5

@DLFCB W idealnym świecie właśnie by tak było, ale jest jak jest :)

0

@Masnymichael pieseła zastrzegłem

0

@Arden pici polo na dwie bramki

0

@Blantozaur każda pogoda jest dobra na huncika

0

@Pawel13sz na pewno coś wspominał

0

Chciałbym tutaj zamieścić realne prognozy na temat zatrudnienia Hansiego Flicka w Barcelonie. Wiem, że parę osób z dziennikarskiego świata piłki nożnej już się wypowiedziało na ten temat, min. Ćwiąkała, Kowalczyk, Borek i Święcicki. Ćwiąkała nawet dodał prawie 30 minutowy film o nowym trenerze blaugrany. Ja to bym chciał jednak rozwinąć i uważam, że Flickowi albo się uda, albo nie uda. Dziękuję.

0

@Joe_Barbaro Ahh. Miałem wtedy 16 lat i dokładnie pamiętam ten piękny dzień.

0

@Pawlak1992 Pato był w Grecji

2

@YeastMoss Jak to nie? Będzie gadane, że Flick nie reprezentuje DNA Barcy.

3

A Karol już dawno robił wywiady z Michaelem Szumachonorkiem i nie było z tego powodu dram.

1

@kondzik47 Ja to samo xD

0

@FCB24 jak on biega xDDD

1

@Lucerfi jak jesteś gruby, to nic nie leży dobrze

6

@Sulimo jedz kur*a bo do Choroszczy nie zdążę!

1

@ViscaelBarca2007 tak będzie xD

0

@jary99 dodajmy, że nie masz firmy :]

0

Kiedyś był taki artykuł o Bartomeu

0

@AlexDark00 Vannie Ly

1

@Kgorecki2500 fajna gierka

0

Panuje optymizm jeśli chodzi o dobre odczucia.

0

@Dfd222 przypadkiem zawsze z Realem bramkarze robią błędy xd

0

@Suarez9 w każdej xD

0

Co ten Lunin wybronił...

0

Real wcale nie jest taki mocny. Po prostu ta cała otoczka wokół tego klubu doprowadza do obsrania rywali.

0

@GeneralXavi wtedy Zubi był uważany za słabego

0

@Encore To jest piękne :)

1

@NeroTFP1 Dokładnie. Ja czasami jestem tak wymęczony, że zasypiam już o 21.

0

Ale Cioty. Zdejmijcie te koszulki, bo nie zasługujecie by je nosić.

1

Szkoda, że dzisiaj sklepy typu Lidl i Biedronka nie są otwarte.

0

@Pedri16Future Przypadek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?