2

@FcPortoFan1999 W czasach wojny iść grać na Ukrainę dość średni wybór

1

@Pedri16Future Nie wiem jak można było nie przeżywać I połowy :)

0

@ptrx Mogą i 30-0 wygrać, a i tak liderem nie będą

0

@greedo to przepraszam kto ma na 9 grać? Victor?

1

@Pablozeusz Hmm mi trochę przeszło po Interze. Powiem Ci tak czekam na mecz, ale nawet manita mi nie zrekompensuje na 100% Interu. Ale jestem z tymi chłopakami na dobre i na złe zasługują na to.

1

@budel17 Gdzie skrzydłowy? Przecież to jest 10

1

@KacperVEB Ja mam wątpliwości czy pomysł Musiala z Wirtzem razem wypali. To są praktycznie identyczni zawodnicy.

0

@karolup Jak to mówią czas leczy rany

31

Mam ponad 30 lat, a po głupim meczu piłki nożnej chodzę od rana struty. Czuje sie jakbym miał 6 lat i Mikołaj by do mnie nie przyszedł. Ktos też tak ma czy tylko ja taki nienormalny jestem?

0

@bartekvisca Ale on na tej emeryturze nie był 3 lata tylko 3 miesiące

0

@Inmate Oby tak było

4

Chcieliście rotacje? To macie...

0

@Criss18Barca Można się śmiać, ale poziom Esy idzie do góry

0

@FcPortoFan1999 Ręka była później. Najpierw Cojocaru sfaulował Pankova

3

@tbas Luquinhas

0

@barcelonaLM Tam ręka była nie będzie gola

0

@Pedri16Future Przecież kolega sobie żarty robi :)

0

@damian16161212 Tak samo uważam. Nie możemy ot tak tego meczu odpuścić. To jest mecz pułapka.

1

@Kazragore 100 razy bardziej wole Trzaskowskiego od Nawrockiego

0

Popierany przez PiS

1

@GTBTP Ja osobiście nigdy nie zagłosuje na kandydata który jest popierany przez dopóki Pisem rządzi Kaczyński

0

Co się dzieje z Igulą?

3

@pero1983 Kurde Wy tak wszyscy piszecie o tym rezerwowym składzie. My nie możemy tego meczu sobie tak zlekceważyć. Odpukać tracimy punkty w sobotę, Real wygrywa, potem odpadamy z LM i przed Klasykiem dopiero będzie presja.

0

@Tarnowitz Dobre? Przecież on nic nie obronił. Na plus gra na przedpolu. Dla mnie 3 bramka idzie na jego konto. Jeszcze dodam, że dla mnie przy tej bramce Mkhitaryana ze spalonego też powinien się lepiej zachować.

1

@GeneralXavi Podziwiam, ja mam problem żeby jej wypowiedzi przed 90 sekund wysłuchać, a gdzie tu dopiero dłuższą rozmowa :)

0

@Rhaan Dlaczego z dupy?

2

@tbas Z Raphinhą 100%racji

0

@Patrykl145 Szpaku...

2

@Katalonik97 Ja tam nie nastawiam się na żadna manitę. To będzie ciężki mecz. Tym bardziej grając bez LO.

0

@FcPortoFan1999 Ale wczoraj żałoby nie było

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?