allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniusss
Skoro z takimi Ci tylko smakuje to nie mój problem;)
3
@Sysia11
Dla mnie Winiary jest mdły.
Wiem, że kielecki daje trochę octem ale mi to podchodzi. No i skład ma prosty bez żadnych ulepszaczy
0
@juarez
Od kury kolegi ;)
3
Nie ma to jak jajko na twardo z majonezem kieleckim :)
0
@barcelonaLM te dwa pkt by jednak nic nie dały bo lepsze pozycje w trakcie sezonu miał Norris
0
Kuźwa, te 2 pkt Antonellego...
0
Kurła, jadymy!!!
0
Norris nie umie w starty. Jest po brudnej stronie. Może straci z dwie pozycje.
0
@TR3YWAY
Ja już byłbym prawie łysy
0
@Laminedependencia
A jego kibice to...
4
real madryt to najlepszy klub !!! Do pisania o nim źle
0
@Starrk
Ja mam taki i działa, apki chodzą nic nie tnie.
Konkretnie to mam ten model
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-sharp-55gr8765e-55-qled-4k-144hz-google-tv-dolby-atmos-dolby-vision-hdmi-2-1
0
@maroon
A to nie jest tak, że młodzież się pojawiła bo na nikogo innego nie było kasy? Śmiem twierdzić, że gdyby bartomeu nie miał tyle kasy na transfery to też by wypłynął ktoś ze szkółki
6
Teraz jest moment, żeby Yuki Tsunoda dołożył swoją cegiełkę w Red Bullu i żeby dały znać o sobie japońskie korzenie
https://zapodaj.net/plik-RyPm22x3Z7
@mekston @Eklerek @michal26
2
Tym dziennikarzom w którymś kościele dzwoni ale nie wiadomo w którym. Przecież jasne jest, że pierwsze kopnięcie piłki na nowym Camp Nou nie będzie wykonane przez Messiego tylko przez @Kessiego. No ewentualnie @Luciano99 ze swoim starym.
4
@clyde
Wypraszam sobie, jestem hetero i nie byłem bolcowany
1
@Rupert_Haubica
Ciemny Alex tak samo
1
@ACMaldini3
Kane, bo przyjdzie za Lewego
6
@DariaFCB
Ty tak serio? A te zastrzyki na poprzednim zgrupowaniu w meczach o pietruszkę to były w porządku? Nosił wilk razy kilka....
4
U mnie otworzyli nowe Pepco i rzucili dresy Barcelony. Komplecik całe 120 zł. Będzie w czym śmigać po mieszkaniu
3
@LeoMessiiBarcaPepa tak, często patrzę na avatar @Comentateiro
1
@July_6_BcN
Wy znowu wolicie @Kessie i tym podobnych i koło się zamyka
1
@July_6_BcN
Siedzą pochowani w piwnicach i na wykopie
1
@mekston
Faktycznie, nie jestem na bieżąco
7
Tymczasem u @Popitek12 w Katowicach
https://zapodaj.net/plik-7UKSuAGXvB
5
@Kessie
Chyba zajebana szefowi. Bo wrzucał tu jej zdjecie
0
@mekston
Norrisowi też by się opony zużywały, a bronić też się można jak to było widać w przypadku Antonellego
0
Też myślałem jak niektórzy tutaj, że Max będzie jechać do końca na tych pośrednich zwłaszcza jak się okazało, że Norris jedzie na używanych. 8 sekund to spora przewaga była
1
Będą jaja jak Verstappen to wygra
0
@Kinginiesta
Przecież Messi nie wróci dopóki Laporta tu siedzi. Ok by go najchętniej na taczkach wywiózł