0

@Fog_W_1899 Raphinha lepiej się nie zachowuje a cały czas ma PR good guya i nawet jak zagra na poziomie schyłkowego Fatiego to go wychwalają jak bohatera

0

@tarantino10 to prawda, bo Yamal daje dużo, a u Raphinhi pozostaje tylko wiara że może coś dać.

0

@MirusAmisz i przy okazji czy za "grubas laporciarz" w stronę prezydenta nie powinno być bana? to chyba podchodzi pod tzw bodyshaming

0

@MirusAmisz jeśli za kłoda ban to za szprotka nie? na jedno wychodzi

0

@turhiay kłoda od 25 listopada 5 goli, a gra z nim wygląda nieporównywalnie gorzej niż ze szprotką

0

@turhiay no widzisz wrócił po kontuzji, rozegrał mniej minut niż kłoda, część nawet nie na swojej pozycji a to kłodę tłumaczysz "brakiem regularności"

0

@turhiay grał, ale jego najlepszą pozycją jest 9, i to na 9 jest więcej okazji do strzelenia gola niż na skrzydle

0

@turhiay kłoda9 strzelił 2 gole przy rozegraniu większej ilości minut i miał rytm meczowy w przeciwieństwie do Ferrana wracającego po kontuzji i przez znaczną część grając na nieswojej pozycji na LS a nie 9

0

@Michal1696 a no tak lepiej Roonego co tylko oddaje do najbliższych i wali na pałę

0

@Bercik77 i 50 baniek za raphinhe co już mu się odkleiło bardziej niż viniemu

0

@RC28 Jakby Roony prezentował chociaż 10% poziomu "bananowego dziecka" to byś go jednym z najlepszych transferów ostatniej dekady okrzyknął.

0

@Mazurek132 aa bo Rapha to był tak użyteczny, że szok bo ten no... MENTAL!!

0

@Bercik77 szklanka szklanka i bramkarz kadra dekady

0

@FC33 Przed tym karnym Yamal miał w oficjalnych statystykach 100% karnych strzelonych 6/6, bo jedyny zmissowany był z serii jedenastek a nie w trakcie meczu, Rapha za to zmarnował już w regulaminowym czasie karnego w czasach gry w lidze Portugalskiej

0

Raphinha druga najwyższa nota po Joanie, komedia

0

@Michal1696 niczego innego się nie spodziewałem

0

@Michal1696 a w jego miejsce niby kto?

0

@malypuzon wszyscy fanatycy Lewandowskiego, inni widzą że gra z Ferranem wygląda dużo lepiej niż z Lewym

4

@ProMILs nie wszyscy

0

@FanBarcy22 Kilku odchodzi jak co sezon, sezon temu też sporo odeszło ważnych a pojawili się kolejni młodzi i wcale sobie gorzej nie radzą, w przyszłym sezonie też pojawią się kolejni zdolni młodzi i można powalczyć

2

Jakie są waszym zdaniem najciekawsze kluby w Polsce? Ode mnie Stal Rzeszów, skład w 90% zbudowany na młodych wychowankach, obecnie 3 miejsce w 1 lidze punktowo równo z 2 miejscem

0

Oczywiste że Raphinha jest ważny, ale też nie oszukujmy się logicznym jest, że statystyki naturalnie wyglądają gorzej przeciwko mocniejszym zespołom niż słabszym, a Raphinhi nie było w podstawowym składzie z: Atletico, z PSG, z Realem, z Chelsea logiczne że to mocniejsze zespoły niż jakieś 90% klubów La Ligi

1

@maticr7 stwierdził madryczok mający cr7 w nicku, ironic

0

@rk Villareal mający tyle punktów co Atletico mając dodatkowo zaległy mecz już silniejszym rywalem nie jest?

2

@Comentateiro kompleksy leczy tamten kolega, każdy mecz Yamal najgorszy bo najgorszy.

1

Najmocniejszy skład dostępny, vamos

0

@tgrzeb bo co kilka dni płacze o to, już jak go w fifa best 11 nie było dało się zobaczyć jak go odkleiło jak nawalił kilkadziesiąt storek ze swoimi statystykami itp

0

@Greenalley dwa, wolę więcej nawet jeśli brzydsze

2

@Rupert_Haubica Sodówka to bardziej do Raphinhi pasuje w ostatnim czasie

0

@CPuyol Nie pasuje do narracji, bo po tym strzale zostaliśmy w posiadaniu, to że Lewy spartolił po wyrzucie z autu to już wina tylko i wyłącznie Lewego. czy Yamal mógł grać do tyłu? Mógł, ale pozostaliśmy w posiadaniu tak czy siak a to błąd Lewego kosztował nas awans a nie ten strzał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?