Tabaluga37
Dołączył/a: grudzień 2018
Wwa
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@turhiay Mimo wszystko Trzaskowski lepiej wypada, Nawrocki wiele szans zmarnowanych na lepsze riposty, czasami wygląda jakby nie słuchał co Trzaskowski mówi
0
@July_6_BcN w Józefowie miałaś? Bo on chyba kiedyś tam mieszkał przed ucieczką do Rzymu xD
10
@Mns21 imo jest, tam się zaczną potężne tarcia, bo Tusk za potencjalną porażkę będzie winił koalicjantów, którzy nie grali do jednej bramki. Jednak wiadomo, że nic tak nie łączy jak wysokie stołki.
1
Woch coś słabo tą śrubkę dokręcał skoro Maciak go przeskoczył xD
2
@clyde średnio niższa o 5-10% w porównaniu do 2020 r. Można by rzecz, że jacy kandydaci taka frekwencja
1
@agaFCB Rozmawianie w języku obcym na tematy dot. geopolityki, gospodarki itp. to zupełnie co innego niż luźna pogawędka z papieżem czy innymi przedstawicielami.
0
@QQL5 ok. 50%, co w teorii powinno działać na korzyść prawej strony
0
@Ls0811 Brak obecności był oczywistym błędem. Poza tym po raz kolejny wystartowali zdecydowanie za wcześnie z kampanią i nie wyciągnęli wniosków z wyborów parlamentarnych.
2
@MesQueUnClub96 Hmm myślę, że wyniki Brauna, Zandeberga, Bielat i Hołowni będą bardzo blisko, chociaż oczywiście nie wykluczam rotacji pomiędzy pozycjami względem powyższego sondażu
2
@michal26 @JimMorrisonFCB Już jest
Największe zaskoczenie to Braun, aż się wierzyć nie chce, że wskoczy na 4 miejsce
0
@Kgorecki2500 Hmm nie łatwiej zrobić zdjęcie
0
@Joe_Pesci Dziennie średnio robię ok. 5-6 tys., natomiast w samej pracy raczej niewiele (praca przy komputerze)
0
@nightwishygt Moim zdaniem natomiast pozycja bramkarza nie wymaga żadnych zmian na przyszły sezon i lepiej skoncentrować się na innych wzmocnieniach - LS, boki defensywy.
0
@SinMistico Z drugiej strony jeśli ma przyjść Tah to kogoś z dwójki Araujo/Christensen trzeba będzie pożegnać.
0
@Eto'o9 R10 Z bramkarzem nie trzeba się jeszcze aż tak śpieszyć. Najistotniejsze pozycje do wzmocnienia to lewy skrzydłowy, uniwersalny boczny obrońca - ktoś na wzór Cancelo oraz napastnik, który będzie już pomału wprowadzany by docelowo zastąpić Roberta za rok (chyba, że stawiamy na Ferrana).
0
@michal26 imo frekwencja w pierwszej turze na pewno nie będzie aż taka zła jak przewidujesz. Mimo wszystko sporo osób interesuje się tymi wyborami.
0
@beter2 ależ to była kompromitacja sondażowni xD
1
@pt9 Spójrz w takim razie jeszcze proszę na Forthing T5 EVO, one mają dosyć bogate wyposażenie, dizajn inspirowany Lamborghini Ursus. Ewentualnie Cherry Tiggo 5 ma wjechać jesienią do Polski.
1
@pt9 Nie siedziałem i nie jeździłem, ale wg statystyk bardzo popularna jest Omoda 5 oraz MG ZS.
12
Brawo Stano, to jest wstyd, że taka "dziennikarka" pracuje w mediach publicznych
4
@Sulimo Ali Goli Zadek top uderzenie :D
0
@Messinino Śmieszne jest podnoszenie argumentu o jakiś swoich sytuacjach, gdy drużyna przeciwna ma ich 2-3x więcej i prezentuje się całościowo znacznie lepiej
4
Jaki to jest odklejony gość już ... Wykreowaliśmy 2-3x więcej sytuacji niż oni, a on tutaj opowiada jakieś bajki, że mogli strzelić więcej xD
2
arbiter dramat, 3 fatalne decyzje podjęte, które miały realny wpływ na wynik spotkania - faul na Yamalu, ręka De Jonga i teraz ręka Tchouameniego
0
@Rupert_Haubica ? Przecież Guler wyszedł w pierwszej 11 xD
0
@Limaker W czym się kompromituje? Ja jestem zadowolony z wyniku, ale stwierdzam fakt, że arbiter jest fatalny i popełnił nie tylko ten błąd, który miał wpływ na tablicę wyników. Zasługujemy na te prowadzenie, bo gramy zdecydowanie lepiej od RM
3
@Limaker Z drugiej strony ręka De Jonga też była ewidentna. Generalnie sędzia dzisiaj beznadziejne zawody
0
@szela1899 bo zagranie nie było bezpośrednio do żółwia, niestety, ale wykorzystał błąd Coubarsiego
2
@kuz Naprawdę kolego wierzysz w te komiczne tłumaczenia? Jedynym ich celem wejścia do tej koalicji było zajęcie stanowisk w instytucjach publicznych oraz spółkach skarbu państwa. W obecnym układzie nie są w stanie spełnić nawet jednego istotnego postulatu z punktu widzenia ich programu z jakim startowali w wyborach parlamentarnych.
9
@kuz Wprowadzać według swoich poglądów? czyli co konkretnie? przecież każdemu istotnemu postulatowi lewicy został ukręcony łeb przez KO. Poza zasiadaniem na eksponowanych stanowiskach nie mają zupełnie wpływu na prowadzoną aktualnie politykę.