Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@agaFCB edit, przy innym zawiązaniu trójka też wygląda bardzo ładnie. Wybierałbym zatem między 2 a 3. Pamiętaj jeszcze by wziąć pod uwagę czy bordowy kolor pasuje do Twojej cery i koloru włosów :)
2
@agaFCB Zdecydowanie 2. Jedynka też spoko, ale kolor na wesele lepiej wybrać inny niż czarny. W trójce zdecydowanie za duży dekolt i tak średnio wypada na wesele moim zdaniem. Po pierwsze gwiazdą tam ma być panna młoda i taki dekolt może też zostać bardzo źle odebrany przez starsze osoby mające więcej niż 30 lat.
1
@tomek8756 Dzięki :)
1
@tomek8756 praca zdalna, ale niestety jakieś przeziębienie mnie wzięło
0
@Nightraider To rzeczywiście dziwna sytuacja. Spróbowałbym w takim razie reinstall gry zrobić
0
@Nightraider Z kolei u mnie gra po tych ostatnich łatkach działa znacznie lepiej. Gram na 3060Ti na wysokich ustawieniach i obecnie mam stabilne 60 fps. Wcześniej potrafiłem mieć dropy na 40 fps, a teraz gram w przedziale 60-75 klatek.
16
@agaFCB Szczerze to mam dość takich ludzi, a wśród znajomych miałem takich wielu. Odzywali się tylko wtedy jak coś chcieli albo potrzebowali ode mnie. Najbardziej chyba bawiło mnie zawsze tłumaczenie się znajomych z czasów studenckich, którzy opowiadali jak to są teraz zajęci. Łącząc pracę z studiami jakoś nie mieli problemu odpisać w ciągu jednego dnia. Dla mnie osobiście jest to kwestia szacunku do drugiego człowieka, oczywiście pomijam jakieś wyjątkowe sytuacje. Jak ktoś kogoś przynajmniej lubi i zależy mu na utrzymaniu relacji to w ciągu tego jednego dnia na pewno znajdzie czas na odpisanie na wiadomość.
18
Spalony był, ale wykończenie Lewego dramat
0
@Gruak Na pewno ... Rozumiem niechęć do Peny, ale tak dokładanego uderzenia żaden bramkarz by nie wyjął.
3
Niestety sami jesteśmy sobie winni. Taka sytuacja jaką miał Raphinha musi się kończyć bramką w spotkaniu z tego typu rywalem
1
@krajana Po meczu, podobno około północy mają wejść do ringu
1
@fcbarcafan19 nie wiem jak na konsoli, ale na PC gra po ostatnim patchu jest znacznie stabilniejsza, mam około 10 fps więcej na tych samych ustawieniach
0
@Hasszz mechanikiem nie jestem, ale pewne doświadczenia z marką BMW w rodzinie mam, więc pisz jaki tam masz problem
2
@Ojciec5tkidzieci I to rozumiem :)
@Kapitan hawk Już wiem dla kogo być miłym, czekam na większą liczbę osób. Pamiętajcie, że gdyby mnie nie było, mielibyśmy wieczną zimę i pogodę podobną do dzisiejszej
7
@tomek8756 Dobry businessman patrząc na majątek i rozwój firmy, ogarnia dobrze social media marketing, kiepski polityk, chociaż zrobił postęp w porównaniu do wyborów parlamentarnych
0
@macio_944 U mnie w domu zawsze żywa, przeważnie jodła, bo dłużej postoi niż świerk. Chociaż brakuje takiego zapachu jaki posiada świerk.
3
Rozumiem rozgoryczenie po dzisiejszym wyniku, ale błagam niektórych to mocno odkleja z tym zwalnianiem Flicka i atakami na niego. Jesteśmy wciąż liderem tabeli, w LM zajmujemy 2 miejsce, a niektórzy piszą jakbyśmy znów odpadli z LM, a w lidze mieli stratę 10 pkt do RM. Tutaj potrzeba zaufania i przede wszystkim wzmocnień, bo kadra jest zdecydowanie za wąska. Brakuje bardzo jakiegoś ofensywnego piłkarza, który mógłby wejść z ławki i coś namieszać swoją dynamiką czy dryblingiem.
