allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie dajcie się zwieść @Luciano99, dalej siedzi najebany pod Orlenem i AI pisze za niego te cnotliwe posty
0
@BorzyKrzys
Może dupa się zaczyna palić przy Idze (oby Iga z niej zrezygnowała) to powoli szuka kolejnego sponsora
0
@Kozinho.
I w polu karnym elegancko na radar kryje
3
@Luciano99
Co Ci piękny Holender takiego zrobił, że go nie lubisz? Przecież piękne kółeczka kręci i zawsze do tyłu poda
3
@Rubiop
A ile już przejebales?
0
@Azazel_Pazuzu
On cierpi na tak zwane niedojebanie mózgowe
0
IKZE, tak czy nie?
3
@VegetaPolska
Ale w razie czego sprawdź czy faktycznie nie masz tam przyprawy
1
@Lanosss
W espaniolu trochę tych bramek pyknal
5
Co robi mózgojad w głowie vinivius'a?
- głoduje
0
@madl1l3nho
Wydupiaj do siebie
2
Co łączy pokój sędziowski i szatnię realu?
Pensje wypłaca Perez
1
@Kinginiesta
To raczej odpada, albo czegoś nie pamiętam
1
Jeśli kiedyś mnie brzydziło, a dzisiaj zjadam cebulę z rosołu to znaczy, że jestem stary?
0
@July_6_BcN
To go wypuść z piwnicy
0
Lewy i Araujo w 16 a oni zamiast dośrodkować to chcą wjechać z piłką do bramki...
0
Ciągle mam obrzydzenie do tego witsela
3
Piter już z %w studiu xD
4
Szwaby na czwartym o 0.3 i humor gitówa
0
Panie Pertile kończ ten mecz, yyy skoki!
0
Nie puścili przed skoczka przy takich opadach?
1
Odwołać tę serię!
0
Kitajec się odpalił
4
Żeby tylko głowa Pawła dojechała w ostatnim skoku
0
Te noty po 18 to kpina
3
Jakiś Argentyńczyk wywiesił pranie na burdelbeu
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1e2hgrz/boxer_lautaro_del_campo_did_the_messi_celebration/
Nie widziałem tego wcześniej
4
real madryt myśli, że kozie bobki to kawusie
1
@Krzychu102016
Nie baw się w drukarkę do 500 tylko daj z 800 i kup Brother dcp t525w, tusz jest w buteleczkach i jest super wydajna. Ja jadę jeszcze na oryginalnych butelkach i nawet 20% jeszcze nie zużyłem, a drukujemy sporo
1
@gumaz
Dobrze, dziękuję
1
Witam po tygodniu. Dlaczego nie można przeglądać strony będąc w innym kraju?
Coś mnie ominęło ciekawego?
To, że real jest obrzydliwym klubem to wiem, że się nie zmieniło.