Sinirsey
Dołączył/a: wrzesień 2022
4 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Filipem średnio? średnio to można pizzę zamówić. Ten pajac gra fatalnie.
3
Rashfoord powinien gryźć trawę, a on sobie biega jakby gwiazdą był jakaś
5
Kurwa kiedy oni w końcu zaczną podawać do Roberta? To jest skandal
1
@Esteban_ i takie i takie
0
@Rupert_Haubica jak z drogi bez powrotu xD
0
Przepraszam, ale mam pytanko. Jaki mamy dzisiaj rozkład jazdy?
0
@Czyhrynski F1. Andrzej Borowczyk na mikrofonie i Panowie Zientarscy w studio Ależ to był klimat.
2
Ale żem się nie wyspał dzisiaj
0
@Suarez9 bo sędzia nie gwizdnął
0
@Derpowsky znam to skądś xd
3
Jak można tak źle obsługiwać tę mulitilige na Canal+. Tragedia.
0
@Eklerek od tego można złapać jakieś mendy
3
@esem91 ten madridista od siedmiu boleści, to sobie może gadać xe
0
@July_6_BcN Fornal to ten co testuje jedzenie w necie? Waga ciężka, fiu fiu.
1
@Zoker 800+, bombelek i tak można żyć
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oni tej multiligi nie potrafią obsługiwać na Canal+ XD
0
@Encore woda najlepsza
0
@sergio5 Kowal jak zwykle w punkt
1
@draxidox odpłynąłeś chłopaku xD
3
@macio_944 borowiki z patelni, chateabriand, a na deser kawę i tiramisu
0
@Encore czy kwestia kto komu na kadrze będzie tam wyjaśniona?
0
@mr Barca ćpaj sport
1
@MirusAmisz ujawnienie nastąpiło :)
3
@malypuzon Dokładnie przed chwilą o tym samym pomyślałem. Bieda atak xd
0
@Eklerek noo wiedzę, że kolega postradał zmysły :p
0
@Eklerek ale co na United? Że wygrają?
0
Hannibal xD i to jeszcze wychowanek United...
3
Smuci mnie, że nie mam już serca do oglądania tych wszystkich meczów. Barcę oglądam od deski do deski, ale reszta mnie już mało obchodzi. A pamiętam jak dekadę temu cały weekend oglądałem mecze. :(
0
@Eklerek szkoda, że Arsenal nie będzie na szczycie tabeli na koniec sezonu :(