0

@Filipem średnio? średnio to można pizzę zamówić. Ten pajac gra fatalnie.

3

Rashfoord powinien gryźć trawę, a on sobie biega jakby gwiazdą był jakaś

5

Kurwa kiedy oni w końcu zaczną podawać do Roberta? To jest skandal

1

@Esteban_ i takie i takie

0

@Rupert_Haubica jak z drogi bez powrotu xD

0

Przepraszam, ale mam pytanko. Jaki mamy dzisiaj rozkład jazdy?

0

@Czyhrynski F1. Andrzej Borowczyk na mikrofonie i Panowie Zientarscy w studio Ależ to był klimat.

2

Ale żem się nie wyspał dzisiaj

0

@Suarez9 bo sędzia nie gwizdnął

0

@Derpowsky znam to skądś xd

3

Jak można tak źle obsługiwać tę mulitilige na Canal+. Tragedia.

0

@Eklerek od tego można złapać jakieś mendy

3

@esem91 ten madridista od siedmiu boleści, to sobie może gadać xe

0

@July_6_BcN Fornal to ten co testuje jedzenie w necie? Waga ciężka, fiu fiu.

1

@Zoker 800+, bombelek i tak można żyć

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oni tej multiligi nie potrafią obsługiwać na Canal+ XD

0

@Encore woda najlepsza

0

@sergio5 Kowal jak zwykle w punkt

1

@draxidox odpłynąłeś chłopaku xD

3

@macio_944 borowiki z patelni, chateabriand, a na deser kawę i tiramisu

0

@Encore czy kwestia kto komu na kadrze będzie tam wyjaśniona?

0

@mr Barca ćpaj sport

1

@MirusAmisz ujawnienie nastąpiło :)

3

@malypuzon Dokładnie przed chwilą o tym samym pomyślałem. Bieda atak xd

0

@Eklerek noo wiedzę, że kolega postradał zmysły :p

0

@Eklerek ale co na United? Że wygrają?

0

Hannibal xD i to jeszcze wychowanek United...

3

Smuci mnie, że nie mam już serca do oglądania tych wszystkich meczów. Barcę oglądam od deski do deski, ale reszta mnie już mało obchodzi. A pamiętam jak dekadę temu cały weekend oglądałem mecze. :(

0

@Eklerek szkoda, że Arsenal nie będzie na szczycie tabeli na koniec sezonu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?