12

@JJ77 Błędne użycie tego powiedzenia często wynika z niezrozumienia jego prawdziwego znaczenia. Często jest używane w kontekście "skończ i oszczędź sobie wstydu", podczas gdy prawdziwe znaczenie to "skończ i oszczędź mi wstydu". Innymi słowy, Kmicic prosił Wołodyjowskiego o zakończenie upokarzania go, a nie o zakończenie czynienia czegoś, co mogłoby przynieść wstyd Wołodyjowskiemu. Ważne jest zrozumienie, że prawdziwe znaczenie tego powiedzenia odnosi się do oszczędzania wstydu osobie, która je wypowiada, a nie osobie, do której jest skierowane.

1

@KochamInieste czy RDR2 jest teraz w polskim dubbingu? Kiedyś chwilę grałem ale była z napisami i nie umiałem się jakoś wczuć

0

@kempnou jeśli nie zostały przekroczone granice nieprzekraczalne typu zdrada, przemoc i inne toksyki to nie odpuszczaj. Ale licz się też z tym, że może boleć jeszcze bardziej jak to ona ciebie zostawi.

0

@4Fabregas4 krążą legendy że wytykanie błędów sędziego dało jakiś pozytywny skutek w przyszłości

0

@JimMorrisonFCB akurat w tej sytuacji wydaje mi się, że lewy mu chciał podpowiedzieć, że mógł przełożyć na drugą nogę

4

@Popitek12 nie ma

7

@Popitek12 MŚ Korea Japonia

0

@abram3k albo ty. Sam zauważyłeś jak bardzo idą w ogień za swoim trenerem.

0

@Pawel13sz nic nie trzeba się będzie męczyć. Jak mają zwolnić to go zwolnią. Kontrakt przedłużyli żeby ich amigos legenda nie odszedł bez odprawy

0

@pt9 a po co mamona? Żeby przepalili miliony na kolejnych torresow i raphinie?

0

@abram3k przecież oni grają na zwolnienie trenera

0

@MarioVeB! zawrócili go już z lotniska?

0

@Firestone Xavi nie zbudował De Jonga tylko mu nie przeszkadza, ale za chwilę go zajedzie bo to jedyny piłkarz który ratuje mu dupe

2

Asystentami Pepa byli Tito Vilanova, Mikel Arteta. Jak myślicie - czy brat Xaviego zdobędzie kiedyś jako trener mistrzostwo Hiszpanii albo vice mistrzostwo Anglii?

0

@MarioVeB! lubisz zdrabniać

0

@fotohobby żadna firma nie da ci 40mln ani nawet 4mln za produkt który istnieje tylko na papierze

0

@Miszak idźcie na swoją stronę

0

@baster82 bilety możesz kupić już teraz. Ale z promka to chyba jednak tylko dla socios.

1

@Xpert77 jakie reklamy?

0

@Barcaa12 nawet jak sprzedadzą kogoś to City dorzuci im kogoś nowego.

0

@baster82 na oficjalnej jest teraz promocja 50%

1

@Bocheno1 poród kamieni nerkowych?

0

@Pustelnik niezła odklejka

4

To też pokazuje jaki jest stan polskiej piłki

0

@FCB24 a zobacz, że np. przeszczep włosów Matsa się fajnie udał.

0

@Gall no to sprawdź sobie sezon 16 17 chyba, gdzie w lm grały red bull z lipska i z salzburga.

0

@333tricampeones333 jeśli Rb Salzburg i rb lipsk znaleźli sposób to i ci znajdą

0

@Gall mistrz Hiszpanii automatycznie awansuje do LM

1

@macio_944 Niemiec

0

@zodiak_10 zgadzam się tylko przecinek w złym miejscu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?