1

Gra ktoś z was w szachy może? Niedawno zacząłem i szukam partnera do gry, no i ewentualnie kogoś kto pomoże stać się troszkę lepszym.

0

@tbas acl pewnie

0

@Kasy ja świętuje

0

@draxidox to nie donos tylko zawiadomienie

1

@bezalkoholowy O nie... Jest ich dwóch.

0

@Oskar00 Vini o wiele lepiej prowadzi swoją karierę.

2

@Kasy atak na gorące widzę

9

@Kasy kupiłbym Arsenal i kazał im grać w baseball

0

@4drian0 Siuuuuu

0

@RoberDzik Képler Laveran Lima Ferreira

1

@4drian0 to nieźle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@barcafan1789 będę rzigoł

7

@Hosh Costa to był gość

2

@reloaded Mr Nobody

1

@draxidox żeby chociaz jeszcze mieli ketchup dobry

2

@spiderman1899 to taki włoski Mati Borek xD?

2

@Filipem mój ulubiony klip z polskim Colliną(który nas przekręcił z Chelsea)

2

@Filipem pierwsza akcja i Marciniak XD

0

@Katalonik97 zwykły odklejus

1

@Colon zapomnieli wspomnieć, że Tsitsipas grał z zamkniętymi oczami

0

Ależ mecz w Warszawie

12

Mecz imienia Nicki Nicole i puszczonej kierownicy przez Flicka.

0

Ugotowani... XD

0

Blade biega z betonowymi butami

0

Yamal obudź się do K.... Nędzy!!!!

2

Po co on te rękę podnosił XD???

0

To wszystko wina Sorga

0

Ale się bawią. Nie da się tego oglądać

0

Gramy bez obrony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?