0

Cicho, bo Ferran miał asystę przy karniaczku

1

@Czyhrynski oj tam oj tam, dobra parówka nie jest zła, jeszcze z majonezem kieleckim wchodzi jak złoto

2

Chłop se podgrzał 5 parówek na kolację, przyszedł 3 letni synek i dwie podpierdzielił. To są ludzkie dramaty, a nie jakieś kolano rudigera...

3

@gumaz
Muszą jeszcze poczekać aż skończy opijać wczorajszą porażkę madrycioków

3

To madryciokom nie powiedziano, że prawo viniciusa działa też w ich stronę?
beka

0

Chuop sam fauluje i płacze o karniaczka. madryt w pigułce

11

@Kessie @July_6_BcN ma 13 lat to nie może jeszcze zdawać

1

https://www.facebook.com/share/r/1Dz5YwLYpL/
Dałem z siebie całe 10% i skopiowałem link

0

Jak to było sam na sam to ja mam 2 latka

1

Po czwarte Leszek sepleni i jest ślepy

0

Co to za kocia muzyczka?

0

Balde sprint jak koń z węglem... Dobrze, że Garcia ogarnia tego kloca

0

Ma tutaj ktoś TV Sharp? Była jakaś aktualizacja oprogramowania i obraz mi delikatnie klatkuje...

1

Kto po spacerku w ten piękny dzień? A może ktoś już opierdzielił kiełbaskę z grilla?

3

Ale mamy autostradę do finału! Szkoda, że ona wygląda jak nasza obrona
https://zapodaj.net/plik-jMjMH2cb0c

1

@clyde
Ty się weź za rodzenie dzieci, a nie giereczki w głowie. Kto będzie pracował na moją emeryturę??

12

Moralnego kręgosłupa brak to i ten zwykły w końcu puścił

1

Zostawić go niech zdycha

1

@Criss18Barca
Mi pokazuje ostania aktywność 19h temu

1

@July_6_BcN też już nie ma 20h, przypadek?

2

@Bolton
Chłopa nie ma 27 godzin i larmo, masakracja

1

@PatrykBarca
"Liga dla emerytów i odpadów z lepszych klubów"
Czyli w sam raz dla @Luciano99 i jego starego xD

29

Skoro mapet kontuzjowany to trzeba zaktualizować mema
https://zapodaj.net/plik-TIYwvmrdw9

6

Mignolet - le melepet

2

Kolejny który ma więcej wspólnego z IP niż z IQ

0

Oglądanie Rancza zbiera żniwa

0

@Ziemny
Jechała z zerwanym więzadłem w kolanie

0

@BorzyKrzys
Ona startowała z kontuzją kolana, myślałem, że to była przyczyna upadku. Teraz jak mi zwróciłeś uwagę to poczytałem o tym i faktycznie to nie kolano było przyczyną upadku

0

@BorzyKrzys
Jakoś mi jej nie żal, kto jedzie na nartach z takim kolanem...

37

Ukradzione z fejsa
https://zapodaj.net/plik-QPhKkH3OE2
Nawet pasuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?