budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
36
Momentami to się przykro patrzy na tą valencie, przecież to jest historycznie jeden z najlepszych klubów w Hiszpanii.
0
Ale demolka, przyjemnie się to ogląda
1
No sędzia znowu daje kontrowersje, w piłkę casado to na pewno nie trafił
0
Elegancko, marzy się jeszcze do tego mecz na 0 z tyłu bo to naprawdę jest rzadkość
0
@Nightraider chyba roboty
3
Takich wejść z drugiej linii brakowało u Holendra. Za koemana to chodziło przecież nieźle
4
@MesQueUnClub96 dlaczego można sikać bez srania a nie da się srać bez sikania :D
0
@VegetaPolska tylko wytrzymaj 1 sezon bo jest średni. Ja za pierwszym razem po 3 odcinku się poddałem ale mnóstwo ludzi mi mówiło czy nawet tutaj pisało że trzeba przemęczyć ten 1 sezon a potem jest sztos. i tak faktycznie było :)
0
@Encore nie dziwota, moim zdaniem absolutny top na swojej pozycji. I to ścisły top
1
@Encore zgadza się, ja jeszcze widziałem traina w meczu Falcons ence
1
@Encore liczę na 5 takich map. Tylko wtedy nie wyrobią się do meczu Barcy:D
4
O Boże co eternal fire wróciło ze spirit z 4:12 na anubisie. I to po stronie Ct. Niewiarygodne że oni to wzięli po dogrywce@Barca_Big_Moment @ranger3120 @Encore
1
@mekston no i ta seria 10 zwycięstw z rzędu na top10 bez straty seta też sztos
1
@MesQueUnClub96 pewnie trochę ma ale no musi poprawić swoją grę bo naprawdę wygląda to słabo. Ja mu kibicuje bo to Polak ale no nie popadajmy w nie wiem co że on miałby jakiekolwiek szanse walczyć z nr 1 kiedy nie potrafi z top 50 sobie poradzić.
2
@MesQueUnClub96 weź przestań z tym gamoniem co nie potrafi seta z kecmanoviciem wygrać. Tak wiem zagrał mecz życia jak wszyscy którzy pokonują hurkacza. Szkoda że on nigdy nie może zagrać meczu życia
0
Ale się Włoch zabawił na koniec. Jest zdecydowanie najlepszy na tej nawierzchni.
0
@mekston szkoda że nie da rady ich zweryfikować na tle rywali z lat 2010-2020 kiedy byli w sztosie.
3
Po meczu chyba. Emocji więcej to można przeżyć w lesie podczas zbierania grzybów. Poprzednia generacja panów za bardzo nas rozpieściła poziomem gry. Ta obecna póki co nie ma do nich podjazdu.
1
@Encore ale to doskonałe pokazuje jak będzie brakować ery finałów gdzie ktokolwiek powiedzmy z top4 nie grał to były zarąbiste mecze, do tego wawrinka dokoptował i też poziom pokazywał. W tej chwili jedynie mecze Alcaraza z sinnerem mogą być emocjonujące i to tyle. Reszta to po prostu zwykłe placki porównując ich do tamtego pokolenia
0
@clyde dadzą radę jak za każdym razem zresztą, mają trochę czasu żeby tego dopilnować.
0
Póki co poziom tego meczu nawet nie ma podjazdu do tego co wczoraj zaprezentowały kobiety. Ale czego się spodziewać w sumie skoro w finale gra gość który boi się uderzyć piłkę, tylko ją klepie, no może poza serwisem.
1
@gumaz i to co najmniej 5 razy mimo że Włoch póki co 4 razy serwował
1
@MesQueUnClub96 przestań żartować. Trzeba zatrzymać te karuzele śmiechu
1
Saba na łeb i humor gites :)
1
@mekston i nie dziwi Cię to co napisałeś że gdyby serwis mu siedział ? Czyli uważasz że z głębi kortu miałby problemy. Uważam tak samo
0
@FCBparasiempre gdyby hurkacz z nimi przegrał to nie byłoby zdziwienia
0
Czyżby już koniec dobrego grania keys? Miałem nadzieję że tego seta dociśnie a tu już schody się pojawiają
1
@GigiAmoroso jeszcze może mieć problem tego wygrać
1
@Encore zrobił im z pupy jesień średniowiecza
1
@Kgorecki2500 no to podziwiam że masz szacunek do urzędu prezydenta w tym kraju gdzie drugą kadencję jest największy słup jakiego widziałem w świecie polityki. Gość który swoim wybitnym językiem angielskim skompromitował się tak że pół światu miało beke. I tak zwykli pracownicy tzw fizyczni nie muszą u nas znać angielskiego, ale sorry prezydent kraju nie znajacy zagranicznego języka w którym porozumiesz się z połową świata to jest kpina. Urząd prezydenta w Polsce ma takie znaczenie jak zeszłoroczny śnieg. A stanowski przynajmniej otwarcie mówi że gówno wie o tym czy tamtym i robi to dla kontentu. A że prawo tego nie zabrania no to przecież każdy z nas który spełnia te podstawowe wymogi mógł zgłosić kandydaturę.