2

@norbi77 pozbyć się tego syfu z TVP to jedno a przyzwoite zachowanie to drugie. Z wielu polityków PO/PSL/Lewicy wychodzi teraz szambo i wycieka frustracja która wzbierała w nich przez 8 lat. Z jednej strony mają święte prawo być oburzeni na ten cyrk który pisowieskie tvp odstawiało przez 8 ostatnich lat ale uważam jednak że politycy powinni postarać się zachować trochę więcej klasy. Takie teksty mobilizują jedynie wyborców pisu.

0

@marcin62 Zwykle gra single player nudzi mi się po 40-60h. W Baldurze zrobiłem ponad 120h i gdybym tylko miał czas to grałbym dalej sprawdzając różne sposoby przejścia gry. BG3 to arcydzieło. Spidermana wyłączyłem po 30 minutach xd

8

@Lionel_Messi10 no to ciekawa ta asysta... Randomowy wykop do przodu po którym kolega przeszedł pół boiska i walnął z dystansu xd

3

@hayek Gnębi mnie państwo które ciągle zwiększa mi podatki i składki. Dla przykładu taka nowelizacja budżetu w której zwiększają prognozę średniej krajowej o 16zł i automatycznie podwyższają mi składki na ZUS o ponad 200zł i tak można wymieniać. Co chwilę kolejne opłaty, daniny i podatki a w zamian dostaje figę z makiem. Leczę się prywatnie bo nie mam czasu czekać 4 tygodnie na specjalistę jak coś mi dolega, chodzę 3-4 razy w miesiącu do fizjoterapeuty, również prywatnie bo na NFZ to mogę pomarzyć o dobrym fizjoterapeucie a co dopiero raz w tygodniu. Miesiąc w miesiąc płacę tysiaka na składkę emerytalną, pomimo tego że żadnej emerytury nie otrzymam, a jeśli już to głodową. Mój przyjaciel ma 3 letnie dziecko, płacił kilka tysi na prywatny żłobek bo do publicznego pierwszeństwo mają patusy. Można wymieniać naprawdę w nieskończoność jak państwo gnębi ludzi którzy zarabiają chociaż trochę lepiej niż przeciętny obywatel.

6

@hayek Ej a może by tak przestać gnębić klase średnią? Ja mam 28lat i dobrze zarabiam, w życiu nie zdecydowałbym się na dziecko ponieważ przy aktualnych kosztach utrzymania dziecka mój poziom życia drastycznie by się zmienił. Sam pies kosztuje mnie 1k miesięcznie a co dopiero dziecko.

0

@Czarny_ck Jak Lewy stoi w polu karnym to źle bo nie robi miejsca, jak wychodzi z pola karnego i robi miejsce to źle bo nie ma go w polu karnym i nie strzela... Prawda jest taka że Lewy jest bez formy ale oprócz meczu z Atletico gdzie marnował świetne okazję to Lewy zwyczajnie nie ma serwisu. A przynajmniej do tej pory miał może jedną dobrą okazję na mecz i to zwykle nie setkę. Topowi napastnicy zwykle mają regularnie 3-4 sytuacje i robią z tego 1-2 bramki, od dzwona się zdarzy że ktoś zaliczy hat tricka. Zamiast ciągle czepiać się Lewego może w końcu przyczepimy się do innych gwiazdeczek, gdzie są liczby skrzydłowych?

2

@capoN No raczej nie, bo już Millenialsi się szanują i oczekują godnych warunków pracy. Zetki natomiast oczekują że praca się sama zrobi i najlepiej to jakby zrobiła się zdalnie za 2 krotność średniej krajowej na start i bez doświadczenia :)

5

@TR3YWAY Nie no, ja myślałem że każdy facet chce chodzić z dziewczyną którą kręci dupą za pieniądze, wszystkim pokazuje cycki, obraca się w mocno kryminalnym środowisku i w sumie dla pieniędzy zrobi wszystko. Normalnie materiał na matkę.

1

@barca__rządzi Tak był w gazie że jak Lewy miał kontuzję to okazało się że granie 90 minut na pozycji 9tki a nie ostatnie 10 minut na świeżości jest trochę trudniejsze, a sam Ferran oprócz "POTĘŻNEGO MENTALU" nie ma abolutnie nic do zaoferowania.

0

@Roobo to coś to drybling

2

Bardzo długo broniłem Lewego bo uważam że żeby krytykować napastnik to najpierw trzeba mu stworzyć jakieś okazje, no i się doczekałem … Dramatyczny mecz Lewego, powinien mieć przynajmniej 2 bramki.

