1

@Transu96 mnie ta gra rozwala nerwowo, czy to w fut champions czy w division rivals, *uj mnie strzela

0

Dzisiaj będą działy się rzeczy. CALMA

0

@Pawel13sz kpina

0

@tristan87 gdzie xD?

0

@NeroTFP1 Ale jak 10kg...?

1

@Pawlak1992 po tym wszystkim będę musiał deko dechnąć

0

Deco rusza po Dzeko.

1

@Mitch_Atleta w lidlu

1

@Dayan016 t00k ;D

2

Może i przegramy Puchar Gampera, ale za to Ligi mistrzów też nie wygramy.

0

Flick do września

0

@MartinRNB9 DNA musi być zachowane

1

@Popitek12 XDDD

33

Może nie kupimy skrzydłowego, ale za to pivota też nie.

0

@Guess chodziło mi o akcję Ngapetha

0

Wstyd trochę...

0

Za tydzień rusza La Liga, a Fermin na IO jeszcze :D

2

@bartas97 Kun Agóero

2

@Arden Tomasz Ćwiąkała

0

@Xaviball fatalny to ty jesteś

0

To corolla music

0

@Cule Luuudzie, a kto to widział

1

@macio_944 cierpliwie to można czekać aż woda się zagotuje na herbatę

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 co powiedział?

3

@kewin nie włączaj

0

Wrócili... skubani

0

Jak wrócimy i wygramy, to będzie jakiś kosmos

0

3 serwisy w koncowce xDDDDD

2

Spearow, Fearow, Pidgeotto pie**olony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?