bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 Potem już fajnie się oglądało, ale 1 sezon tragedia.
0
@pt9 Ja ostatnio skończyłem. Pierwszy raz oglądałem. I sezon tragedia. Mega się męczyłem.
0
@Encore Gorsza? 1/16 Szwecja, 1/8 Niemcy
2 miejsce: 1/16 WKS, 1/8 Brazylia
Dla mnie 1 miejsce to łatwiejsza droga
0
@galix22 Również nie jestem za Alvarezem, ale sorry nie możemy zostać tylko z Ferranem
0
@Bykunn Kane i Ronaldo to jutro
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@D10SLEO Teraz będzie grubo z publiką do Holendrów
0
Gdzie jest ten typer na Mundial?
0
@MateS Gdzie jest ten typer?
0
@D10SLEO Dla mnie na papierze takie WKS jest mocniejsze
4
@ShawnC Ja pierdziele czego Wy oczekujecie? Wyników po 6-6?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Dopiero na 1/4 lecą dwa duety komentatorskie
0
@Kamiloza91 Ty myślisz, że na 6 dni przed Mundialem nie ma jeszcze podanej godziny finału?
5
@AmigoBlancos Szczególnie Dania myśli o MŚ xd
1
@Spider_Man Rzeczywiście baraż ze Szwecją na pewno zagrali na stojąco
0
@Barcaa12 Przecież na ławce siedzi
1
@jacobFCB Ciekawszy niż wczorajszy finał :)
1
@Kapitan hawk Rewanż w Kijowie, a potem finał na Łużnikach
1
@Kapitan9 Widzę, że duże zaległości kolega ma :)
0
@Borry za 12 dni xd
6
@Giwera Przyszły trener Barcelony po Flicku
0
@Popitek12 Osimhen w całym sezonie ligi tureckiej strzelił jedynie 15 bramek.
0
@LeszekFCB Tylko, że w ostatniej kolejce grają na wyjeździe z Rakowem
1
@BARCA1899Messi Dokładnie o 2 w nocy wróciłem z imprezy to już nie szedłem spać mecz był o 5 rano :)
0
@damian16161212 To jest najlepsza opcja i dla Lewego i dla Barcy.
1
@BojanKriKicz W dwóch
0
@EzioAuditoreDF Dobra skompromitowałem się jak Valverde i Tchouameni xd
0
@EzioAuditoreDF Powtórkę? Ten mecz teraz leci :)
1
@clyde Nic dodać nic ująć!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika