Rifek
Dołączył/a: wrzesień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Benz zapomniałeś się przelogować
10
@HubertMlody piłka to jest kabaret, rozrywka dla mas, surreale zachowanie 22 ludzi ganiających za balonem ku uciesze innych ludzi obserwujących
1
@JarekS Punkt 4 to kaczka dziennikarska - on zainwestował kilkadziesiąt tysięcy dolarów w startup swojego bratanka w USA. Startup miał pomysł zebrać miliard $ od biednych murzynow (sic!), które miały być zainwestowane w nieruchomości i z każdego biednego murzyna zrobić rentiera. Wypuścili jeden płatny artykuł - reklamę w new york times i później już poszło - katalońskie media to podłapały, przekręciły i napisały to co napisały, że Braithwaite jest milionerem, bogatszy od Messiego.
2
@PawkoFCB jak wygłupia się 16 latek to jest mi to raczej obojętne, ale jak widzę dorosłego faceta jak Lewandowski to muszę iść na długi spacer
0
@Kitek1640 nie rozumiem za bardzo dlaczego tak skomplikowanie skoro można prościej n/2 * n-1. Chyba że ten mój wzór ma jakiś błąd
0
@Kitek1640 zgadza się. Sam wymyśliłem ten wzór, czy on się nazywa dwumian Newtona? ((liczba drużyn/2) x (liczba drużyn - 1 )) x 2
0
@Kitek1640 a ile jest meczów w jednym sezonie Laliga?
0
@Cvzx jest wszystko opisane w newsie o meczu
0
@budel17 ale Gabrysia to zdrobnienie od Gabriela. A i tak będą na nią wołać Gabi - kojarzy mi się że starą panną z dziekanatu.
2
Spotkać się po środku i sprzedać za te 50mln. Im mniej gra tym cena będzie coraz niższa.
0
@Borneo okres czasu, dzień dzisiejszy... Niezłe combo. bez spiny :)
0
@Arys to jest łysienie androgenowe a nie plackowate
0
@RanDiFCB als czego nie rozumiesz?
0
@siara10 Odsyłam do FM
1
@BobyKrajant może teraz już mu i Villarreal jeszcze wisi
0
@TR3YWAY czyli Felixa za 80 baniek wykupią a na zastępstwo za Raphinia to kasy nie ma? Dd
0
@IronSanHybrid to sporo, ale pytanie czy to istotne dla sponsorów - ważniejsze są raczej wyświetlenia. Mam jakieś kanały zasubskrybowane a nigdy w nie nie wchodzę. Co z tego że masz milion subów jak film ogląda średnio 50 tys.
0
A ten co przepuścił nie był na spalonym?
Nie był
0
@MateuszDoniec pierwszymi a nie pierwsi
1
Czy uczycie się języków obcych? Pomijając naukę w szkole, to jakie metody stosujecie? Co wam przyniosło najlepsze efekty, w jaki sposób uczy wam się najprzyjemniej? Zacząłem naukę tzw. mniej potrzebnego języka - w moim przypadku grecki i się dowiedzieć jak to u was jest.
0
@Kuba_1 jak Suarez przyjdzie to co tam będzie 4?
0
@mekston Fried Green Tomatoes
4
@HanysUF już parę klubów chciało zrobić coś nie po myśli mafia uefa i wiadomo jak to się skończyło
3
Jak najbardziej czerwo zgodnie z przepisami - jeśli jest to ostatni obrońca i faluje w polu karnym to jeśli ewidentnie nie jest zainteresowany piłką to jest czerwona i karny. A jeśli faul jest w walce o piłkę to tylko karny.
0
"Sprzedamy" za rok udziały za 50mln jakiemuś kartelowi z Bogoty i cyk kolejna dźwignia.
11
@barcelonaLM Sane kolejny cichociemny w którym sportowej złości nigdy nie widać. Będzie pasował do naszej szatni
0
Gdzie w tv będą pokazywać Legię?
1
@amek555 ale to ty mówisz o tzw bagażu osobistym, czyli plecak/mała torba. Tego nikt nie sprawdza jeśli na oko ma takie wymiary musi się zmieścić pod siedzeniem.
0
@kamilos1214 200zl możesz krzyknąć ale wątpię
0
@Mroziu ale to było w UE? Bo tylko w unii działa polski c+.