Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca Jaki?
0
w Charkowie dali dwóm mężczyznom ślub, wszyscy mówili: pomyłka! A po roku urodziły im się bliźniaki.
0
@Cvzx to barcelonista z krwi i kości
0
@Zoker w tym odcinku udaje, że jest za Barceloną, ale nie dajcie się zwieść, Ćwiąkała, to kryptomadryciok
1
@pikass14 tanio to już było panie, ja za ogrzewanie ostatnio miałem kosmiczną dopłatę
1
@FabianekMrozek taa, ale pieprzenie
0
Undiano Mallenco na Cl Classico?
6
@John_Doe nawet dwa talenty
0
@Rewolucja123 co Ty mnie obrażasz panie? Sam jesteś jakmiś clueless
0
@Rewolucja123 to po amerykańsku?
1
@Jakchcesz on ma jak Dembele, raz mu się wylosuje tak, a raz tak
2
@sila101 te ceny to na pewno za telewizor XD?
1
@Kazragore po*ebało
1
@Isso89 podbijam, niech ten madryciok to przeczyta
0
Co za placek XDD
2
Już raz przekombinował z Osasuną, a teraz będzie stawiał na elektrycznego Pene, no nieźle.
2
@Messibestplayerintheworld Przepiękne wspomnienia ;)
0
@CLS63AMG to nie donos tylko zawiadomienie
0
Byłem w sklepie, kupiłem nie ten ryż co trzeba i zorientowałem się dosłownie 3 minuty po wyjściu ze sklepu. Postanowiłem wrócić i zapytać się czy mogę go wymienić lub zwrócić, pani ekspedientka powiedziała mi, że nie ma takiej opcji. Czy to jest legalne?
0
Błąd Van Der Sara troszkę.
3
@tristan87 tak jak 98% labamby
0
@misterio dzięki tibii wyzbyłem się strachu
0
@MesQueUnClub_87 gratulacje
0
Habibi, come to Poland!
1
@Kengo Książę Półpłci xd
2
Jak oni normalnie cierpią za te grube miliony, to aż mi ich szkoda,
0
@Zoker on miał potrzebę się pochwalić po prostu
0
@FcPortoFan1999 taki jest polski kibic
0
Czy Wawrzyniak rzeczywiście był cienki?
3
Chłop co maksymalnie 5 meczów dobrych zagrał, no i raz odebrał piłke Messiemu.