Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ślisz najgorszy na boisku, Buksy też kompletnie nie ma na boisku. Moim zdaniem pierwsi są do zmiany. Mecz jak najbardziej do wygrania, szkoda tej sytuacji Zalewskiego, bo to powinien być przynajmniej strzał w światło bramki.
3
Karnego nie było, ale ten strzał Zalewskiego dramat. Miał tyle miejsca i nawet w bramkę nie trafił ehh
1
@BTW Salamon to akurat był zamieszany przy stracie obu bramek. Miał tylko dobre momenty w meczu z Holandią. Dla mnie jedynym zaskoczeniem jest Piątek w pierwszej 11.
0
@Criss18Barca Nie
0
@jakub1906 Busquets idealnie pasował do naszego stylu gry, ale polemizowałbym z tym, że Vieira czy Mateusz nie mieli do niego podjazdu. W wielu elementach go przewyższali.
2
@Emhyr To już w ogóle brzmi mocno abstrakcyjnie. Mając problemy finansowe będziemy płacić 50 mln za rezerwowego? Oczywiście nie twierdzę, że Frimpong to kiepski piłkarz, ale nam raczej niepotrzebny (nie gramy wahadłowymi). Lepiej skupić się na wzmocnieniu LS, ŚPD i może poszukać jakiegoś rezerwowego dla Lewego jakby zamierzali się pozbyć Roque.
0
@Emhyr Lepiej niech zbierają hajs na Nico, a nie na gościa, który gra na pozycji jakiej u nas nie ma.
0
@kamiVeB Rodri zagrał solidnie, ale taki Yamal czy Pedri wyglądali dzisiaj lepiej od niego
1
@lntrowertyk Przy ustawieniu jakim gra Koeman uważam, że tak. Frimpong to typowy wahadłowy, który jest mocno przeciętny w defensywie
16
@tristan87 Influencerzy ...
Wszystko zrobią by zaistnieć w mediach. Przykre, że tego typu ludzie zarabiają takie pieniądze i są często przedstawiani jako autorytety dla młodzieży.
0
@Encore Szkocja też nic nie pokazała. Sami nie oddali chyba celnego strzału na bramkę.
0
@mientusek1407 Niestety tutaj nie pomogę, ponieważ używałem tylko oryginalnych dołączonych do zestawu.
Jednakże wątpię by była jakaś zauważalna różnica w jakości dźwięku w nieoryginalnych wkładkach. Przecież to zwykła guma (grunt by dobry rozmiar do uszu dopasować). Przy wyborze polecam sugerować się opiniami na allegro i powinno być dobrze.
0
@mientusek1407 Za dwie pary ;)
Na allegro masz wiele tańszych opcji.
1
@reloaded Z tego co się orientuje Borek, Laskowski i Szpakowski dostali po jednym spotkaniu reprezentacji Polski :)
1
@matirix20 purcepc, techlipton masz propozycje zestawów w określonych cenach. Zazwyczaj warto niewielkie modyfikacje wprowadzić do zaproponowanych tam zestawów.
0
@Arden Tutaj trochę nie rozumiem afery. Przecież podniósł się lekko i dopiero podał rękę. Raczej większość z nas wita się w taki sposób gdy siedzi. Jedynie słabo, że nie podszedł przywitać się do linii środkowej, tylko od razu rozsiadł się na ławce.
1
@Barcasub PurePC, benchmark
1
@Pawci023x Proste nie jest, ale jeśli korzystasz z aplikacji mobywatel to jak najbardziej warto to zrobić. Cofnięcie zastrzeżenia numeru PESEL to kilka kliknięć w aplikacji. Przezorny zawsze ubezpieczony :)
1
@Kgorecki2500 Potwierdzam, bałwan jeden chciał nam w całym roku zimę wprowadzić, ale całe szczęście udało mi się go powstrzymać i możemy się cieszyć taką piękną wiosną jaką mamy teraz :D
0
@Faro Francja, Holandia i tradycyjnie Niemcy
1
@ACMaldini3 W gimpie można kadrować zdjęcia, ale obejrzyj sobie najpierw jakiś krótki tutorial na youtubie :)
5
@Arys I jak mamy Ci pomóc? Jak masz z tym problem to psycholog/seksuolog bądź samemu spróbuj z tym skończyć, a emocje rozładowuj poprzez uprawianie jakiegoś sportu.
Jeśli w związku jest wszystko okej, dogadujecie się dobrze, jak napisałeś wyżej podoba Ci się Twoja dziewczyna to problem jest raczej w Tobie i czas popracować nad sobą.
8
@Hosh Może ją regularnie zdradza
1
@kigani Po Turcji to Austriacy akurat się przejechali 3 miesiące temu. Bodajże 6:1 z nimi wygrali. Moim zdaniem będzie bardzo ciężko wyjść z tej grupy, ale liczę na to, że nasi sprawią miłą niespodziankę i zaliczą remis z Holandią/Francją (Francja ostatni mecz może zagrać w rezerwowym składzie) i zwycięstwo z Austrią, która jednak gra znacznie lepszą piłkę niż Turcja popełniająca masę błędów w defensywie.
0
@clyde Tiktok najgorsza platforma, na której panuje największa cenzura.
0
@VbamboeB No tak, mój błąd. Myślałem, że Braun też z Małopolskiego. Nie zmienia to jednak faktu, że uzyskał świetny wynik pomimo krytyki i podgryzania nawet z strony swojego obozu (przede wszystkim Mentzena mam tu na myśli).
6
@Kgorecki2500 Niestety :/ Nic dobrego to nie wróży na przyszłość. Oby chociaż trochę się opamiętali i zweryfikowali swoje plany.
1
@Kgorecki2500 Jakbym miał to jakoś zobrazować to na jeden plakat Kamińskiego przypadało około 5 plakatów Zajączkowskiej. W TV czy internecie też ją częściej widywałem niż Kamińskiego. Większe zaskoczenie dla mnie to tak zdecydowane zwycięstwo schowanego zupełnie Brauna nad Berkowiczem.
1
@Kgorecki2500 Bez zaskoczenia moim zdaniem. Zajączkowska była bardzo pompowana przez Konfederację. Miała znacznie więcej plakatów (przynajmniej w mojej okolicy) i wystąpień w mediach niż Kamiński. Do tego sam fakt, że była rzeczniczką partii na pewno jej pomógł.
1
@Herato Generalnie się zgadzam, ale Raya to bym nie powiedział, że reprezentuje niszowy klub. Arsenal to mimo wszystko wicemistrz Anglii.