Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 już się zapisałem na kurs podrywu, spróbuję coś jak będzie Australian Open i pewien tenisista odpadnie w pierwszej rundzie
1
Kto z goatów jest najsłabszym goatem?
0
Swoją drogą czoło zbyt duże, ale szczękę pan jeden z 10 ma super
2
@Kessie piękne to były czasy
0
Jaka postać najlepsza do trollowania rankedów w lolu oprócz Nunu
1
Ciekawe czy ten Pan Artur zdałby podstawową maturę z matematyki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Który Ramblowicz jest najlepszym majstrem?
0
@MesQueUnClub96 tygrys, ale tylko jeśli miałbym rakietkę tenisowon
3
@tomek8756 jestem przeciwnikiem adopcji
0
Jakie zwierzę jest najsilniejsze i pokonałoby na solo każdego rywala?
6
Coraz lepiej idą mi relacje z kobietami, kasjerka w żabce powiedziała dzień dobry i spytała się jaki sos
2
@Comentateiro Bosak od grudnia
1
@LM10GOAT ja bym chciał lecieć na dwóch deskach
2
Do jakiego Ramblowicza warto zapisać się na kurs podrywu?
2
@blakkudium no to już nigdy nie dowiemy się kto jest tym gołtem
3
@barcelonaLM paanie jakieś oszustwo, 3 koszyk mocniejszy niż 2....
0
Jakbyś zareagował jeśli twój najlepszy przyjaciel zacząłby podrywać twoją kobietę
0
@Culer9002 Messi w lutym będzie jeszcze musiał udowodnić że jest goatem
0
Verstappen czy Nadal?
2
@Rewolucja123 ja to w dzień nóg zawsze se stówkę wyciskam
3
@tomek8756 niestety Alcaraz za mocny
0
Co najbardziej w wyglądzie mężczyzn nie podoba się kobietom? @agaFCB @mekston i inni
0
@FcPortoFan1999 FcPorto by pokonało Polskę?
0
Co sądzisz o Łotewskim pięściarzu, byłym mistrzu świata wagi junior ciężkiej?
0
Poleci ktoś jakiegoś Filma gdzie dwóch przyjaciół zaczyna rywalizować o dziewczynę. Nie musi być dobry, słabe też mile widziane
0
Który z ramblowiczów jest najbardziej napakowany?
0
@mekston kogo byś wziął na bramkę?
1
Kto ma rację w wielkiej wojnie ramblowiczów- @MesQueUnClub96 vs @AlexDark00
0
@barcelonaLM co sądzisz o moim goacie-Maxie?