budel17
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
41 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 więc dlatego to pokazuje jak jest słaby, serwis nie pomaga i chłopa nie ma na korcie nie tylko z najlepszymi ale też często graczami poza top50
0
@FcPortoFan1999 patrząc na całokształt to mistrzowi coraz częściej ten serwis wcale nie pomaga
5
@tbas dobrze że dają wcześniej informacje kto sędziuje bo to pozwala oszacować wymaganą ilość alkoholu na mecz
0
@FcPortoFan1999 to dostawałaby w pape w 2 rundach :)
0
tu sie zapowiada na mecz w którym będzie więcej przełamań niż wygranych swoich serwisów
4
@MesQueUnClub96 przecież to było logiczne skoro grali swoje spotkania dzień wcześniej, a nie zaryzykują żeby dać obydwa półfinały na sesje wieczorną bo przy ewentualnych 5 setach to na drugim półfinale oglądalność leci na łeb na szyje spowodowana godziną rozgrywania spotkania
2
Arynie pasuje ta Australia
1
@mekston sprytny plan, cały rok turnieje w monte carlo i goat znany po 12 miesiącach bezapelacyjnie
0
@FcPortoFan1999 już nawet trochę z greckiego trzeba go nazywać chokerosem. Ten tytuł należy się tylko gigantom.
1
@mekston wtedy jest odpalony tryb : chokeros bestios
0
@MichuZ44 nieźle się odklejają w tym fia, każdy sport jak widać schodzi na psy przez nieudolne zarządzanie
0
@Encore o kurde, ale wziąłeś mnie z zaskoczenia tym newsem
i to jeszcze przed Katowicami ajajaj, troche boli
ale zgadzam sie z Toba że widziałbym siuhego w Liquid bo twistzz to cały czas topka na riflu
1
@Kengo to już nie jest popierdółka tylko prawdziwy kiler
15
@Azazel_Pazuzu przecież on nie chce kandydować żeby wygrać, tylko mówił że robi to żeby pokazać jak wygląda taka kampania od środka bo to może być niezły kontent. nieraz mówił żeby na niego nie głosować
2
@Azi ciekawe jakie mógłby mieć teraz liczby gdyby forma była lepsza
0
@fcbfan1993 jak pewne? Przecież tam Arsenal czy Inter mogą zdobyć jeszcze 6 punktów
2
@GigiAmoroso nie miał prawa Serb wygrać tej wymiany po tym lobie obronnym. nie rozumiem co tutaj alcaraz wymyślił z tym forehandem zamiast to zabić smatchem
0
To jest piłka nożna proszę państwa, to jest nieprawdopodobne co tu się odjechało
0
No i uj no i cześć xD La kabaretto trwa w najlepsze
0
Ja pierdykam. Chyba mogę umierać, teraz to już w futbolu widziałem wszystko xD
1
No niezła katastrofa. Chyba koniec kariery Wojtka w Barcelonie.
0
Hahahahahaha tego już za wiele do cholery xD
3
Strach to pisać ale Szczęsny powoli zaczyna przegrywać rywalizację z Pena. Dramat. Nie pasuje Wojtek do klubu który tak gra.
0
Szczęsny z babolem? No cholera nie jest różowo
1
Robert za długo przytrzymał trójkąt na padzie..
0
Szybko poszło. Obrona to jest żart kolejny już sezon. Bramka za bramką tracona
3
@Comentateiro z tym że ja oglądam nie zawsze, nie ze wszystkim sie zgadzam ale nie wypisuje tu takich dyrdymałów że kogoś nie lubie ale robie 10 minu wywodu.
a druga sprawa
Ty pracujesz dla pieniędzy czy wystarczy Ci "dziękuje" ?
28
@Comentateiro idealnie właśnie pokazałeś jak bardzo Cie to nie interesuje pisząc 9 linijek o tym. niezłe samozaoranie
0
@Encore obecne trio w żaden sposób nie dorównuje tamtemu jeśli chodzi o tą aurę o której piszesz. I nie wiem czy kiedykolwiek coś takiego się powtórzy. A jak odejdzie Novak na emeryture to w ogóle nawet nie będzie nawiązania do top3 bo po prostu nie ma tak skillowych graczy. Z całym szacunkiem dla wszystkich ale ta obecna rywalizacja trójki to jest jakaś tania podróbka tego co się działo w poprzedniej generacji wielkiej trójki.
0
@mekston osobiście sądzę, że kurs na zvereva spadnie po tym jak Novak mówił po meczu w wypowiedzi że jutro będzie ważne jak wstanie co z tą nogą i przyznał że dzisiaj przy ewentualnym stanie 2:0 dla Hiszpana zapewne poddałby mecz