budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barclonismo Soplica orzech laskowy top. No i tradycyjna cytrynówka
1
@MesQueUnClub96 piastri
leclerc
max
kimi
alonso
gasly
=
hadjar
=
bortoleto
0
@mekston a czy rywal triple H znowu miał na niego mecz życia ? :D
1
Ten mecz to poziom ligi konferencji a nie lm. City jest niesamowicie beznadziejne, aż trudno uwierzyć w to co się stało z tą ekipą, a real jak to Real
0
Ja piernicze, wchodzimy na coraz wyższy level farta :D
0
@Damian11 ale co znaczy że jest słaby? Słabo grają w piłkę? Tak, zgadzam się jeśli chodzi o styl gry. Wyniki są słabe ? No nie wiem, są liderem la ligi, grają dalej w lm i są w półfinale pucharu króla. Przecież oni 90% spotkań grają lipnie ale wyniki mają od wielu lat bardzo bardzo dobre.
2
Hochland, to jest pyszne
1
@Encore najbardziej to brakowało trenera z jajami kiedy on tu był
1
@heniusss w swojej prostocie i głupocie dialogi z misji Kleopatry są mistrzowskie
2
@heniusss no bo bez budulca nie ma pałacu xd
1
@Popitek12 zgadza się, z faktami się nie dyskutuje
3
@Popitek12 ja pierdziele w końcu ktoś po tylu latach doszedł do tego wniosku. Dzięki Ci popitku, myślę że La Bamba odwdzięczy się nominacja do jakiegoś złotego Globa czy innych Oscarów w kategorii odkrycie stulecia
0
@karolup chyba zmiana wywołana urazem w 1 połowie nie liczy się
Edit. Bo ostatnio coś kiedyś było ze zmianą kontuzjowanego w 1 połowie i w sumie było 6 zmian. Chyba jak gaviego poturbowali ale mogę się mylić
2
Garcia to leci chyba po jakiś swój rekord strzelecki
2
Ale Wojtek ma basen w polu karnym
0
@michal26 proszę Cię..zlituj się.. jak nie czerwo za atak nogami na pełnej pi**** z nogami na wysokości kolana..tu nie ma znaczenia czy trafia w piłkę czy noga była wyprostowana czy zgięta. Szedł na pełnej mocy z nogą na wysokości kolan. Nie załamujcie takimi wpisami
0
@Who_you_mam no to właśnie pokazałeś że się gówno znasz skoro uważasz że to naciągana czerwona
2
@Encore żałuję że moderacja za wpisy że ta czerwona to żart nie daje perma odrazu. Wylew kretynów z tej strony uległby znacznemu zmniejszeniu
3
@Who_you_mam ty się znasz na piłce ?
2
Generalnie to jest czerwo
0
@Katalończyk 99 w zasadzie jedno drugiego nie wyklucza xD
1
@Kgorecki2500 uraz po wejściu rywala
1
@TheNekro94 w sumie to jak wszyscy którzy pokonują Huberta. Grają tylko na triple h taki mecz i nigdy nawet nie zbliżają się do takiego poziomu
0
@Gibbon_FCB La Liga parzy, podglądają potężną eklape
1
Idealny scenariusz barceloński. Araujo łapie teraz kontuzje do końca sezonu i nikt go nie kupi nawet za czapke śliwek więc albo bujanka albo rozwiązanie kontraktu.
0
@Roobo ja tam totalnie i tak nie mam do nikogo pretensji bo przy tak grającej obronie tj cud że z takich akcji czyt. nieudanej pułapki offside tracimy niewiele bramek. Więcej jest po prostu zwykłych baboli. A oglądając w telefonie też miałem wrażenie że kounde był niżej ale jednak powtórka var wskazała araujo
0
@thorin tak właśnie napisałem geniuszu. Przegrywająca drużyna powinna mieć większy bonus od wykrywającej. O to chodzi przecież
1
Wszystkie tak naprawdę mecze z kibicami to pojedynki jednostronne z drobnymi momentami walki. Emocji było tyle co kot napłakał. Dziwny turniej pod tym względem. Zarówno wczorajszy mecz spirit z navi jak i ten finał zawiodły kibiców którzy chcieli po prostu wyrównanego pojedynku na pełnym dystansie ze zwrotami akcji. Jeszcze jeden ważny temat do zmiany w tym CS to ekonomia. Ta ekonomia obecna była dobra pod mr15 ale nie mr12 gdzie przegrywając pistola zwłaszcza w Ct aby zagrać takiego pierwszego pełnego fulla musisz zagrać 2 Eco albo jakiś tam force mały bo inaczej nie stać cię na granaty które w obecnych czasach są mega istotne. Hyper mówił o tym już dawno temu i im więcej śledzę te rozgrywki tym częściej widzę że facet ma po prostu rację. Co w sumie nie powinno dziwić no bo jednak trochę pogrywał na najwyższym poziomie w tej grze.
0
@Encore nie pamiętam, nawet jak NIP czy astralis dominowało to chyba takich turnieji nie było. Tu już nie ma co oglądać
0
@Cule2013 nie ma szans na 4 mapę, traina nie będzie. Spirit najchętniej już zeszłoby ze sceny.