bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bartekvisca skąd takie info? Przecież ma przedłużyć kontrakt z KSW
0
@lucca87 Powiem Ci, że ja prędzej wierzę w pojedyncze wyskoki Żyły niż Stocha
0
@Filipem Nie wiem czy wiesz, ale my gramy z przegranym
22
@Janas11224 I po co idziesz chory do mamy i ją zarażasz?
0
@tomek8756 poniedziałek 8-16 wtorek-piatek 7-15
0
@UriBoyka Zniszczol już na podium stawał :)
1
@FcPortoFan1999 Tobie się aż tak nudzi, że Macedonie oglądasz? :)
0
@UriBoyka Dobra to powiedz mi kto ma grać na ŚO?
1
@BorzyKrzys A mało?
8
@Antimadridista~ Obecnie najlepszy komentator
0
@Ptasior Jak Zalewski trybuny? Przecież ma kontuzje
0
@Piotrek1993 Przecież on już od paru spotkań siedzi na ławce
0
@Batys Ja wczoraj w radiu słyszałem, że to będzie dla chętnych tak mówił
1
Ciekawe jak Flicka w najbliższych meczach rozegra kwestie rotacji
1
@mrboom Chyba prędzej o 3 miejsce :)
7
@Krzysztof1987 Khusanov i Nico rozegrali wczoraj 90 minut
2
@xvcWinterSoldier Dobra 40-stka nie jest zła xd
1
@lucca87 Oby Ryoyu utarł nosa Austriakom
1
@krycha2201 Sylwia Grzeszczak
0
@Matt_i1992 Skoro tak jest napisane i zszedł z boiska w 26 minucie to czemu ma być to ściema?
0
Zacząłem oglądać przy 4-1 i 40-15 chyba lepiej wyłączę:)
0
@krycha2201 Ale tam nie ma komu innemu grać xd
0
@mekston @Luciano99 zdania ekspertów są podzielone :)
0
@MesQueUnClub96 Ze niby szlema wygra? Proszę Cię
0
@MessiForeverTheBest Skoro w 1/16 jest dwumecz to w 1/8 ma być jeden mecz?
1
@Deeespacito Pierwszy sezon oglądasz LM?
0
@Almighty W końcu? 3 ostatnie mecze 3 gole:)
0
@FcPortoFan1999 Serio wierzysz, że kogoś z Puszczy może powołać?
0
@FcPortoFan1999 Już wiem Abramowicza i Cholewiaka :)
0
@FcPortoFan1999 Kogo on tam ogląda? Xd