1

@SonBarcaGokuComeBack spokojnie, o 19 na boisko wyjdziemy duetem Oriol - SR w środku i uwierz mi, zatęsknisz za polityką.

4

@wislak2119 no to niezły z Ciebie adwokat jeśli dla Ciebie podstawą prawną do tej akcji jest uchwała która mówi "ej mordo weź coś zrób z TVP żeby było dobrze". Każdy wie że tutaj PO idzie po bandzie i gdyby nie fakt że znaczna większość ludzi zwyczajnie nienawidzi TVP za ordynarną propagandę to mielibyśmy skandal o którym mówiłby cały świat.

0

@nwchades Niestety nie jest zgodne z prawem ewentualnie kwestia "interpretacji przepisów" ale nie ma to najmniejszego znaczenia bo zanim cała sytuacja zostaje wyjaśniona to już dawno wszyscy o tym zapomną. Można więc powiedzieć że PiS posmakował własnej broni.

1

@Rl9k1nG Mi też nie jest żal TVP i naprawdę z miłą chęcią zobaczyłbym ich w pierdlu ale to nie jest pretekst do tego żeby łamać prawo, ja bym wolał poczekać nawet rok, odciąć TVP całkowicie od finansowania itd. ale żeby to jednak było w 100% zgodne z prawem. Teraz wyborcy pisu będą uważać się za męczenników.

0

Dziwna sytuacja, bo z jednej strony człowieka radość rozpiera jak widzi tych pajaców z PiSu którzy traktowani są w taki sposób jak sami traktowali opozycję przez 8 lat. Z drugiej strony patrzymy teraz na niezłego wała ze strony koalicji rządzącej bo chyba nikt nie ma wątpliwości że PiS dość sprawnie zabetonowało TVP i akcję które teraz się odgrywają są w najlepszym wypadku na granicy prawa.

1

@tbas No tylko że Wasik i Kamiński mają siedzieć za aferę gruntową czyli za rok 2007, potrzeba było 16 lat do skazania ich prawomocnym wyrokiem.

0

@Kgorecki2500 Nie ma to jak wróżenie końca jakiejś partii na 2 miesiące po wyborach xd Za 4 lata to Korwin może równie dobrze kopnąć w kalendarz ( ma 81 lat ), do tego dochodzi prawdopodobne odejście Tuska do Brukseli za 2 lata, prezydentura Hołowni i potencjalne ustąpienie z funkcji prezesa PiS przez Kaczyńskiego w przyszłym roku. Przypomnę że po odejściu Tuska do europy PO spadła do 15% poparcia w pewnym momencie. Teraz to sobie można gdybać, po wybuchu wojny na Ukrainie konfie chyba spadło do 5% .

0

@ranger3120 Widziałem kilka modeli AI które poprawią jakość zdjęcia, niestety efekt finalny w dużej mierze zależy od tego co się znajduję na zdjęciu. Dla przykładu, kiepsko radzą sobie z wieloma twarzami ale w przypadku krajobrazów itd efekt może być wystarczający.

0

@Rhaan Zobaczymy za ile pójdzie Davies ale w sprawie Balde sprawa dla mnie jest prosta, zwyczajnie za 60mln, moim zdaniem nie opłaca się go sprzedawać, junior zaliczył zjazd ? Tak ale w przypadku młodych zawodników to już norma, Balde ma jednak odpowiednią fizyczność żeby grać na tej pozycji, jeżeli poprawi się z piłką przy nodze to mówimy tutaj o absolutnie topowym zawodniku. Chłopak ma 20 lat i jest wyceniany według transfermarkt na 50mln euro.

0

@BlaugranaBoy Ciężko powiedzieć, to jest jeszcze młody zawodnik, jeżeli byłaby jakaś gigantyczna oferta to można pomysleć ale za mniej niż 70-80 mln nie sprzedawałbym go. Balde ma braki, przede wszystkim nie potrafi dośrodkować ani wykończyć akcji, ale jest jeszcze młody i może się poprawić w tym aspekcie.

0

@Klejnot_Nilu To ja Ci przypomnę że my również jesteśmy mistrzami kraju, śmiem twierdzić że w silniejszej lidze, do tego mamy lepszy skład i lepiej radzimy sobie w tym sezonie.

