Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos on niech miejsce Hubciowi lepiej odda
0
Kto powinien być antagonistą w GTA 6?
0
@barcanawiekiza dużo Wimbledonu
1
@barcelonaLM ja idę do prawdziwej burgerowni, idę na pasibusa
0
@Wossi61FCB na tej stronie to co najwyżej właścicieli McDonaldsa znajdziesz
1
@barcelonaLM ja nie mogę doczekać się oznajmienia rambli, że poszedłem do burgerowni
1
@Kgorecki2500 pan Janusz przeżywa swój 69 prime po wyborach, dobra forma i pięknie jedzie z konfiarzami
1
jaka whisky na prezenta tak w przedziale 180-220zł, dostępne w jakimś lidlu czy innej biedronce
0
@FcPortoFan1999 jakiej drużynie kibicowałeś przed FC Porto?
0
@mekston uważasz że wygra kiedyś złoto piłkę?
2
@DonCarletto ja Mekstona na ministra do wszystkiego oprócz tenisa
0
@P33ck świetny piłkarz, szkoda że do nas się nie wpasował
2
Może jednak pan @Comentateiro miał rację
1
@barcelonaLM no i Rafa goat
0
Louis Van Gaal czy Jose Mourinho, który trener lepszy?
0
@adi7adi8 fajnie jakby ktoś się rozmyślił, po co się męczyć po trudnym sezonie
0
Szkoda, że Hubcio nie będzie grał w finalsach też byłyby emocje, ale dla organizatorów jakieś Greki ważniejsze.
0
@Kgorecki2500 kiedy 1 posiedzenie sejma?
7
Pan Andrzej powinien się zabawić i wyznaczyć Kosiniaka na premiera, fajny cyrk byłby potem
0
@Herato Suarez zawsz będzie nad Haalandem
1
@P33ck wysłał Pereza do szkoły
2
@mekston cały świat przeciwko niemu, męczennik naszych czasów
1
@barcelonaLM team siebie warci
0
Alonso pokonał skilla
0
tragiczne te astony, ale ładny start Lando
1
xDDDDD Charles coś ty
0
Ale bym se zobaczył takiego Leclerca czy Lando w red bullach, Max miałby jakiegoś konkretnego przeciwnika bo Perez to porażka..
0
@sonek Belvedere
0
@P33ck Rafa dziś nic nie wygrał :)
3
Czy obecny Red Bull Maxa jest bardziej dominującym bolidem niż Mercedes Hamiltona w prime? @mekston