Soetie
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fog_W_1899 Raphinha lepiej się nie zachowuje a cały czas ma PR good guya i nawet jak zagra na poziomie schyłkowego Fatiego to go wychwalają jak bohatera
0
@tarantino10 to prawda, bo Yamal daje dużo, a u Raphinhi pozostaje tylko wiara że może coś dać.
0
@MirusAmisz i przy okazji czy za "grubas laporciarz" w stronę prezydenta nie powinno być bana? to chyba podchodzi pod tzw bodyshaming
0
@MirusAmisz jeśli za kłoda ban to za szprotka nie? na jedno wychodzi
0
@turhiay kłoda od 25 listopada 5 goli, a gra z nim wygląda nieporównywalnie gorzej niż ze szprotką
0
@turhiay no widzisz wrócił po kontuzji, rozegrał mniej minut niż kłoda, część nawet nie na swojej pozycji a to kłodę tłumaczysz "brakiem regularności"
0
@turhiay grał, ale jego najlepszą pozycją jest 9, i to na 9 jest więcej okazji do strzelenia gola niż na skrzydle
0
@turhiay kłoda9 strzelił 2 gole przy rozegraniu większej ilości minut i miał rytm meczowy w przeciwieństwie do Ferrana wracającego po kontuzji i przez znaczną część grając na nieswojej pozycji na LS a nie 9
0
@Michal1696 a no tak lepiej Roonego co tylko oddaje do najbliższych i wali na pałę
0
@Bercik77 i 50 baniek za raphinhe co już mu się odkleiło bardziej niż viniemu
0
@RC28 Jakby Roony prezentował chociaż 10% poziomu "bananowego dziecka" to byś go jednym z najlepszych transferów ostatniej dekady okrzyknął.
0
@Mazurek132 aa bo Rapha to był tak użyteczny, że szok bo ten no... MENTAL!!
0
@Bercik77 szklanka szklanka i bramkarz kadra dekady
0
@FC33 Przed tym karnym Yamal miał w oficjalnych statystykach 100% karnych strzelonych 6/6, bo jedyny zmissowany był z serii jedenastek a nie w trakcie meczu, Rapha za to zmarnował już w regulaminowym czasie karnego w czasach gry w lidze Portugalskiej
0
Raphinha druga najwyższa nota po Joanie, komedia
0
@Michal1696 niczego innego się nie spodziewałem
0
@Michal1696 a w jego miejsce niby kto?
0
@malypuzon wszyscy fanatycy Lewandowskiego, inni widzą że gra z Ferranem wygląda dużo lepiej niż z Lewym
4
@ProMILs nie wszyscy
0
@FanBarcy22 Kilku odchodzi jak co sezon, sezon temu też sporo odeszło ważnych a pojawili się kolejni młodzi i wcale sobie gorzej nie radzą, w przyszłym sezonie też pojawią się kolejni zdolni młodzi i można powalczyć
2
Jakie są waszym zdaniem najciekawsze kluby w Polsce? Ode mnie Stal Rzeszów, skład w 90% zbudowany na młodych wychowankach, obecnie 3 miejsce w 1 lidze punktowo równo z 2 miejscem
0
Oczywiste że Raphinha jest ważny, ale też nie oszukujmy się logicznym jest, że statystyki naturalnie wyglądają gorzej przeciwko mocniejszym zespołom niż słabszym, a Raphinhi nie było w podstawowym składzie z: Atletico, z PSG, z Realem, z Chelsea logiczne że to mocniejsze zespoły niż jakieś 90% klubów La Ligi
1
@maticr7 stwierdził madryczok mający cr7 w nicku, ironic
0
@rk Villareal mający tyle punktów co Atletico mając dodatkowo zaległy mecz już silniejszym rywalem nie jest?
2
@Comentateiro kompleksy leczy tamten kolega, każdy mecz Yamal najgorszy bo najgorszy.
1
Najmocniejszy skład dostępny, vamos
0
@tgrzeb bo co kilka dni płacze o to, już jak go w fifa best 11 nie było dało się zobaczyć jak go odkleiło jak nawalił kilkadziesiąt storek ze swoimi statystykami itp
0
@Greenalley dwa, wolę więcej nawet jeśli brzydsze
2
@Rupert_Haubica Sodówka to bardziej do Raphinhi pasuje w ostatnim czasie
0
@CPuyol Nie pasuje do narracji, bo po tym strzale zostaliśmy w posiadaniu, to że Lewy spartolił po wyrzucie z autu to już wina tylko i wyłącznie Lewego. czy Yamal mógł grać do tyłu? Mógł, ale pozostaliśmy w posiadaniu tak czy siak a to błąd Lewego kosztował nas awans a nie ten strzał