0

@Barcanajlepszyteam na Wimbledonie był o wiele lepszy

1

@mekston

Nie.......

0

@agaFCB ale tu wygranie mecza nic mu nie da i tak nie wejdzie, to postanowił sobie że tylko w drugi secie upokorzy rywala

2

Hubert w 2 secie pokazał co zrobi z Serbem w Australii

3

@MesQueUnClub96 Hubi jeszcze rozwali fake goata

0

@mekston dwóch moich ulubieńców, piękna gra

0

Zverev czy Medvedev, który z tych dwóch wybitnych tenisistów ma lepszą karierę

2

@agaFCB studiowałem psychologię, ale mnie wyrzucili, ale chęć poznawania człowieka została

1

@AFA90 Max na avku to trzeba poszpanować trochę

1

Na jaką partię nigdy nie oddałbyś głosu?

0

Z jakim posłem chciałbyś siedzieć w jednej ławce w sejmie?

1

@barcadreed ja to bym jednak na tego Pisa oddał głosa chyba

0

@maroon Dyscyplina musi być!

0

Kto jest najlepszym posłem obecnej kadencji sejmu, a kto najgorszym?

0

@Kleps0n Nogi to się chodzi

0

@TR3YWAY co robisz z cytrulina?

0

Jakiej drużynie byś Tera kibicował, gdyby Barcelona nigdy nie istniała?

0

@FcPortoFan1999 Hubcio to jutro wyrzuca Serbów z turnieju. Swoją drogą uważasz że zagranie rankeda postacią, którą grałem tylko raz i to 6 lat temu to dobry pomysł?

1

Ronaldo czy Djokovic, któremu z tych nie goatów jest bliżej do bycia goatem? @mekston

3

Hubert położy temu kres, dość udawania goata

0

@agaFCB chłop skończył się w 2015

0

@michal26 Roger ma tylko debla ze Stachem

0

@michal26 A Novaczek nigdy nie wygrał igrzysk - GOAT :)

0

@ArterkHD oczywiście, że chodzi o goata

1

@Emhyr wróci w 2024 i skończy dyskusję

0

@agaFCB Roger nie jest żadnym goatem, Hubcio mu już pokazał, Rafa jest @ArterkHD gdyż niestety nie startuje

0

Pewne jest tylko, że goat ty finalsów nie wygra w tym roku

0

ale że nie goat przegrywa z jakimś Sinerem

0

Tenisowi eksperci Rambli oszukali, miał grać Nadal i nie gra .

0

@takisobiektos z kim Rafa dziś pyka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?