0

@Benz zapomniałeś się przelogować

10

@HubertMlody piłka to jest kabaret, rozrywka dla mas, surreale zachowanie 22 ludzi ganiających za balonem ku uciesze innych ludzi obserwujących

1

@JarekS Punkt 4 to kaczka dziennikarska - on zainwestował kilkadziesiąt tysięcy dolarów w startup swojego bratanka w USA. Startup miał pomysł zebrać miliard $ od biednych murzynow (sic!), które miały być zainwestowane w nieruchomości i z każdego biednego murzyna zrobić rentiera. Wypuścili jeden płatny artykuł - reklamę w new york times i później już poszło - katalońskie media to podłapały, przekręciły i napisały to co napisały, że Braithwaite jest milionerem, bogatszy od Messiego.

2

@PawkoFCB jak wygłupia się 16 latek to jest mi to raczej obojętne, ale jak widzę dorosłego faceta jak Lewandowski to muszę iść na długi spacer

0

@Kitek1640 nie rozumiem za bardzo dlaczego tak skomplikowanie skoro można prościej n/2 * n-1. Chyba że ten mój wzór ma jakiś błąd

0

@Kitek1640 zgadza się. Sam wymyśliłem ten wzór, czy on się nazywa dwumian Newtona? ((liczba drużyn/2) x (liczba drużyn - 1 )) x 2

0

@Kitek1640 a ile jest meczów w jednym sezonie Laliga?

0

@Cvzx jest wszystko opisane w newsie o meczu

0

@budel17 ale Gabrysia to zdrobnienie od Gabriela. A i tak będą na nią wołać Gabi - kojarzy mi się że starą panną z dziekanatu.

2

Spotkać się po środku i sprzedać za te 50mln. Im mniej gra tym cena będzie coraz niższa.

0

@Borneo okres czasu, dzień dzisiejszy... Niezłe combo. bez spiny :)

0

@Arys to jest łysienie androgenowe a nie plackowate

0

@RanDiFCB als czego nie rozumiesz?

0

@siara10 Odsyłam do FM

1

@BobyKrajant może teraz już mu i Villarreal jeszcze wisi

0

@TR3YWAY czyli Felixa za 80 baniek wykupią a na zastępstwo za Raphinia to kasy nie ma? Dd

0

@IronSanHybrid to sporo, ale pytanie czy to istotne dla sponsorów - ważniejsze są raczej wyświetlenia. Mam jakieś kanały zasubskrybowane a nigdy w nie nie wchodzę. Co z tego że masz milion subów jak film ogląda średnio 50 tys.

0

A ten co przepuścił nie był na spalonym?


Nie był

0

@MateuszDoniec pierwszymi a nie pierwsi

1

Czy uczycie się języków obcych? Pomijając naukę w szkole, to jakie metody stosujecie? Co wam przyniosło najlepsze efekty, w jaki sposób uczy wam się najprzyjemniej? Zacząłem naukę tzw. mniej potrzebnego języka - w moim przypadku grecki i się dowiedzieć jak to u was jest.

0

@Kuba_1 jak Suarez przyjdzie to co tam będzie 4?

0

@mekston Fried Green Tomatoes

4

@HanysUF już parę klubów chciało zrobić coś nie po myśli mafia uefa i wiadomo jak to się skończyło

3

Jak najbardziej czerwo zgodnie z przepisami - jeśli jest to ostatni obrońca i faluje w polu karnym to jeśli ewidentnie nie jest zainteresowany piłką to jest czerwona i karny. A jeśli faul jest w walce o piłkę to tylko karny.

0

"Sprzedamy" za rok udziały za 50mln jakiemuś kartelowi z Bogoty i cyk kolejna dźwignia.

11

@barcelonaLM Sane kolejny cichociemny w którym sportowej złości nigdy nie widać. Będzie pasował do naszej szatni

0

Gdzie w tv będą pokazywać Legię?

1

@amek555 ale to ty mówisz o tzw bagażu osobistym, czyli plecak/mała torba. Tego nikt nie sprawdza jeśli na oko ma takie wymiary musi się zmieścić pod siedzeniem.

0

@kamilos1214 200zl możesz krzyknąć ale wątpię

0

@Mroziu ale to było w UE? Bo tylko w unii działa polski c+.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?