0

@maroon sorry, ale nie ma żadnego sensu to co piszesz.

0

@Herato zrobi się nerwowo bo będziemy musieli wygrać z Antwerp

0

@Barcasub nic nikomu nie będę wysyłał skoro działa

0

@Cyprix ale tak się nie dzieje więc to ci byś chciał nie ma znaczenia

0

@FCB_dimiC działa mi bez problemu, właśnie oglądam milan psg
@Mroziu jesteś pewien?

0

@KierownikLucas o kurde dzięki za przypomnienie :) no to jeszcze mamy szansę awansować

0

@Cyprix co ma pensja Messiego do transferu Lewandowskiego?

0

@KierownikLucas będziemy mieli gorszy bilans z obydwoma drużynami

Edit chyba że przegramy z Porto 0:1 to wtedy bramki

1

Jeśli ten mecz się tak zakończy, to z Porto gramy o być albo nie być w 1/8. Porażka spowoduje, że w ostatnim meczu Porto może odpuścić i wychodzą razem z Szachtarem

0

@Cyprix 30 baniek od klubu mls? xd

0

@PatrykBarca mijasz się z prawdą

2

@maroon poprzedni właściciel nie musi posiadać umowy sprzedaży auta. Nie ma przepisu, który nakazuje przechowywać umowę, a także nie ma przepisu który określa jak taka umowa ma wyglądać, może być nawet ustna

2

Iga się jeszcze na jutro do roboty wyśpi

0

@MesQueUnClub96 i co z tego?

2

@Kgorecki2500 jeszcze trochę się pokradnie, reszta musi poczekać na swoją kolej

0

Jeśli na 20 minut to jestem na tak, Pedri potrzebuje wracać do rytmu meczowego

5

@Cukson nie wiem czy zauważyłeś, ale mamy początek listopada

1

@kuz nie mogę się doczekać, jak mu przestanie spadać pod nogę, bo się zaczną pytania po co on jest na boisku

0

@BigDaglas podkład do ogrzewania podłogowego

5

@Firestone tutaj masz wszystkie jego akcje vs Bilbao - 5-6 krosôw na prawe skrzydło na nos plus akcja rozpoczynająca bramkę i kilka podań przeszywających do nogi.



0

@Firestone powiem to samo o Raphinia i Ferran. Cała trójka do odstrzału, co się oczywiście w jedno okienko nie stanie więc się jeszcze pomęczymy.

3

@Redakcja nie idźcie tą drogą

0

@partymaker ale w prime był git - i do klepki, i do rajdu, i ścinał do środka, uderzenie miał. Co z tego, że później miał zjazd? A Neymar nie miał? Nic to nie zmienia że w szczycie byli idealni.

0

Fanie Jakby udało się kiedyś znaleźć albo wyszkolić takiego grajka jakim był Marcelo. Balde nic się nie rozwija, obawiam się, że już zostanie takim szybkim biegaczem bez innych atutów

0

@Keson problem z Ferranem jest taki, że nie możemy go sprzedać bo wyjdziemy na duży minus. Księgowemu by się to nie spodobało

0

Kto to komentuje na Polsat finał CL? Taki oldschoolowy ten jeden gość jest

0

@FcPortoFan1999 no sztuka sztuka, skoro wcześniej nawet w Bayernie nikt tyle nie miał

0

Nasz mecz jeszcze się nie zaczął, a już wiem co będzie mnie wkurzało - transmisja z tysiącem powtórek w idiotycznych momentach, gdy piłka będzie w grze.

6

Harry Kane - 15 goli w 10 kolejkach. Jeszcze nikt tyl3 nie miał w Bundeslidze. Nawet Lewy.

1

@Domin7777 kontuzja na treningu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?