Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY słońca brakuje wiadomo, ale nie ma lepszego miesiąca niż listopad do siłowni.
3
@agaFCB czy jak wygram Wimbledon to pójdzie pani ze mną na randkę?
0
@agaFCB ale wpier*** od Hubcia będzie go bolał
1
Djokovic nie ucieknie przed przeznaczeniem, Grek kompromitacja
0
@mekston jakie szanse ma jeszcze goat z Portugalii?
0
Prime Falcao czy Aguero w prime?
0
@FcPortoFan1999 kto gra lepiej?
0
@MesQueUnClub_87 właśnie jest super, bierze się bluzę, zakłada się czapkę z daszkiem i robi trening życia, jeszcze gdyby tylko choroba nie dopadła, ale to jedyny minus jesieni
0
@agaFCB Matko przecież to spoko hajsik, teraz kto inny skorzysta
3
W sumie trochę cieszą smutne miny członków partii na P po tych pięknych 8 latach
0
@FcPortoFan1999 no zarabiać na utrzymanie, a jak nie będą wygrywać to nie zarobią
3
@agaFCB może to któryś z ramblowiczów
0
@FcPortoFan1999 piłkarze Benfici muszą utrzymać swoje rodziny
0
Czego będzie wam najbardziej brakować w starym rządzie?
0
@mekston to kogo widzisz w finale? To nie f1
0
Będzie finał Rune Med
1
@kamyk_23 szczęśliwi chłopacy
1
@mekston Co do goatów to nie zapominajmy o Maxie
1
@Encore Rafa jest goatem
7
PiS do grudnia...
1
@barcelonaLM Rune będzie wielki, on wygląda na gościa który po prostu może kimś gościem, może nie taka skala jak Carlitos ale.. za to Sinner nie wygląda i to zdecydowanie - maks nowy Grek
1
Ech i już jutro nowy skład w naszym pięknym parlamencie,.będzie brakowało starego składu z rządem na czele
0
Co to za goat jak młodego nie może pokonać
0
Młody daje radę z Serbem
0
@Kessie za kilka lat będzie trzeba napisać tu tu tu Max Verstappen
0
1
@Comentateiro i co z tym Xavim panie Comentateiro?
0
Może wpakują tu jeszcze jakieś gole, ale ta gra jest po prostu smutna
0
@Barcanajlepszyteam Rafa zawsze grał intensywniej w trakcie sezonu, gdyby nie to by wygrał
0
@MesQueUnClub96 med wygra ten śmieszny turniej