0

@Fenelon Co mnie interesują cyferki na social mediach. Idąc tym tokiem myślenia to Mentzen już dawno byłby premierem bądź prezydentem. Chodzi mi o działalność parlamentarną czy polityczną w trakcie tej kadencji sejmu.
Nigdzie nie napisałem, że jestem przeciwko rozliczaniu innych polityków :)

0

@IrekPOL Poprawka nie jest już ministrem, bo złożył dymisję (oczywiście wspomniana przez Ciebie sytuacja nie była tego powodem). Odnośnie sprawy z Kierwińskim, a właściwie to Trzeźwińskim miałem dokładnie takie samo zdanie jak tutaj.
Został posłem i jego podstawowym obowiązkiem jest godnie i należycie reprezentować swoich wyborców i parlament, a w taki sposób niestety tego nie robi. Obejmując mandat posła zgodził się pełnić funkcję publiczną, a zatem powinien dawać przykład, a nie szarpać się i wyzywać policjantów.
Należy odróżnić napicie się od upicia i doprowadzenia do takiego stanu.

1

@Luciano99 Rodzinie kazałeś po obcych się tułać, gdy sam masz prężnie działający zakład wulkanizacyjny?
Bez przesady, dużo zależy od zespołu i kierownictwa na jakie się trafi. Sporo osób po studiach u mnie poszło w tym kierunku i pracuje przeważnie do dzisiaj, niektórzy już na fajnych stanowiskach. Ja prawdę mówiąc trochę się zasiedziałem w niedużej kancelarii księgowo-podatkowej i chciałbym coś zmienić, bo zarobki na tle stawek z korpo, przy podobnych obowiązkach wyglądają przeciętnie.

0

@Luciano99 Lucek nie wiedziałem, że zmieniłeś branżę :o

16

@NeroTFP1 Gdyby miał honor złożyłby swój mandat poselski, ale u polityków wiadomo jak z tym jest. Gość jest znany właściwie tylko z tego ekscesu ...

0

Pracuje ktoś może w HR.
Warto składać swoje CV ponownie do tego samego korpo (do tego samego działu), ale na trochę inne stanowisko by zwiększyć swoje szanse na zatrudnienie tam?
Na razie miałem tylko taką wstępną rozmowę telefoniczną w związku z rekrutacją na wcześniejsze ogłoszenie.
W teorii zaznaczyłem zgodę na wykorzystanie swoich danych do przyszłych rekrutacji, ale czy oni nie szukają po takiej zapisanej bazie CV dopiero gdy nie mają chętnych na dane stanowisko?

1

@Calzone Sukcesy osiągnął w dość specyficznym okresie, więc ciężko uważać go za gwarant poprawy naszej gry. Szczególnie, że nie popracował w tym Bayernie zbyt długo i nie udowodnił swoich umiejętności w trakcie bycia selekcjonerem reprezentacji Niemiec.

1

@Kgorecki2500 Oj myślę, że niemiło byś się zaskoczył. Oczywiście w kwestii korupcji pełna zgoda, ale u nas jednak wielu obywateli żyje na fajnym poziomie i wątpię by porzucili takie życie na rzecz walki za ojczyznę. Na zachodzie, w tym i u nas znacznie więcej kosmopolitów niż na Ukrainie.

2

@Deviler Dużo zależy od miejsca pracy, przełożonego i stanowiska. Jeśli miałeś już jakieś konkretniejsze doświadczenie w zawodzie to będą już raczej wymagać byś po miesiącu wiedział jak masz wykonywać swoje obowiązki.

1

@MesQueUnClub_87 A w jaki sposób niby taki krzyż kogoś obraża? Totalnie nie rozumiem argumentu o neutralności w kontekście tego, że ktoś ma krzyż w pomieszczeniu, w którym pracuje. Flaga LBGT czy tęczowe barwy już są ok tak? Oczywiście jak powiem, że te symbole mi przeszkadzają to zostanę wyzwany przez "postępowych" od homofobów.

1

@abram3k Oj polemizowałbym z tym stwierdzeniem. Chłop był mózgiem zwycięskich drużyn (RM, reprezentacja Niemiec też zdobyła Mistrzostwo Świata) i zdobył właściwie wszystko. Iniesta to rzeczywiście inny profil zawodnika, ale z Xavim spokojnie można go zestawić na równi.

