0

@Joe_Barbaro Piosenkę na kampanię 2030 już mam

24

Dobra chłopie Ty wiemy, że polecisz do Moskwy xD

6

Ten Maciak nawet nie ukrywa już swoich powiązań z Rosją xD

1

@Karzel Zaginionym dziennikarzem z ZSRR

0

@Lordzi Nie, chociaż fajnie, że ostatecznie udało mu się zebrać te 100 tys. podpisów by brać udział w tych wyborach

30

Mimo wszystko takiej amatorki to TVP Kurskiego nigdy nie odwaliło. Cyrk xD
Największym przegranym dzisiejszego dnia jest Trzaskowski z swoją telewizją rządową.

0

@Kazragore 60-70 powinna być

1

@michal26 Potwierdzam xD ciekawe jak to o 20 będzie wyglądać w TVP i kto się stawi. Senyszyn teraz przyjechała do xDD

0

@paweuwarrior Schetyna kiedyś rzucił w wywiadzie, że w rzeczywistości wybory wygrywa się w miejscowościach typu Końskie, a nie dużych aglomeracjach

0

@damian16161212 Chciałbym się mylić, ale niestety wątpię żeby Trzaskowski przewalił te wybory.

1

@Alex1995 Taka debata dla wszystkich zarejestrowanych kandydatów również będzie przed pierwszą turą. Zasadniczo to nie wiadomo obecnie kto jest organizatorem dzisiejszej debaty xD

0

@michal26 Nie neguje faktu, że zrobił się z organizacji tej debaty niezły cyrk. Niemniej jednak jest to w dalszym ciągu świetna okazja na dotarcie do innego typu wyborców przy tak olbrzymich zasięgach jakie zapewne wygeneruje oraz szansa na bezpośrednie skonfrontowanie się z Trzaskowskim i Nawrockim. Niestety większych plusów nie widzę w tej decyzji, ponieważ zjawi się tam niemal każdy istotniejszy kandydat, oprócz Mentzena, któremu jeszcze nie raz będzie wytykana ta nieobecność w trakcie kampanii. Nikogo nowego nie przekona do siebie rezygnując z uczestnictwa w niej :/

0

@gumaz Będzie cyrk, a największym wygranym tej sytuacji może być Hołownia i Nawrocki, w sytuacji nie zjawienia się na debatę Trzaskowskiego.

0

@michal26 Mimo wszystko starasz się również szukać plusów w tej decyzji, ale już mniejsza o to, nie ma sensu się sprzeczać :)
@Fantastyczny Chłopiec Tak samo dla Mentzena byłaby to okazja na merytoryczne punktowanie kontrkandydatów i pokazanie się szerszej widowni, niż wyborcy Konfederacji i followersi na tiktoku. Nawet jakby go nie wpuścili to wygrałby na tej sytuacji, bo mógłby jeszcze mocniej akcentować fakt, że zarówno PO, jak i PiS nie chcą doprowadzić do rozbicia duopolu na polskiej scenie politycznej.

1

@michal26 Wybacz Michał, ale mam wrażenie, że czasami na siłę próbujesz szukać pozytywów w przypadku Mentzena. To oczywisty błąd z jego strony i kolejna pożywka dla Hołowni, który jeszcze bardziej będzie mógł podnosić argument, że Mentzen jest tchórzem, bojącym się debatować.

2

@Destroyer_of_Worlds Także podejrzewam, że tą decyzją położył właśnie szansę na wejście do drugiej tury. Na jego spotkania przychodzą ludzie, którzy w zdecydowanej większości poprą go w wyborach, natomiast pojawiając się w Końskich miałby szansę dotrzeć do innych wyborców i skonfrontować się z Trzaskowskim oraz Nawrockim. Przygotowanymi przemówieniami, na których powtarza ciągle to samo już wiele nie podskoczy. Zresztą już po obecnych sondażach widać odwrócenie dynamiki notowań Mentzena.

0

@Kinginiesta u mnie w robocie wszystko okej, robię właśnie exela

0

@Kamiloza91 Genialny wieczór, który pewnie już mu się nie zdarzy. Uderzenie z dystansu zawsze miał niezłe, ale z rzutów wolnych totalnie go nie kojarzę.

0

@Rewolucja123 Nie w tym sezonie i nie z tym trenerem. Poza tym Arsenal traci bardzo mało bramek i ciężko mi uwierzyć żeby nagle mieli 3 stracić w jednym spotkaniu.

0

@Pawlak1992 Na debacie w Republice może przede wszystkim stracić, a nie zyskać. Z strategicznego punktu widzenia jak najbardziej słuszna decyzja z jego strony, bo to jego rywale muszą gonić, a nie on. Błędem był za to brak pójścia na debatę z Dudą 5 lat temu, bo startował z zupełnie innej pozycji.

0

@VinDiesel Imo taki Scholes czy Lampard robili większe wrażenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@loswariatofano a mało xD? 20k lekko Ci zostaje po opłatach za media i jedzenie

0

@FcPortoFan1999 Szybko poszło

0

@July_6_BcN Jedna stoi na rondzie de Gaulle'a :)

0

@OskP RM przejdzie, Arsenal też nie imponuje w tym sezonie i ma zdecydowanie mniejsze doświadczenie. Natomiast w półfinale nie daje im większych szans z PSG.

0

@FcPortoFan1999 Być może, ale na papierze wydaje się najciekawszą możliwą opcją na rynku.
@BORO_12 Hmm w przypadku przedłużenia kontraktu przez Xabiego powrót Zidane'a będzie pewnie jednym z najpoważniej rozważanych wariantów. W wynalazki typu Iraola nie wierzę. Prędzej szansę by dostał Raul ze względu na swój status w klubie.

0

@FcPortoFan1999 Moim zdaniem najlepszy wybór, zna klub, nabrał doświadczenia na najwyższym poziomie i już odniósł pierwsze sukcesy prowadząc klub, który od dłuższego czasu był poza czołówką w Niemczech. Odnośnie Mbappe, to gra niezły sezon jak na swój pierwszy rok w Hiszpanii.
@BORO_12 No ciekawe jakie decyzje tam podejmą jeśli opcja z Xabim Alonso nie wypali. W powrót Kloppa z emerytury do RM tym bardziej nie wierzę. Jakoś kompletnie mi tam nie pasuje z swoim charakterem i podejściem do futbolu.

1

@norbi77 Ich głównym problemem tam to jest trener, który swoje najlepsze lata ma już dawno za sobą.

0

@koziar Arsenal też jest kiepski w tym sezonie i ma swoje problemy kadrowe. W tym dwumeczu to akurat RM jest faworytem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?