Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barcanajlepszyteam na Wimbledonie był o wiele lepszy
1
@mekston
Nie.......
0
@agaFCB ale tu wygranie mecza nic mu nie da i tak nie wejdzie, to postanowił sobie że tylko w drugi secie upokorzy rywala
2
Hubert w 2 secie pokazał co zrobi z Serbem w Australii
3
@MesQueUnClub96 Hubi jeszcze rozwali fake goata
0
@mekston dwóch moich ulubieńców, piękna gra
0
Zverev czy Medvedev, który z tych dwóch wybitnych tenisistów ma lepszą karierę
2
@agaFCB studiowałem psychologię, ale mnie wyrzucili, ale chęć poznawania człowieka została
1
@AFA90 Max na avku to trzeba poszpanować trochę
1
Na jaką partię nigdy nie oddałbyś głosu?
0
Z jakim posłem chciałbyś siedzieć w jednej ławce w sejmie?
1
@barcadreed ja to bym jednak na tego Pisa oddał głosa chyba
0
@maroon Dyscyplina musi być!
0
Kto jest najlepszym posłem obecnej kadencji sejmu, a kto najgorszym?
0
@Kleps0n Nogi to się chodzi
0
@TR3YWAY co robisz z cytrulina?
0
Jakiej drużynie byś Tera kibicował, gdyby Barcelona nigdy nie istniała?
0
@FcPortoFan1999 Hubcio to jutro wyrzuca Serbów z turnieju. Swoją drogą uważasz że zagranie rankeda postacią, którą grałem tylko raz i to 6 lat temu to dobry pomysł?
1
Ronaldo czy Djokovic, któremu z tych nie goatów jest bliżej do bycia goatem? @mekston
3
Hubert położy temu kres, dość udawania goata
0
@agaFCB chłop skończył się w 2015
0
@michal26 Roger ma tylko debla ze Stachem
0
@michal26 A Novaczek nigdy nie wygrał igrzysk - GOAT :)
0
@ArterkHD oczywiście, że chodzi o goata
1
@Emhyr wróci w 2024 i skończy dyskusję
0
@agaFCB Roger nie jest żadnym goatem, Hubcio mu już pokazał, Rafa jest @ArterkHD gdyż niestety nie startuje
0
Pewne jest tylko, że goat ty finalsów nie wygra w tym roku
0
ale że nie goat przegrywa z jakimś Sinerem
0
Tenisowi eksperci Rambli oszukali, miał grać Nadal i nie gra .
0
@takisobiektos z kim Rafa dziś pyka?