0

@TheNekro94 Ależ mnie żadna porażka drużyny Denzela nie zdziwi, zwyczajnie uważam że porażka z Napoli to będzie skandal i kompromitacja. Ostatnim razem Napoli w LE ograliśmy, a to już coś znaczy, bo naprawdę ciężko być w europie słabszym od nas.

Skoro boimy się konfrontacji z 5 drużyną Seria A to rozumiem że jeżeli nie zakwalifikujemy się do LM to nie będzie żadnej niespodzianki? Po prostu taka kolej rzeczy?

2

@Pawel13sz na moje to powinien się cieszyć bo Napoli to chyba jedyna drużyna w europie którą udało mu się pokonać.

1

@TheNekro94 Fajnie że nie wygraliśmy 3 meczy z rzędu ale to nie definiuje drużyny, chwile wcześniej wygraliśmy z Atletico które moim zdaniem jednak jest lepsze od Napoli.

@hayek Tak, tylko że my tracimy aktualnie 7 punktów do lidera a nie 14, dodatkowo liga hiszpańska jest jednak mocniejsza. Napoli w tym sezonie zaliczyło mocny zjazd.

Dodatkowo mamy o wiele mocniejszą kadrę, to prawda że gramy gówno ale przejście Napoli to nasz zakichany obowiązek.

0

Nieźle się stoczyliśmy skoro nie czujemy się pewnie przed meczem z Napoli które w Seria A zajmuje dopiero 5 miejsce tracąc 14 punktów do lidera i mając tyle samo punktów co 6 Fiorentina, do tego drugi mecz będziemy grać u siebie. Jeżeli Xavi odpadnie z Włochami to ja naprawdę nie wyobrażam sobie jego pozostania po sezonie.

0

@TR3YWAY No to chyba niezłą drzemkę walnąłeś bo Ferran zagrał 3-4 mecze jako 9tka jak Lewy był kontuzjowany i nie zgadniesz, zagrał słabo.

6

@DonMatteo901 Ja to może głupi jestem i niewykształcony ale co to znaczy że wojsko jest humanistyczne? Że kończyli studia z hebrajskiego?

2

@DaPidejpi Uwielbiam ten argument, Koeman miał Messiego. Wiesz co? Setien też miał Messiego, miał nawet do tego Suareza, i jak się skończyło? 8:2 dla Bayernu. Ponadto serio wszystko się będzie sprowadzało do jednego zawodnika? A co z resztą?

Przykładowy mecz z ery Koemana kiedy grał Messi. 0:3 z Valladolid ( wygrana )
skład Barcelony:
MATS
Mingueza - Araujo - Lenglet
Dest - FDJ - Pjanic - Alba
Messi - Pedri
Braithwait

Skład nędzy i rozpaczy, przypomnę że początki Araujo w Barcelonie nie porywały i miał problem z piłką przy nodze, do tego w obronie Mingueza i Lenglet, chyba nie trzeba tego komentować.

W drugiej lini wyróżniają się Dest, Pjanić i Alba, chyba wszyscy pamiętamy jak wyglądał Alba w ostatnich latach kariery kiedy nie rywalizował jeszcze z Balde, w obronie wyprzedzał go praktycznie każdy.

W ataku potężny Martin Braithwait.

Sorry ale nawet z Messim w składzie nie zamieniłbym się na kadry. Oczywiście tam jeszcze byli zawodnicy jak Gryzak czy Coutinho ale wszyscy pamiętamy jaki zjazd zaliczyli, dodatkowo największy problem Koemana to nie był atak a właśnie obrona, która była wręcz absurdalnie słaba.

16

Ronald Koeman, najgorszy trener od wielu lat, synonim porażki i upadku klubu: 1.96 pkt na mecz, kasa wydana na transfery za jego kadencji: ok. 0 euro.

Xavi Hernandez, potężny architekt wielkiej Barcelony, przeszłość, przyszłość i teraźniejszość klubu, człowiek który przeszedł pustynie boso by zbawić klub z Katalonii: 2.04 pkt na mecz, kasa wydana na transfery: ponad 200 mln euro, do tego wypożyczenia graczy pokroju Felixa i Cancelo czy darmowe transfery Inigo i Gundogana.

