Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@ricardo0705 Tutaj widzę dalej selekcja ludzi na podstawie wykształcenia ... Chyba zawsze mnie to najbardziej irytowało u wyborców PO
13
@Kgorecki2500 "Piękny" burdel zrobili w tym kraju swoją polityką migracyjną
1
@TR3YWAY Gdzie takie głupoty przeczytałeś? Kompletnie się nie zgadzam z tym stwierdzeniem. Odnośnie pytania mam 4 zegarki, najdroższy Hamilton khaki za ok. 3,5 tys. Cena tego zegarka to prawie połowa mojej miesięcznej pensji.
1
@Andi18 Jest dobry, aczkolwiek wydaje mi się, że są u nas pozycje, które zdecydowanie bardziej wymagają wzmocnienia. Spokojnie na jeszcze jeden sezon moglibyśmy zostać z Szczęsnym i Ter Stegenem.
0
@kamilop Z drugiej strony trzy lata temu potrafił być jednym z najlepszych zawodników grających na boiskach PL. Jeśli Flick go chce i ma na niego pomysł, to ja bym mu zaufał. Może go odbuduje i będziemy mieli chociaż fajną opcję z ławki.
2
@Kgorecki2500 Najpierw niech Wiedźmina skończą, a nie już myślą o nowym Cyberpunku :D
1
@Slot Gdzie coś takiego napisałem? Stwierdzam tylko fakt, że w trakcie kampanii wyborczej oskarżają go o najgorsze rzeczy, na które nie mają twardych dowodów. Nie powiesz mi chyba, że patocelebryta Murański oraz dwóch anonimowych świadków, wskazanych przez portal sprzyjający jemu kontrkandydatowi , to wiarygodne źródła. Nie chciałbym żeby w taki sposób wpływano na wynik jakichkolwiek wyborów w Polsce
1
@pax spoko, tylko gdzie ja Ci się staram udowodnić, że w Kodeksie Karnym znajduje się wyjaśnienie terminu „gangster” i za użycie tego sformułowania na gruncie polskiego prawa można go pozwać? Napisałem jedynie o ohydnej kampanii jaką prowadzi KO, która bez twardych dowodów obrzuca gościa błotem.
Zapytałeś się o cytat, gdzie Tusk nazywa Nawrockiego gangsterem to Ci go podałem. Jaki jest tego cel? Każdy racjonalnie myślący człowiek doskonale wie, że chodzi o zdyskredytowanie go i zbudowanie narracji w przestrzeni publicznej, że tym przestępcą właśnie jest i dopuszczał się w przeszłości nielegalnych przedsięwzięć, niegodnych głowy państwa.
3
@pax polecam poczytać o etymologii tego słowa i szersze wyjaśnienie co ono oznacza, masz takie informacje chociażby na angielskiej wikipedii. Jednym z synonimów słowa gangster jest właśnie przestępca. W obecnej chwili mam wrażenie, że próbujesz zanegować fakt, że gangster działa niezgodnie z prawem
36
@pax Jakie Ty fikołki próbujesz robić byleby tylko obronić swojego guru ...
Użył tego sformułowania w kierunku Nawrockiego i jego środowiska, a szukanie tutaj innych adresatów jest co najmniej śmieszne.
Masz tutaj wyjaśnienie terminu gangster - "termin gangsterów identyfikuje członka organizacji przestępczej, zazwyczaj zorganizowanych gangów, a nawet mafii. Gangsterzy są przestępcami zorganizowanymi, którzy mają własne zajęcia w działalności przestępczej lub w interesach. Termin ten jest szeroko rozpowszechniony, zwłaszcza w USA, gdzie wskazuje członków zorganizowanego gangu kryminalnego lub gangów".
7
@pax https://www.rp.pl/polityka/art42366461-donald-tusk-na-marszu-w-warszawie-po-wladze-chca-siegnac-gangsterzy-polsko-obudz-sie
Kilkukrotnie używał już tego określenia w trakcie tej kampanii
40
@pax xD a kto nazywał Nawrockiego gangsterem? Obecna kampania prowadzona przez KO jest wręcz ohydna
42
@Comentateiro Widzieliśmy ten Twój dystans po ogłoszeniu wyników I tury xD
2
@Death_voice W pełni się zgadzam z tym co napisałeś i pisałem o tym samym wczoraj. Mentzen dał się wykorzystać jak pionek, a i z racji szacunku do siebie i swojego środowiska nie powinien siadać do stołu przy piwie z ludźmi, którzy go szkalowali i obrażali od faszystów, bo wiadomo, że to nie był z ich strony akt dobrej woli, tylko typowa zagrywka pod kampanię wyborczą.
