3

@Luciano99 typowy kibic tfu realu madryt

5

Leszek Orłowski się skończył

~~Bigosmiszcz

1

@ifoa pytanie kiedy Flick się zorientuje, że już nas rozczytali pół roku temu xd

0

@FcPortoFan1999 na eleven albo Canal+ pokazują ten mecz?

0

@ProMILs żółta XD

1

Roony Partacz xD

0

@turhiay skąd wziąć 20mln XD?

3

@Pawlak1992 w 2007 roku ukradłem jednemu turasowi nick z gry Travian, bo mnie najeżdżał ciągle. Co śmieszne po ichnemu Sinirsey znaczy wkurzony/zły człowiek.

3

@Eklerek Janka Łosia, to totalnie się tutaj nie spodziewałem xD

0

@bartekvisca będzie dobrze!

0

@DonCarletto Pawła Brożka

0

Lewy co odwalił...

2

L jak Robercik!!!!!!

0

@kejdzi obie drużyny są średnie

0

@nelson25 Screen albo się nie wydarzyło

2

@VamoSBarca88 skrytykowałem Hujsena
@Bolton myślałem, że to oni takie śmieszki są, że podają godzinę unbana jeszcze xd

0

@Bolton a gdzie to sprawdzić?

0

@July_6_BcN całkiem możliwe ;p

6

Ban na notatniku na 75 lat xD

0

Złotą piłkę otrzyma Pedro Picapiedra. Potwierdzone info. Yabadabadooo!

1

@blakkudium coś czuję, ze Mbappe jednak

0

@kamiVeB Virgili Van Dijki

0

@FcPortoFan1999 tu większość i tak siedzi po nocach

1

@kubix05 a gdzie minso?

0

@Filipem j3bac mnie, ale to nie zmieni nic, że Rash miał fatalną pierwszą połowę

0

@insp1re Pique miał elitarną technikę. Nie od kozery miał ksywę Piquenbauer(potem Shakira)

0

W sumie wymyśliłem sposób żeby Olmo nie doznawał kontuzji. Po prostu go nie wpuszczać na boisko i tyle

0

@karci0 mi też, ale tak to już jest :p

1

@L4ngusta G/KO - 2

0

Przepraszam xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?