budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dominacja absolutna Vitality, najsmutniejsze jest to że będąc w centrum rozgrywek tu każdy mecz od ćwierćfinału jest jednostronny. Totalnie nie ma żadnych emocji, walki. Nie ma nic. Pod tym względem uważam ten wyjazd za nieudany. Nie na takie coś liczyłem.
1
Spodek się bawi jakby Virtus pro 2014-17 tutaj grało. Doping dla Francuzów niesamowity ale to głównie spowodowane rywalem. Ropz lanowy killer od Szanghaju a Vitality póki co łatwy przejazd po spirit. Nuke kluczowy. Jeśli będzie 2:0 to po meczu.
0
@Encore pierwsze rundy i taka mowa ciała na scenie pokazuje że tu Vitality jest mocne. Spirit ma gacie pełne bo to co grali na Navi póki co nie działa i ja się nie zdziwie jak będzie 3:0/1 dla Francuzów
0
@mekston a co to się wydarzyło w tym pierwszym secie ? Nie mogłem oglądać ale teraz przejrzałem wynik i w tym pierwszym mógł mieć 5:1 a dostał 4:6
2
@Pnog37 @Encore a ja wam polecam jak macie możliwość zobaczyć takie coś na żywo. Jestem 3 raz tylko teraz po kilkuletniej przerwie i tu atmosfera była jakby grało polskie vp a nie navi. Coś pięknego jaki był doping.
Osobiście z racji nadzieji na lepsze widowisko jutro cieszę się że to spirit przeszło
0
@Encore tu już po emocjach. Spodek robi fantastyczny doping dla navi ale skillowo i faktycznie nie dojeżdżają. Nie rozumiem tego picku Mirage po tym jak dostali od spirit w Szanghaju taki łomot. 4 z 5 spotkań zapowiada się bez totalnie żadnych emocji. Jeszcze jutro szybki finał 3:0 i turniej nędzny. Nie po takie mecze człowiek dygał przez pół Polski żeby była taka lipa. Organizacyjnie top. Emocje rywalizacja póki co to dno
0
@Encore będziemy gwizdać i buczeć na spirit, tak dla zasady. Chociaż nie wiem czemu nie znoszę navi i wolę żeby to spirit naklepało jutro Vitality
1
@Encore słabiutko ale atmosfera w Spodku oddaje, i gwizdy na apexa to miód na moje uszy. Narazie 3 z 5 meczy jednostronne
0
@mekston czyli tylko ja uważam że jeśli wygrana to realu dla nas lepsza patrząc na bezpośredni pojedynek i to że z nimi gramy u siebie a do atletico trzeba jednak pojechać mając pierwszy mecz w plecy. W zasadzie chora sytuacja. Najlepiej remis
0
@mekston chyba potrafili bo to aktualnie dwa tenisowe trole
0
@Encore faktem jest że spirit gra mega pod niego, przez to też trochę łatwiej mu kręcić takie ratingi. Dowód mieliśmy przy tym Ace jak chopper pilnował ostatniego rywala i napuścił donka na niego
1
@Encore gwałt. I ten ace donka na pistolu
1
@MichuZ44 narazie taktyczny, odpowiem w weekend przy kompie:)
0
@Criss18Barca a Ter Stegen przypadkiem nie jest wyrejestrowany do końca sezonu i w jego miejsce jest budżet na szczęsnego ?
1
@Encore jedno z tych spotkań kiedy chcesz żeby obie drużyny odpadły
0
@Encore fajnie pograli tego Anubisa, ale Ancient to jak dzieci we mgle. Izak miał rację że to wyglądało mixowo
0
@Shear007 dokładnie tak jest
1
@Kapitan hawk idealne dla popitka, jako fototapetę powinien sobie chlasnąć
0
@mekston mógłby w końcu coś zdziałać pozytywnego :)
1
@Encore zapowiadają się smutne Katowice bez polaka na scenie, w G2 chyba musi dojść do zmian bo ta niemoc straszna trwa od finałów blasta w singapurze czyli od wtedy kiedy praktycznie wyszło potwierdzenie że Niko odejdzie
1
@Encore chyba tak, ale Faze z Vitality też niezłe kino prezentują
te dogrywki na d2 to troche jak w meczach g2
2
@Encore ale to tez podkreśla ile dla takiej drużyny znaczył Niko. Nawet jak na RMr i majorze w Szanghaju byli w gorszej formie to taki Niko potrafił dawać im pojedyncze mapy wygrane jak chyba ten nuke na Heroic. I nawet w tej słabszej formie doszli tam do 1/2. Niby zmiana jednego ale takiego playera i się robi kibel
1
@ranger3120 @Encore jeśli nie awansują na scenę to coś czuję jakieś zmiany w G2 bo to podchodzi pod sabotaż powoli. Ence w blast bounty stawiało większy opór Falcons niż to G2 na tym duscie
2
@Encore póki co to Falcons idealny odpowiednik PSG. Idziesz tam zarobić z tym że na własnym podwórku nie powygrywasz bo to esport a nie sport.
0
@Encore dzięki temu może być wyrównany mecz bo naprawdę tu się dwie tragedie spotykają xD
0
@Pnog37 ja nie rozumiem co oni odpierniczaja. Teraz snax był metr od bomby i odpuścili jej pilnowanie. No nie chce mi się wierzyć że jej nie widział
1
@Encore teraz czas na kino G2 z Falcons:)
4
Najlepsze to 3 punkty i w końcu jakieś czyste konto z tyłu. Najgorsze to sam nie wiem ale ten mecz to było nieźle żenujące kino
0
@Gall jest taki Norweg któremu takie tapiny są wytykane
0
Ja piernicze może chociaż będą z tego 3 punkty. Wygrać i zapomnieć jak najszybciej