3
@kamiVeB TVN ... i więcej słów nie potrzeba. Jak zawsze manipulują ujęciami.
0
@Metempsychosis Jakiegoś wielkiego przełożenia raczej to nie będzie miało na wynik, ale oczywiście, że tak. Celem tego wyjścia było pokazanie Trzaskowskiego jako osoby otwartej, która mimo różnic w poglądach, bez uprzedzeń potrafi spotkać się na luzie ze swoim rywalem przy piwku, co ma trafić głównie do młodszego elektoratu. Gdyby z strony jego środowiska rzeczywiście istniała wola do merytorycznej i rzetelnej dyskusji na ważne tematy dot. Polski to jeszcze niedawno nie prowadziliby takiej narracji przeciwko Mentzenowi i Konfederacji.
3
@Konradowskyy całkiem solidny występ z jego strony, co nie znaczy, że uniknął wpadek
0
@Metempsychosis Nikt tutaj nie pisze, że Mentzen wchodzi w koalicję z PO. Chodzi bardziej o to, że pomógł ocieplić wizerunek Trzaskowskiego w trakcie kampanii wyborczej przed II turą i uczestniczył w tego typu spotkaniu z osobami, które jeszcze niedawno obrażały zarówno jego, jak i wyborców, którzy na niego głosowali.
0
@Encore Dużo to pojęcie względne, ale generalnie tatuaże same w sobie nie są dla mnie problemem. Gorzej jak są bardzo duże i zajmują znaczną część ciała, znajdują się w miejscach, gdzie moim zdaniem nie powinny (np. twarz) lub przedstawiają coś co nie przystoi dorosłej kobiecie
3
@turhiay Prawda jest taka, że jeśli Konfederacja chce mieć kiedykolwiek realny wpływ na władzę to koalicja z którymś z tych ugrupowań jest nieunikniona
3
@barcelonaLM Równo z ogłoszeniem wyników II tury skończy się chęć rozmawiania z Mentzenem przez środowisko Trzaskowskiego i wrócimy do znanej narracji
2
@KamQiX Szkoda, że na taki gest Trzaskowskiego stać wyłącznie w trakcie kampanii, gdy musi żebrać o głosy. Ja tutaj nie widzę za grosz szczerości.
1
@AlwaysBlaugrana Nie no co to za porównanie, Konfederacja to była wtedy raczkująca partia, a i sam Bosak musiał pracować wtedy na swoją rozpoznawalność
0
@chosenone Na mnie wojenki prowadzone przez obozy polityczne nie mają kompletnie żadnego wpływu, bo mam własne zdanie i poglądy. Jeśli wierzysz, że teraz nagle Trzaskowski ot tak luźno wyszedł sobie pogadać na piwo z swoim konkurentem, którego jeszcze nie tak dawno obrażał i dyskredytował, to znaczy, że jesteś naiwny i podobnie jak Mentzen dałeś się nabrać. Okej, fajnie by było jakby rzeczywiście w idealnym świecie polska polityka tak wyglądała, ale niestety to jest typowa zagrywka wyborcza, która ma pokazać Trzaskowskiego w lepszym świetle
1
@chosenone Serio nie widzisz w tym zagraniu sztabu Trzaskowskiego głębszego celu? Niech tylko skończy się kampania to znów się zaczną ataki na Mentzena i obrażanie go od faszystów ze strony obozu KO. Niestety, ale Mentzen tutaj dał się wykorzystać
0
@kamilop Też tak uważam, chociaż trzeba przyznać, że Radek pięknie go rozegrał i wykorzystał na rzecz ocieplenia wizerunku Trzaskowskiego
0
@Deathwing112 Mimo wszystko Korwin tutaj w punkt, bo tłumaczenie Mentzena jest idiotyczne. Jak Nawrocki mógł go zaprosić skoro to on był u niego gościem
1
@Kgorecki2500 Pracuję jako analityk finansowy w BGK i przygotowuję m.in. prognozy finansowe w oparciu o informacje jakie udzielają nam spółki chcące uzyskać finansowanie. Tłustym kotem to może bym był jakbym zajmował stanowisko prezesa jednej z takich spółek :D
1
@Kgorecki2500 nie lubię, ale czasem jestem zmuszony założyć na spotkanie z przedstawicielami spółek bądź komitety :/
0
@zgutek o tym, że regulacje zawarte w Zielonym Ładzie nie obowiązują i nie mają wpływu na polską gospodarkę