0

@takisobiektos on niech miejsce Hubciowi lepiej odda

0

Kto powinien być antagonistą w GTA 6?

0

@barcanawiekiza dużo Wimbledonu

1

@barcelonaLM ja idę do prawdziwej burgerowni, idę na pasibusa

0

@Wossi61FCB na tej stronie to co najwyżej właścicieli McDonaldsa znajdziesz

1

@barcelonaLM ja nie mogę doczekać się oznajmienia rambli, że poszedłem do burgerowni

1

@Kgorecki2500 pan Janusz przeżywa swój 69 prime po wyborach, dobra forma i pięknie jedzie z konfiarzami

1

jaka whisky na prezenta tak w przedziale 180-220zł, dostępne w jakimś lidlu czy innej biedronce

0

@FcPortoFan1999 jakiej drużynie kibicowałeś przed FC Porto?

0

@mekston uważasz że wygra kiedyś złoto piłkę?

2

@DonCarletto ja Mekstona na ministra do wszystkiego oprócz tenisa

0

@P33ck świetny piłkarz, szkoda że do nas się nie wpasował

2

Może jednak pan @Comentateiro miał rację

1

@barcelonaLM no i Rafa goat

0

Louis Van Gaal czy Jose Mourinho, który trener lepszy?

0

@adi7adi8 fajnie jakby ktoś się rozmyślił, po co się męczyć po trudnym sezonie

0

Szkoda, że Hubcio nie będzie grał w finalsach też byłyby emocje, ale dla organizatorów jakieś Greki ważniejsze.

0

@Kgorecki2500 kiedy 1 posiedzenie sejma?

7

Pan Andrzej powinien się zabawić i wyznaczyć Kosiniaka na premiera, fajny cyrk byłby potem

0

@Herato Suarez zawsz będzie nad Haalandem

1

@P33ck wysłał Pereza do szkoły

2

@mekston cały świat przeciwko niemu, męczennik naszych czasów

1

@barcelonaLM team siebie warci

0

Alonso pokonał skilla

0

tragiczne te astony, ale ładny start Lando

1

xDDDDD Charles coś ty

0

Ale bym se zobaczył takiego Leclerca czy Lando w red bullach, Max miałby jakiegoś konkretnego przeciwnika bo Perez to porażka..

0

@sonek Belvedere

0

@P33ck Rafa dziś nic nie wygrał :)

3

Czy obecny Red Bull Maxa jest bardziej dominującym bolidem niż Mercedes Hamiltona w prime? @mekston

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?