1

@MesQueUnClub96 poprosił o chodzenie

0

@FcPortoFan1999 szanse zerowe, na szczęście

2

Dla dziewczyn remis to jest porażka hehe

0

@ToreTToOO gdyby w kasie było tyle milionów na zakupy co 10 lat temu to wiadomo, że nie. Ale nie ma, a za Kounde to byśmy dostali teraz może z 20 baniek. I za chwilę będziemy znowu zbierali 4 mln na kolejnego genialnego DM jak łysy.

1

Jeśli jest szansa zarobić około 100 mln za Araujo to bym to zrobił. Kounde zostawił, dał kredyt zaufania i w.orzyszlum sezonie się odwdzięczy. A za te 100mln szukał wzmocnień na lo po i dm

0

On przez te fajki stracił pamięć. W sezonie 16/17 z powodu kontuzji opuścił 35 spotkań. W 15 meczach zagrał (w tym w 10 w pełnym czasie) i tylko w 8 meczach siedział na ławie. A przypomnę, że za konkurentów miał Pique, Mascherano, Alba i młody Umtiti.

2

@Kubsoleon on chyba zapomniał, że pół sezonu 16/17 był kontuzjowany.

0

@OldMc84 No ale kto odroczył jego pensję? Nadal twierdzisz że to Laporta?

0

Nikt nowy przecież nie przyjdzie w takim momencie sezonu. Szczególnie że praktycznie większość kandydatów nadal ma kontrakty. Więc raczej się wyluzujcie i czekajcie do lipca.

0

@OldMc84 to nie Laporta odraczal pensję Frankiego

1

@DonMatteo901 ale taguj #tvpis

0

Ciekawostka Super Bowl - Finał trwa średnio trzy godziny i dwanaście minut, ale czas gry netto wynosi tylko jedenaście minut.

1

@Darek789 co to za porównanie? Messi znosił dla Barcy złote jaka hurtowo, a dostawał na własność tylko kilka z nich. Moriba to dla Barcy co najwyżej się zesrał z chciwości i więcej jej nie dał.

0

@Nowy1103 26 mln rocznie średnio, to jest tylko o połowę więcej niż zarabia Ansu Fati

4

@KibicBarcy84 jakbyś się interesował, to byś wiedział że lewy chciał dostać 26 eur brutto za każdy rok kontraktu, a że Barca ma problemy to ustalili, że w pierwszym roku dostanie mniej a później mu się wyrówna

0

@basuza nie znasz się za bardzo

4

@escarabajo w przerwie zimowej. Mecze leciały na dsf. Zapraszali też polskie kluby, pamiętam Widzew i Lecha

0

@Witekk10 poszło

4

"również czyste konto po raz kolejny" on gada jak jakiś odklejony polityk

0

@SelloutCrowd ale on to komentuje pod tym newsem czyli odnosi się do kontuzji Joao

7

@Fetta tak bo dobry sztab medyczny zapobiega skreceniom kostki. Pewnie uczą ich jak prawidłowo biegać.

0

@Gwyn kerchia bo to niemieckie nazwisko. Kärcher

0

@sylweste.r chłopie i czym ty piszesz? Na ponad 40 komentarzy pod twoim tylko dwa odnoszą się do alkoholu. Niezłą odkleję masz lol xD

0

@BIGCULES ić stont

1

@MateuszDoniec pod jednym newsem aktualizacje chronologicznie w dół a tutaj znowu nowsza wyżej. Bez sensu. Przydałoby się żeby redakcja zdecydowała się na wspólną wersję. I oczywiście jedyna słuszna to aktualizację od starszej do najnowszej w dół.

0

@tbas przecież to facet

0

Karczer czy kerchia?

0

@dzanopl gdzie oglądasz?

0

@Redakcja mozecie coś zrobić z tym cloudflare? Za każdym wejściem trzeba potwierdzać że jest się człowiekiem. K.. można dostać

7

Nie będziemy dłużej akceptować takich nieobiektywnych wypowiedzi skierowanych przeciwko naszemu trenerowi, które zawsze pochodzą z tego samego kąta.

Typowe dla tego klubu szczekaczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?