Szuli. Dobra walka.

0

Sędzia nie powinien był przerywać. Chudzielec się rzucał, więc wiedział, na co się pisze. :D

0

@MICHU_LOKU123 Wrzosek za dużo czasu spędził McGregorem, bo strasznie pajacuje. A zapomniał już, jak przegrał z Kasjo. :D

0

Dlaczego ten mały bije dużego?

0

@Sysia11 Z Szeligą też by przegrał. :)

1

Co to za marna podróbka Tong Po.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?