Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DLFCB W idealnym świecie właśnie by tak było, ale jest jak jest :)
0
@Masnymichael pieseła zastrzegłem
0
@Arden pici polo na dwie bramki
0
@Blantozaur każda pogoda jest dobra na huncika
0
@Pawel13sz na pewno coś wspominał
0
Chciałbym tutaj zamieścić realne prognozy na temat zatrudnienia Hansiego Flicka w Barcelonie. Wiem, że parę osób z dziennikarskiego świata piłki nożnej już się wypowiedziało na ten temat, min. Ćwiąkała, Kowalczyk, Borek i Święcicki. Ćwiąkała nawet dodał prawie 30 minutowy film o nowym trenerze blaugrany. Ja to bym chciał jednak rozwinąć i uważam, że Flickowi albo się uda, albo nie uda. Dziękuję.
0
@Joe_Barbaro Ahh. Miałem wtedy 16 lat i dokładnie pamiętam ten piękny dzień.
0
@Pawlak1992 Pato był w Grecji
2
@YeastMoss Jak to nie? Będzie gadane, że Flick nie reprezentuje DNA Barcy.
3
A Karol już dawno robił wywiady z Michaelem Szumachonorkiem i nie było z tego powodu dram.
1
@kondzik47 Ja to samo xD
0
@FCB24 jak on biega xDDD
1
@Lucerfi jak jesteś gruby, to nic nie leży dobrze
6
@Sulimo jedz kur*a bo do Choroszczy nie zdążę!
1
@ViscaelBarca2007 tak będzie xD
0
@jary99 dodajmy, że nie masz firmy :]
0
Kiedyś był taki artykuł o Bartomeu
0
@AlexDark00 Vannie Ly
1
@Kgorecki2500 fajna gierka
0
Panuje optymizm jeśli chodzi o dobre odczucia.
0
@Dfd222 przypadkiem zawsze z Realem bramkarze robią błędy xd
0
@Suarez9 w każdej xD
0
Co ten Lunin wybronił...
0
Real wcale nie jest taki mocny. Po prostu ta cała otoczka wokół tego klubu doprowadza do obsrania rywali.
0
@GeneralXavi wtedy Zubi był uważany za słabego
0
@Encore To jest piękne :)
1
@NeroTFP1 Dokładnie. Ja czasami jestem tak wymęczony, że zasypiam już o 21.
0
Ale Cioty. Zdejmijcie te koszulki, bo nie zasługujecie by je nosić.
1
Szkoda, że dzisiaj sklepy typu Lidl i Biedronka nie są otwarte.
0
@Pedri16Future Przypadek :D