allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cicho, bo Ferran miał asystę przy karniaczku
1
@Czyhrynski oj tam oj tam, dobra parówka nie jest zła, jeszcze z majonezem kieleckim wchodzi jak złoto
2
Chłop se podgrzał 5 parówek na kolację, przyszedł 3 letni synek i dwie podpierdzielił. To są ludzkie dramaty, a nie jakieś kolano rudigera...
3
@gumaz
Muszą jeszcze poczekać aż skończy opijać wczorajszą porażkę madrycioków
3
To madryciokom nie powiedziano, że prawo viniciusa działa też w ich stronę?
beka
0
Chuop sam fauluje i płacze o karniaczka. madryt w pigułce
11
@Kessie @July_6_BcN ma 13 lat to nie może jeszcze zdawać
1
https://www.facebook.com/share/r/1Dz5YwLYpL/
Dałem z siebie całe 10% i skopiowałem link
0
Jak to było sam na sam to ja mam 2 latka
1
Po czwarte Leszek sepleni i jest ślepy
0
Co to za kocia muzyczka?
0
Balde sprint jak koń z węglem... Dobrze, że Garcia ogarnia tego kloca
0
Ma tutaj ktoś TV Sharp? Była jakaś aktualizacja oprogramowania i obraz mi delikatnie klatkuje...
1
Kto po spacerku w ten piękny dzień? A może ktoś już opierdzielił kiełbaskę z grilla?
3
Ale mamy autostradę do finału! Szkoda, że ona wygląda jak nasza obrona
https://zapodaj.net/plik-jMjMH2cb0c
1
@clyde
Ty się weź za rodzenie dzieci, a nie giereczki w głowie. Kto będzie pracował na moją emeryturę??
12
Moralnego kręgosłupa brak to i ten zwykły w końcu puścił
1
Zostawić go niech zdycha
1
@Criss18Barca
Mi pokazuje ostania aktywność 19h temu
1
@July_6_BcN też już nie ma 20h, przypadek?
2
@Bolton
Chłopa nie ma 27 godzin i larmo, masakracja
1
@PatrykBarca
"Liga dla emerytów i odpadów z lepszych klubów"
Czyli w sam raz dla @Luciano99 i jego starego xD
29
Skoro mapet kontuzjowany to trzeba zaktualizować mema
https://zapodaj.net/plik-TIYwvmrdw9
6
Mignolet - le melepet
2
Kolejny który ma więcej wspólnego z IP niż z IQ
0
Oglądanie Rancza zbiera żniwa
0
@Ziemny
Jechała z zerwanym więzadłem w kolanie
0
@BorzyKrzys
Ona startowała z kontuzją kolana, myślałem, że to była przyczyna upadku. Teraz jak mi zwróciłeś uwagę to poczytałem o tym i faktycznie to nie kolano było przyczyną upadku
0
@BorzyKrzys
Jakoś mi jej nie żal, kto jedzie na nartach z takim kolanem...
37
Ukradzione z fejsa
https://zapodaj.net/plik-QPhKkH3OE2
Nawet pasuje