0

@Lucyfffer przygotowywałem się do Halloween 2009 :P

2

@macio_944 miasto moje, a w nim

1

Pedri by tego nie strzelił

5

Kroosa nie powinno już być na boisku XDDDDD

0

@Comentateiro jakie ciasto chłopie, co ty ćpiesz

0

Odpicuj mojego Yamala

0

On zawsze gra tak jakby miał w dupie wszystko?

0

@tristan87 I już mi się odechciało oglądać...

0

Halooo, Wimbledon!

1

@RosjaninBut Facet ma rację.. Po co przepłacać.

0

Chciałbym u naszych zobaczyć kiedyś taką pasję do gry...

2

@dv7wisnia ale taki średniak raczej?

0

A to nie jest tak, że Gakpo w Liverpoolu jest plackiem?

0

Rumunia to zrobi :)

0

@czółkovsky no i dobrze w sumie

1

Rodri od tyłu przypomina Busquetsa :P

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ArterkHD Nie... (znaki)

0

@Comentateiro gr8 b8 m8

1

@barcelonaLM chłopie... mój kolega mnie katował tymi filmkami po pijaku, to żeś mi teraz przypomniał

1

@Arden piękne ale niemożliwe

1

@Arden tak, a o co chodzi?

1

Muszę Deco dechnąć od tych plotek transferowych

0

Praaawdziwa dama to twoja mama!

1

@emeu Zlatko Zahovič

1

@sen można, ale przypłacisz to zdrowiem

0

@CyPeK może zły znaczek kupił

0

Po 10 minutach bedzie 1;0 juz

0

@koksik2700 zaligzować marinane ? a po co to komu, a dlaczego?

0

Borą i Szpaką XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?