Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon sorry, ale nie ma żadnego sensu to co piszesz.
0
@Herato zrobi się nerwowo bo będziemy musieli wygrać z Antwerp
0
@Barcasub nic nikomu nie będę wysyłał skoro działa
0
@Cyprix ale tak się nie dzieje więc to ci byś chciał nie ma znaczenia
0
@FCB_dimiC działa mi bez problemu, właśnie oglądam milan psg
@Mroziu jesteś pewien?
0
@KierownikLucas o kurde dzięki za przypomnienie :) no to jeszcze mamy szansę awansować
0
@Cyprix co ma pensja Messiego do transferu Lewandowskiego?
0
@KierownikLucas będziemy mieli gorszy bilans z obydwoma drużynami
Edit chyba że przegramy z Porto 0:1 to wtedy bramki
1
Jeśli ten mecz się tak zakończy, to z Porto gramy o być albo nie być w 1/8. Porażka spowoduje, że w ostatnim meczu Porto może odpuścić i wychodzą razem z Szachtarem
0
@Cyprix 30 baniek od klubu mls? xd
0
@PatrykBarca mijasz się z prawdą
2
@maroon poprzedni właściciel nie musi posiadać umowy sprzedaży auta. Nie ma przepisu, który nakazuje przechowywać umowę, a także nie ma przepisu który określa jak taka umowa ma wyglądać, może być nawet ustna
2
Iga się jeszcze na jutro do roboty wyśpi
0
@MesQueUnClub96 i co z tego?
2
@Kgorecki2500 jeszcze trochę się pokradnie, reszta musi poczekać na swoją kolej
0
Jeśli na 20 minut to jestem na tak, Pedri potrzebuje wracać do rytmu meczowego
5
@Cukson nie wiem czy zauważyłeś, ale mamy początek listopada
1
@kuz nie mogę się doczekać, jak mu przestanie spadać pod nogę, bo się zaczną pytania po co on jest na boisku
0
@BigDaglas podkład do ogrzewania podłogowego
5
@Firestone tutaj masz wszystkie jego akcje vs Bilbao - 5-6 krosôw na prawe skrzydło na nos plus akcja rozpoczynająca bramkę i kilka podań przeszywających do nogi.
0
@Firestone powiem to samo o Raphinia i Ferran. Cała trójka do odstrzału, co się oczywiście w jedno okienko nie stanie więc się jeszcze pomęczymy.
3
@Redakcja nie idźcie tą drogą
0
@partymaker ale w prime był git - i do klepki, i do rajdu, i ścinał do środka, uderzenie miał. Co z tego, że później miał zjazd? A Neymar nie miał? Nic to nie zmienia że w szczycie byli idealni.
0
Fanie Jakby udało się kiedyś znaleźć albo wyszkolić takiego grajka jakim był Marcelo. Balde nic się nie rozwija, obawiam się, że już zostanie takim szybkim biegaczem bez innych atutów
0
@Keson problem z Ferranem jest taki, że nie możemy go sprzedać bo wyjdziemy na duży minus. Księgowemu by się to nie spodobało
0
Kto to komentuje na Polsat finał CL? Taki oldschoolowy ten jeden gość jest
0
@FcPortoFan1999 no sztuka sztuka, skoro wcześniej nawet w Bayernie nikt tyle nie miał
0
Nasz mecz jeszcze się nie zaczął, a już wiem co będzie mnie wkurzało - transmisja z tysiącem powtórek w idiotycznych momentach, gdy piłka będzie w grze.
6
Harry Kane - 15 goli w 10 kolejkach. Jeszcze nikt tyl3 nie miał w Bundeslidze. Nawet Lewy.
1
@Domin7777 kontuzja na treningu