4

8

Belgia też ma swoich Ferranów

0

@Nazio_87 bo jego trzeba sprzedać w tym okienku

0

Bliźniaczki kibicują?

4

@heniusss szkoda, że @Borneo tak nie robi zanim napisze kolejny wysryw w swoim języku

1

@RomanGroza
Zgłosiłem, przekonamy się

11

Ziomek 0.5 tymbarka wypił i zaczęło fermentować

0

@Czajka90 kurcze, powoli będzie trzeba zacząć ale trochę ciężko przy torach kolejowych

0

@PolskiBarcelonista10 Węgrzyn jest wiecznie podniecony, Mielcar ospały

24

I cyk, setunia na rozluźnienie

1

@Kazragore to jest 50/50, on twierdzi, że to jego dziewczyna, a ona go nie zna

1

@BorzyKrzys a kto powiedział, że to jego kieszeń?

1

@FcPortoFan1999
Będzie grał dopóty w finale nie zrobi siuuu

0

Kriszcziano Spłakaldo kolmpeksao Lionelo Goatto

1

Rykoszet od głowy Japończyka po strzale głową Japończyka xD

0

Kurwa jego mać, aż telefon mi się zawiesił

4

Pamiętaj kim jesteś!

0

Piekarze podwójne zwycięstwo w LeMans w swojej kategorii

0

Vińicius już zatańczył w reklamie więc tu nie musi

0

@Hosh, @Katalończyk 99, @Kgorecki2500, wiadomo, ze wszystkich nie upchają w normalne godziny, ale mecze Niemców, Holendrów, Hiszpanii, Belgii, Francji, nawet Norwegii są w normalnych godzinach. A Wy piszecie o jakichś popierdólkach

1

Zauważyliście, że mecze europejskich reprezentacji są w tych przystępnych dla nas godzinach? Przypadek? nie sądzę

0

@Rifek jak paznokciem schodzi to już znak, że trzeba iść

2

@Spider_Man on jest ślepy, nie widzi jak ma śpiewać

0

Co ja właśnie zobaczyłem xD
https://www.facebook.com/share/v/1DxJb3nNaX/

0

@BorzyKrzys za drogie dla studentki :D

0

@BorzyKrzys spróbuj @July_6_BcN Cin Cinem zwabić

2

@blakkudium to on jeszcze gra w piłkę?

1

@Laminedependencia po angielskiemu mi przetłumaczyło. Jak żyć?

2

@Laminedependencia fajnie, że znam kambodżański. Możesz przetłumaczyć jak wrzucasz? Albo chociaż streścić?

2

@Arden ciętego metalu kątówką

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?