6

ONI TO SPRAWDZALI XD faulu ba Felixie nie sprawdzali a tutaj ręki szukali

2

W ogóle, to już przestaje być zabawne. Jest VAR i niby ma być sprawiedliwiej i co? I gówno, 5 ewidentnych karnych nie dostaliśmy, eksperci mówili że to ewidentne błędy arbitrów, błędy ku**a z varem… i absolutnie nic to zmieniło, sędziowie nie zostali za nic ukarani, kolejne wały są mecz po meczu a liga ma to w dupie.

28

Dawno nie widziałem tak dobrego obrońcy jak Sanchez Martinez. Skasował ewidentnego karnego i perfekcyjnie odebrał piłkę Gundoganowi, nawet się nie zawahał, klasa sama w sobie.

0

@FCB_dimiC a tam do Ciebie, ogólnie w dyskusji.

2

@FCB_dimiC to niech nie pracują dla biedronki, skoro można powiedzieć do nauczyciela „jak nie pasuje to zmień pracę” to czemu nie można powiedzieć tak do kasjera w biedronce? W ogóle co to za uprzywilejowana grupa społeczna? Sprzedawca-kasjer, musi mieć wolne weekendy i praca max 8h dziennie. Kelner, kucharz, pracownik stacji itd ? Pracują po 16h czasem, no ale jak są zamknięte sklepy w niedziele to przecież gdzieś trzeba iść co nie? Browar w piąteczek o 23 to dobro narodowe.

2

@Deviler Jeszcze bardziej przerażająca jest ilość wykreowanych sytuacji dla niego, tutaj Haaland by miał pewnie max 20% aktualnego dorobku bramkowego.

5

@laikike1 Rapinha to niech lepiej patrzy na siebie, jego rolą jest dostarczanie piłek do napastnika a nie dostarczenie JEDNEJ piłki na 5 meczy. Rapha w tym sezonie, nie licząc 2 asyst z Belgami zanotował oszałamiające 2 bramki i jedną asystę w 12 meczach a jego najlepsze zagranie do tej pory to łokieć na twarz w pierwszej kolejce i danie szansy Yamalowi.

0

Cancelo to nasz najlepszy PO, LO, LW i RW… niesamowite

0

Niby zawsze musimy mieć trenera z DNA Barcelony, a ja tak patrzę i za bardzo nie widzę tego DNA w naszej grze. Od odejścia Lucho właściwie nie ma po nim śladu.

0

@Encore Gwiazdy Clippers to same się wyjaśniają w tym sezonie. Nie wiem kto w ogóle wpadł na pomysł żeby w jednej drużynie upchać Westbrooka, Hardena, PG13 i Leonarda

2

@tbas Ja do końca nie rozumiem na jakiej zasadzie minister który nie dostał wotum zaufania może mieć prawo do odprawy.

4

@Pedri16Future Gwarantuje że 95% trolli opłaci sobie te konta, zapłaci nawet sporo więcej niż 1$, za to cała masa normalnych ludzi sobie odpuści :) Ludzie potrafią zrobić donate na 2k+ tylko po to żeby kogoś wkurzyć, a mieliby nie wydać 4zł na trolling?

4

@Antimadridista_WR Amerykanie podają ceny bez podatku. W Polsce masz 23% VAT.

Wejdź sobie na strone Apple i w koszyku wpisz zip code, czyli nasz kod pocztowy. Wtedy do ceny 1k $ doliczony zostanie podatek.

2

@Tasde hahahaha, typo pEłOwIeC xD nie ma co z Tobą dyskutować bo masz tak sprany mózg że gdyby Tusk Ci się kazał wypiąć to piałbyś pewnie z zachwytu nad pięknem demokracji xD

Oczywiście jak typowy sekciarz platformers, tylko Ty wiesz co to KRS i to co robi "DEMOKRATYCZNA OPOZYCJA" zawsze jest super i nawet jak kłamią to kłamią w imię demokracji i konstytucji xD

5

@Tasde czy jak "DEMOKRATYCZNA OPOZYCJA" wybierała członków do NEO KRS którego NIE UZNAJE, to też ich hejtowałeś, czy jednak kupiłeś ich argumentację że chcą mieć tam swoich przedstawicieli żeby kontrolować co się dzieje?

0

@Encore No naprawdę fajnie że LBJ notuje super liczby w ataku, polecam sprawdzić jak wygląda jego gra w obronie.

3

@Ojciec5tkidzieci Facet zapomniał że aktualnie premierem kraju cały czas jest Morawiecki xD

4

@arasz1819 Zabawnie to brzmi z ust osób popierających PO, PiS, Lewice lub PSL xD

1

@hayek A ja mam swoją działalność i mam wywalone :) Jak będzie problem z JDG to przejdę na SP ZOO a jak dowalą się do spółki to zmienię rezydencje podatkową, jak dowalą się do rezydencji to zwyczajnie wyjadę do miejsca w którym nie będę gnębiony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?