0
@xavi890 Nie przesadzaj, RM też daleko do najlepszej formy i również ma olbrzymie problemy z regularnym punktowaniem.
0
Chyba nikt tej Laligi w tym sezonie nie chce wygrać. Do listopada co prawda graliśmy fajnie i punktowaliśmy regularnie, ale od tego czasu coś się w naszej grze zacięło. Wcale się nie zdziwię jak mistrz będzie miał najgorszy dorobek punktowy na koniec sezonu od lat.
1
@Marian_Pazdzioch Nie byłem, ale polecam zatem udać się promem do Tallina, bardzo ładna i klimatyczna stolica, a już w szczególności w zimowej aurze.
0
@Tasde Przesadzasz trochę, bo Valverde tych goli z dystansu zdobywa naprawdę sporo. Żadnym wirtuozem nie jest, ale uderzenie ma akurat top.
0
@T^L Tak wcale nie rozumiem ... i dlatego napisałem, że program PiSu nie jest zbieżny z doktrynami prawicowymi. Prawa strona w kontekście PiSu to skrót myślowy, który m.in. wywodzi się właśnie z genezy tej definicji, którą przytoczyłem powyżej i jest stosowany właściwie przez wszystkich dziennikarzy i polityków w Polsce. Nawet przedstawiciele Konfederacji go używali, choćby niedawno Bosak apelujący do PiSu o prawybory na prawicy.
0
@T^L A spójrz może sobie po której stronie siedzi w parlamencie?
"Prawica – określenie pochodzące z okresu rewolucji francuskiej, kiedy mianem prawicy określano ugrupowania przedstawicieli duchowieństwa, szlachty i arystokracji, które w Zgromadzeniu Narodowym zasiadały po prawej stronie sali"
Sorry, ale to takie czepianie dla czepiania się, bo każdy kto choć trochę interesuje się polityką wie doskonale, że tak określany jest PiS w mediach. To, że program PiSu nie jest zbieżny do końca z doktrynami prawicowymi to ja doskonale o tym wiem.
3
@Aragorn33 Szkoda, że równie często nie jest tutaj przez niektóre osoby poruszany temat obiektywizmu i bezstronności publicznych mediów, które miały być "czystą wodą". Nie od dzisiaj wiadomo, że Stanowskiemu czy Mazurkowi zdecydowanie bliżej prawej stronie.
1
@Bolton Jako gracz lubiący głównie grać w trybie single player mam takie same odczucia. Gra VI pewnie podobnie jak V pójdzie bardziej w stronę online i fabuła będzie nijaka. Do tego granie kobietą jako gangsterem jakoś średnio mi siedzi.
0
@Criss18Barca szukaj promki na 16 pro i tyle. Już z tego co widziałem były na niemieckim amazonie za około ~4700. Jedyny sensowny i warty uwagi smartphone Apple dostępny obecnie w sklepach.
1
@PIWOSZ89 Nie. Jak ktoś lubi to jeszcze rozumiem jakąś lampkę wina do kolacji Wigilijnej, ale już chlania mocniejszych alkoholi w tym dniu totalnie nie rozumiem. Tym bardziej mając w perspektywie sylwestra za kilka dni
0
@Kamiloza91 Barcelony na 8,5. Pomimo bardzo wąskiej kadry mamy świetną sytuację w LM i LaLidze. Ponadto nasz styl gry uległ diametralnej poprawie. Szkoda troszkę tych wpadek w lidze, ale traktuje to jako coś naturalnego przy takiej ławce rezerwowych.
RM na 6. Fatalna jesienna kampania LM w ich wykonaniu, która będzie skutkowała dodatkowymi meczami w barażach. Dobra sytuacja w lidze, ale zaliczyli przy tym klęskę w bezpośrednim meczu z nami.
1
@tomek8756 Z odpowiednią kobietą jasne, że tak. Dzień, który pewnie wspomina się przez całe życie.
0
@allien18 lepiej z Lego sobie kupić