0

@MesQueUnClub_87 Zawsze koszula z długi rękawem powinna być zakładana do garnituru. Później ewentualnie możesz zdjąć marynarkę i rękawy podwinąć :)
Wiadomo żadnego stylisty tam pewnie nie będziesz miał, który będzie oceniał ubiór gości, ale jednak koszula z krótkim rękawem do garnituru to duże faux pas, szczególnie w biznesie.
@TR3YWAY Jest, ale do casualowego stroju na wakacje

1

@Popitek12 Ali, Klitschko, Tyson

3

@Popitek12 Pogba w swoim prime był genialnym box to box, ale w porównaniu z karierą Drogby to wypada niestety blado.

1

@Kgorecki2500 93% Konfederacja, na wybory jeśli pójdę to zagłosuję na Zajączkowską-Hernik

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

@VegetaPolska nie, tylko PPV bądź streamy w internecie

1

@Pawlak1992 Hmm każdy z wyżej wymienionych trenerów ostatnich przygód raczej nie może zaliczyć do udanych. Może poza De Zerbim, który jak na zasoby jakimi dysponował osiągnął fajny wynik w Brighton. Sam będąc prezesem miałbym spore wątpliwości co do zatrudnienia któregoś z tych Panów, szczególnie że nie stać nas na płacenie kolejnych kar za przedwcześnie rozwiązany kontrakt (nikt na roczną umowę się nie zgodzi).

0

@FcPortoFan1999 Na ulubionych kortach ziemnych, które świetnie zna już raczej nie będzie miała okazji walczyć o medal IO. W teorii tak, ale nikt niestety nie zna przyszłości i nie wie jak będzie u Igi z motywacją czy zdrowiem za te kilka lat.

1

@LukaszFan Oby na IO udało się zdobyć Idze medal, bo lepszej okazji już nie będzie.

2

@Popitek12 Polecam książki, a nie serial, który został później zepsuty przez wycięcie postaci Francisa Underwooda. Każda z 3 książek trzyma bardzo dobry poziom :)

0

@tristan87 Wielka szkoda. Jeden z najlepszych piłkarzy LaLigi w tym sezonie. Byłby na pewno dużym wzmocnieniem dla Hiszpanów.

2

@IronSanHybrid Pomijając ocenę tych jej niezwykłych dokonań to większość tych stażystów to pewnie była młodzieżówka PO bądź syn/córka polityka z ich środowiska.

0

@AgentsOfTime Żadnego nie lubię, ale jakbym miał typować to zdecydowanie Fury. Jest zdecydowanie lepszym technicznie bokserem od Joshua i będzie w stanie wykorzystać swoje warunki fizyczne w pojedynku z Ukraińcem. Wygrana Usyka byłaby dla mnie giga niespodzianką.

0

@Emhyr Diego Armando Maradona, Garrincha też podobno nieźle dryblował.

1

@MesQueUnClub_87 W nowszych motorach produkowanych od około 2008- 2010 r. niestety w 99% tak. W dodatku często jest utrudniony dostęp do rozrządu i trzeba zrzucać silnik :/ Mechanicy zalecają wymianę rozrządu w BMW co 150-200 tyś km bądź co 10 lat i nie ma co wierzyć w bajki, że jest on bezobsługowy. Oczywiście piszę o normalnych jednostkach, bo jakieś 1.6 THP to często nawet takiego przebiegu nie wytrzymuje i musi lecieć na remont.

26

@Borneo Chłopie jesteś już żałosny z tymi swoimi komentarzami. Chodzi o ludzkie życie, a Ty dalej nawijasz te swoje bzdety o pro rosyjskości środowiska prawicowego w Europie. Wstydu nie masz!

1

@Deviler budżet podaj i w jakie modele celujesz. Generalnie zasada jest taka, że 6 cylindrówki uchodzą za mniej awaryjne motory w BMW. Warto także sprawdzić czy rozrząd był wymieniany, ponieważ koszt takiej usługi to w każdym silniku od 3-6 tyś.

0

@Matheu12 VV ma zdecydowanie większe zasługi dla klubu. Przez fakt, że grał w erze Ikera jest bardzo niedoceniany, a w rzeczywistości miał wiele wielkich meczów. Gdyby nie on to pewnie nie udałoby się odwrócić finału z Arsenalem.

1

@bartas97 Było kilka takich sytuacji, gdzie był poirytowany brakiem podania czy niechlujnością niektórych zagrań. Widać, że ma ochotę powalczyć o pichichi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?