allien18
Dołączył/a: listopad 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Endrick - zjadłbym burgera
Ancelotti - https://www.tiktok.com/@viral0corner/video/7653163087717076232
8
Belgia też ma swoich Ferranów
0
@Nazio_87 bo jego trzeba sprzedać w tym okienku
0
Bliźniaczki kibicują?
4
@heniusss szkoda, że @Borneo tak nie robi zanim napisze kolejny wysryw w swoim języku
1
@RomanGroza
Zgłosiłem, przekonamy się
11
Ziomek 0.5 tymbarka wypił i zaczęło fermentować
0
@Czajka90 kurcze, powoli będzie trzeba zacząć ale trochę ciężko przy torach kolejowych
0
@PolskiBarcelonista10 Węgrzyn jest wiecznie podniecony, Mielcar ospały
24
I cyk, setunia na rozluźnienie
1
@Kazragore to jest 50/50, on twierdzi, że to jego dziewczyna, a ona go nie zna
1
@BorzyKrzys a kto powiedział, że to jego kieszeń?
1
@FcPortoFan1999
Będzie grał dopóty w finale nie zrobi siuuu
0
Kriszcziano Spłakaldo kolmpeksao Lionelo Goatto
1
Rykoszet od głowy Japończyka po strzale głową Japończyka xD
0
Kurwa jego mać, aż telefon mi się zawiesił
4
Pamiętaj kim jesteś!
0
Piekarze podwójne zwycięstwo w LeMans w swojej kategorii
0
Vińicius już zatańczył w reklamie więc tu nie musi
0
@Hosh, @Katalończyk 99, @Kgorecki2500, wiadomo, ze wszystkich nie upchają w normalne godziny, ale mecze Niemców, Holendrów, Hiszpanii, Belgii, Francji, nawet Norwegii są w normalnych godzinach. A Wy piszecie o jakichś popierdólkach
1
Zauważyliście, że mecze europejskich reprezentacji są w tych przystępnych dla nas godzinach? Przypadek? nie sądzę
0
@Rifek jak paznokciem schodzi to już znak, że trzeba iść
2
@Spider_Man on jest ślepy, nie widzi jak ma śpiewać
0
Co ja właśnie zobaczyłem xD
https://www.facebook.com/share/v/1DxJb3nNaX/
0
@BorzyKrzys za drogie dla studentki :D
0
@BorzyKrzys spróbuj @July_6_BcN Cin Cinem zwabić
2
@blakkudium to on jeszcze gra w piłkę?
1
@Laminedependencia po angielskiemu mi przetłumaczyło. Jak żyć?
2
@Laminedependencia fajnie, że znam kambodżański. Możesz przetłumaczyć jak wrzucasz? Albo chociaż streścić?
2
@Arden ciętego metalu kątówką