0

Kitajec się odpalił

4

Żeby tylko głowa Pawła dojechała w ostatnim skoku

0

Te noty po 18 to kpina

3

Jakiś Argentyńczyk wywiesił pranie na burdelbeu
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1e2hgrz/boxer_lautaro_del_campo_did_the_messi_celebration/
Nie widziałem tego wcześniej

4

real madryt myśli, że kozie bobki to kawusie

1

@Krzychu102016
Nie baw się w drukarkę do 500 tylko daj z 800 i kup Brother dcp t525w, tusz jest w buteleczkach i jest super wydajna. Ja jadę jeszcze na oryginalnych butelkach i nawet 20% jeszcze nie zużyłem, a drukujemy sporo

1

@gumaz
Dobrze, dziękuję

1

Witam po tygodniu. Dlaczego nie można przeglądać strony będąc w innym kraju?
Coś mnie ominęło ciekawego?
To, że real jest obrzydliwym klubem to wiem, że się nie zmieniło.

37

Czy wiecie, że real madryt zatrudnił trenera z castilli, a piłkarze pierwszej drużyny po kilku meczach stwierdzili, że czują się jakby ich trenował trener z castilli? Tam w szatni nie ma IQ, tam jest IP

1

Wyciekło zdjęcie z treningu realu w rozciąganiu języka do pucowania rowu prezesa
https://zapodaj.net/plik-puut6SYriD

2

@norbi77
Tam pół głowy wystawało

0

Yamal już nie ma sił

1

Jest tu Var? Przecież tu chyba 2 metrowy spalony był

0

Eryczek gdzie maskę stracił?

113

@MateS
Że dyma jego starą, a grał z synem

0

@TR3YWAY
PC mam, to dla rodziców. Czasem coś w necie przeglądają.

0

Ktoś poleci jakiś laptop do 3000 do przeglądania neta i pasjansa? Czy brać co popadnie w tej kwocie?

1

@KamQiX
Może i macie rację, ale czasem z jego wywiadów biła taka bezradność i jakoś tak to odbierałem

0

@Pnog37
Stoch go ewidentnie przeoczył

0

@gumaz
Trzeba umieć ze sceny zejść, a nie jak Stoch rozmienić się na drobne

0

Penia im zapłacił za najniższy wymiar kary czy o co chodzi?

0

Teraz Flickr im robi wściekłego hitlera jak w bunkrze

0

Co oni odpierdalają w tym ataku?

0

@Piotrek1993
Ajć, nie pykło

2

Mapet i kurtuła nadal pudruje trupa. Tu real mógł spokojnie więcej na łeb zebrać

0

Żoan się skończył

1

Ten wynik daje Kopenhadze baraże, więc też będą gryźć trawę

13

@LAMC_10
Nie, bo jestem zdrowy

0

Lewy ustawia obrońców w polu karnym. Świat się kończy

0

@Pingwinek
Zgaduję, że w tym do którego pojdziesz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?