bodzio10
Dołączył/a: lipiec 2011
Złotów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 W czasach wojny iść grać na Ukrainę dość średni wybór
1
@Pedri16Future Nie wiem jak można było nie przeżywać I połowy :)
0
@ptrx Mogą i 30-0 wygrać, a i tak liderem nie będą
0
@greedo to przepraszam kto ma na 9 grać? Victor?
1
@Pablozeusz Hmm mi trochę przeszło po Interze. Powiem Ci tak czekam na mecz, ale nawet manita mi nie zrekompensuje na 100% Interu. Ale jestem z tymi chłopakami na dobre i na złe zasługują na to.
1
@budel17 Gdzie skrzydłowy? Przecież to jest 10
1
@KacperVEB Ja mam wątpliwości czy pomysł Musiala z Wirtzem razem wypali. To są praktycznie identyczni zawodnicy.
0
@karolup Jak to mówią czas leczy rany
31
Mam ponad 30 lat, a po głupim meczu piłki nożnej chodzę od rana struty. Czuje sie jakbym miał 6 lat i Mikołaj by do mnie nie przyszedł. Ktos też tak ma czy tylko ja taki nienormalny jestem?
0
@bartekvisca Ale on na tej emeryturze nie był 3 lata tylko 3 miesiące
0
@Inmate Oby tak było
4
Chcieliście rotacje? To macie...
0
@Criss18Barca Można się śmiać, ale poziom Esy idzie do góry
0
@FcPortoFan1999 Ręka była później. Najpierw Cojocaru sfaulował Pankova
3
@tbas Luquinhas
0
@barcelonaLM Tam ręka była nie będzie gola
0
@Pedri16Future Przecież kolega sobie żarty robi :)
0
@damian16161212 Tak samo uważam. Nie możemy ot tak tego meczu odpuścić. To jest mecz pułapka.
1
@Kazragore 100 razy bardziej wole Trzaskowskiego od Nawrockiego
0
Popierany przez PiS
1
@GTBTP Ja osobiście nigdy nie zagłosuje na kandydata który jest popierany przez dopóki Pisem rządzi Kaczyński
0
Co się dzieje z Igulą?
3
@pero1983 Kurde Wy tak wszyscy piszecie o tym rezerwowym składzie. My nie możemy tego meczu sobie tak zlekceważyć. Odpukać tracimy punkty w sobotę, Real wygrywa, potem odpadamy z LM i przed Klasykiem dopiero będzie presja.
0
@Tarnowitz Dobre? Przecież on nic nie obronił. Na plus gra na przedpolu. Dla mnie 3 bramka idzie na jego konto. Jeszcze dodam, że dla mnie przy tej bramce Mkhitaryana ze spalonego też powinien się lepiej zachować.
1
@GeneralXavi Podziwiam, ja mam problem żeby jej wypowiedzi przed 90 sekund wysłuchać, a gdzie tu dopiero dłuższą rozmowa :)
0
@Rhaan Dlaczego z dupy?
2
@tbas Z Raphinhą 100%racji
0
@Patrykl145 Szpaku...
2
@Katalonik97 Ja tam nie nastawiam się na żadna manitę. To będzie ciężki mecz. Tym bardziej grając bez LO.
0
@FcPortoFan1999 Ale wczoraj żałoby nie było