4

Nie dajcie się zwieść @Luciano99, dalej siedzi najebany pod Orlenem i AI pisze za niego te cnotliwe posty

0

@BorzyKrzys
Może dupa się zaczyna palić przy Idze (oby Iga z niej zrezygnowała) to powoli szuka kolejnego sponsora

0

@Kozinho.
I w polu karnym elegancko na radar kryje

3

@Luciano99
Co Ci piękny Holender takiego zrobił, że go nie lubisz? Przecież piękne kółeczka kręci i zawsze do tyłu poda

3

@Rubiop
A ile już przejebales?

0

@Azazel_Pazuzu
On cierpi na tak zwane niedojebanie mózgowe

0

IKZE, tak czy nie?

3

@VegetaPolska
Ale w razie czego sprawdź czy faktycznie nie masz tam przyprawy

1

@Lanosss
W espaniolu trochę tych bramek pyknal

5

Co robi mózgojad w głowie vinivius'a?

- głoduje

0

@madl1l3nho
Wydupiaj do siebie

2

Co łączy pokój sędziowski i szatnię realu?

Pensje wypłaca Perez

1

@Kinginiesta
To raczej odpada, albo czegoś nie pamiętam

1

Jeśli kiedyś mnie brzydziło, a dzisiaj zjadam cebulę z rosołu to znaczy, że jestem stary?

0

@July_6_BcN
To go wypuść z piwnicy

0

Lewy i Araujo w 16 a oni zamiast dośrodkować to chcą wjechać z piłką do bramki...

0

Ciągle mam obrzydzenie do tego witsela

3

Piter już z %w studiu xD

4

Szwaby na czwartym o 0.3 i humor gitówa

0

Panie Pertile kończ ten mecz, yyy skoki!

0

Nie puścili przed skoczka przy takich opadach?

1

Odwołać tę serię!

0

Kitajec się odpalił

4

Żeby tylko głowa Pawła dojechała w ostatnim skoku

0

Te noty po 18 to kpina

3

Jakiś Argentyńczyk wywiesił pranie na burdelbeu
https://www.reddit.com/r/soccer/comments/1e2hgrz/boxer_lautaro_del_campo_did_the_messi_celebration/
Nie widziałem tego wcześniej

4

real madryt myśli, że kozie bobki to kawusie

1

@Krzychu102016
Nie baw się w drukarkę do 500 tylko daj z 800 i kup Brother dcp t525w, tusz jest w buteleczkach i jest super wydajna. Ja jadę jeszcze na oryginalnych butelkach i nawet 20% jeszcze nie zużyłem, a drukujemy sporo

1

@gumaz
Dobrze, dziękuję

1

Witam po tygodniu. Dlaczego nie można przeglądać strony będąc w innym kraju?
Coś mnie ominęło ciekawego?
To, że real jest obrzydliwym klubem to wiem, że się nie zmieniło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?