Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
pro madryckie media dalej próbują bezpodstawnie oczerniać Yamala, a później wszędzie widać kretynów co cisną po Yamalu na podstawie dziennikarskich wysrywów
6
@Greenalley rok temu w La Lidze strzelił 9 goli ze 144 strzałów, w tym sezonie nieco ponad połowa sezonu wrzucił 10 goli w 80 strzałach
2
Lepszy tytuł byłby kibic próbuje wymusić zdjęcie rzucając się pod samochód Daniego Olmo, obecny tytuł brzmi jakby to Olmo coś odwalił
1
@BojanKriKicz Dostał pensję adekwantną do swojego poziomu piłkarskiego, może nawet za niską względem tego co oferuje piłkarsko, Alemany się bawił za hajs z dźwigni, a jego sprzedaże były na żałośnie niskim poziomie, od przyjścia Deco 1. potrafimy zarabiać na młodzikach co wcześniej odchodzili za darmo 2. został ogromnie poprawiony scouting i jak nie ma opcji finansowych na duże transfery w zimowym okienku to idziemy najlepszą drogą i inwestujemy w młode talenty za grosze z dużą szansą zysku
2
@Broo Przytoczysz lepszy plan na klub któregoś z innych kandydatów? Chętnie porównamy, czy ten Laporty jest, czy nie jest najlepszy
4
@BojanKriKicz Flick twierdzi tak samo, pewnie też pod publikę? Mówimy o Flicku co potrafił pójść na otwartą wojnę z władzami Bayernu
1
@Mati23 Flick: "Deco? I'm very pleased with him and we both trust each other. We're looking for the same players, we have the same philosophy, and they leave us to work, and that's the most important thing. I haven't noticed this before, and I appreciate it a lot.
0
@Herbert Jednak Flick podkreślał, że świetnie mu się współpracuje z Deco i mają wspólną wizję budowy zespołu i widać, że się bardzo dobrze dogadują, a Font otwarcie mówi, że pozbył by się Deco, trochę to jednak się łączy
0
@szela1899 On od zawsze odklejony, jeszcze przez Madrytem tam we łbie się kotłowało srogo, on się już nie zmieni
0
@Chudini123 Tylko przepisywacz
1
@torondirn napisałem coś o pustaku? odbiła mu się pod nogi, tak było czy nie było?
1
@Rupert_Haubica kluczowe podania Yamal 1 Lewy 0, przy okazji mogę wiedzieć skąd wziąłeś 28 strat? bo ja w statystykach widzę possesion lost 23, i próbujesz porównywać ilość strat napastnika i skrzydłowego więc zróbmy to chociaż miarodajnie, Lewy 27 kontaktów z piłką 8 strat, co daje stratę co 3,3 kontaktu z piłką, Yamal 23 straty przy 90 kontaktach strata co 3.9 kontaktu z piłką, a jeszcze nieudane dotknięcia Lewy 4 przy takiej ilości kontaktów, Yamal 3, rzut karny praktycznie też Yamal wywalczył i jedynie rażący błąd sędziego zabrał mu to ze statystyk, różnica w ocenach? 5 vs 8
1
@Rupert_Haubica Lewandowski za to, że mu piłka spadła pod nogi bo widzę aż 8 od ciebie za to dostał xD
0
@Pablozeusz W młodzieżówce zaczynał jako 10
0
No i wrócił Yamal
0
@Faro Jak ma to zrobić bez piłki? praktycznie każde podanie do niego idzie niecelne
18
Oby ten człowiek nigdy nie wygrał wyborów
0
@Hasszz pewnie tak, a jeszcze większym składu Barcelony
0
@addept Alvarez w Barcelonie byłby niesamowitym wzmocnieniem
3
@Coveta zobacz sobie jak wybiega Ferran a jak chowa się Lewy
2
@luka1995 z Albacete mecz rozstrzygnięty po 70 minutach a w 94 minucie przygotowywalibyśmy się do dogrywki jakby Martin nie wybił w ostatniej chwili piłki, 2 bramki przewagi to żadna przewaga przypadkowa bramka i zaczyna się nerwówka
0
@jacek905 widziałem w 1 składzie Rashforda Bernala Cancelo Lewego Araujo żaden z nich nie jest zawodnikiem pierwszego składu, Martin też dyskusyjnie czy proponujesz naraz cały skład zrotować?
3
@MirusAmisz Lepiej mieć więcej sytuacji z kiepską skutecznością niż nie mieć sytuacji ani skuteczności, z Ferranem po prostu drużyna działa lepiej
6
@norbi77 wystawała głowa
0
@jacek905 lepiej byłoby odpaść przynajmniej młodzi by sobie pokopali
0
@SelloutCrowd głowa wystawała
2
Martin jesteś najpiękniejszy
0
Brawo Ferran, zawsze tam gdzie być powinien
0
@Toretto kiedy on przed tych obrońców wychodził?
1
@Litman to ciekawe bo ostatnio to sam poprosił o zmianę nie mając żadnego urazu ani nic