To jest po prostu niesamowite, jak przypominam sobie kadencje Koemana i kadrę którą miał i zestawię z tym co aktualnie jest za Xaviego to zwyczajnie brakuje mi słów. Koeman naprawdę nie miał kim grać a mierzył się z takim hejtem że naprawdę przykro się to czytało, tymczasem Xavi wciąż ma swoich obrońców. Oczywiście póki co nie ma sensu rozmowa o zwalnianiu bo nikogo dobrego w jego miejsce nie ściągniemy ale jeżeli nie zdarzy się jakiś cud i ta drużyna nie odpali w najbliższych miesiącach to trzeba powiedzieć Xaviemu dowidzenia po tym sezonie.

3

@!34RC3!_0N4 teraz dżokerem Xaviego jest Balde na środku obrony, rywali wywaliło z kapci jak to zobaczyli.

0

@tristan87 Jakoś mi się nie chce w to wierzyć że Deco faktycznie takie coś odstawił ale jeśli tak to może zamiast wchodzić w konflikty z naszymi najlepszymi piłkarzami, pokrzyczałby na Xaviego, bo osobiście nie miałbym nic przeciwko jakby już na żaden mecz z drużyną nie poleciał.

1

@!34RC3!_0N4 ale proszę tutaj Koemana nie obrażać, Koeman był w 100 razy gorszej sytuacji niż Xavi, zawodnicy musieli schodzić z pensji, starano się wypychać kogo się da, klub był bez prezydenta a w ataku grały asy pokroju Luka De Jonga, Akomacha i Desta.

0

@hayek 164 butelki wódki i raptem 20k wydane, przecież to jest śmieszna kwota. Jak chcecie szukać skandalu to proponuje zainteresować się wyższą szkołą sądownictwa i prokuratury w Krk. Moja mam tam pracuje i 20k to jak się lubisz z prezesem to dostaniesz bezzwrotnej pożyczki od tak a na imprezy itd to kwoty lecą w grube miliony.

Jedyne co mnie zastanawia to cena z butelkę, ja wódki nie pije ale wydaje się być drogo jak na wyborową...

0

@An_Pm730 Czy hiszpański prima aprillis nie jest 28 grudnia czasem?

0

@Azi Oj chyba nie zrozumiałeś :) Nie martw się, czytanie ze zrozumieniem przychodzi z czasem.

0

@Azi Głupie to jest twierdzenie że Michel miał lepsze warunki do pracy niż Xavi. Fajnie że miał mniejszą presję, tylko że jednak ma piłkarzy gorszych o 2 - 3 klasy a mimo to stworzył drużynę która nie tylko notuje lepsze wyniki, stworzył drużynę która lepiej gra piłką a to już jest nie do zaakceptowania.

0

@Azi no tak, biedny Xavi to jedyny trener który ma presję. Koeman i Setien zostaliby już zniszczeni przez media i wywaleni z klubu na zbity pysk ale że to jest Xavi to biedactwo trzeba wspierać. Xavi dostawał zawodników jakich chciał, Koeman grał w ataku LDJ i Destem i nikt nie stawał w jego obronie. Xavi dostał taryfę ulgową i czas na to żeby poprawił grę zespołu, minęły 2 lata, wydaliśmy setki milionów euro i gramy gorzej niż Girona, w sumie pal licho że gramy gorzej od nich, my przegraliśmy z Szachtarem i cudem ograliśmy Porto.

0

@Azi powiedz to Michelowi który pracuje od Xaviego raptem 4 miesiące dłużej, rozegrał w tym czasie mniej meczy a jego drużyna gra 10x lepiej niż drużyna Xaviego w najlepszym okresie. Różnica jest taka że Xavi ma zawodników pokroju Gundogana, Pedriego, Araujo, Kounde, Cancelo, FDJ, Felixa itd. A Michel penetruje rynek Ukraiński…

1

Niech mi ktoś k**** powie co Balde robi na boisku. Co to jest za wynalazek? Ma biegać i wkurwiać kibiców?

4

Ja tylko przypomnę że to my mamy jednych z najlepszych piłkarzy na świecie a oni „penetrują rynek Ukraiński”. Można przegrać ze słabszym rywalem ale to jest nie do zaakceptowania że oni zwyczajnie lepiej grają piłką niż my.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?