Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dużo członków rodziny już zwyzywałeś/aś w te święta?
1
@AFA90 już by można było świętować rocznicę zwycięstwa mundialu przez Cristiano, a tak to się nie da
0
@mekston całe życie mówiłem że Cristiano lepszy od Messiego, dzięki tobie mam teraz argumenty na poparcie mojej opinii, przez co moja opinia staje się faktem.
0
Dobra to szczęśliwego nowego roku
1
@GeneralXavi słyszałem, nigdy nie widziałem. Natomiast takie oświadczyny przed rodziną w wigilię też są dla mnie dziwne
0
Jaka okoliczność lepsza na oświadczyny- Wigilia czy wesele?
1
Już nie mogę się doczekać starcia Hubcio Hurkacz vs Nadal french open
0
Święta to najlepszy moment by odpowiedź sobie na pytanie Cristiano Ronaldo vs Messi.
1
@agaFCB nie ma czasu na święta trzeba na Wimbledona trenować
0
@Zip ja byłem blisko tego
3
Nie wytrzymam już z temi pisowcami przy stole idę grać
0
Kto cieszy się najmniejszym szacunkiem przy waszym wigilijnym stole?
0
@mekston dziś Wigilia to lewica wiadomo
2
Pisowski kuzyn zara przyjadzie i jak tu wytrzymać
3
@mekston ja na banicji musiałem posprzedawać trochę
0
Jak tam doszło u was już do bójki w domu?
0
@mekston wszystko chłop wie...
0
Jaki jest najlepszy indywidualny występ w historii gran Derbi?
1
Swoją drogą ogromny szacunek dla Wildera że będąc gościem, który nie potrafi boksować tyle osiągnął i prawie pokonał Furego
6
Wesołych Świąt, starajmy się nie kłócić w ten piękny czas
0
@Pawlak1992 joshua też słaby
0
@FcPortoFan1999 nie podam i już opłatek mu jeszcze zabiorę
0
@Rewolucja123 musisz go na leg daya zaprosić
0
@FcPortoFan1999 no ma inne poglądy. Będzie kłótnia przy stole. Ja mu ręki nie podam.
0
Jak podać rękę na wigilii kuzynowi, który głosował na inną partię niż ja?
0
Uważacie że słynni piłkarze typu Messi, Ronaldo Mbappe czy Neymar mają tu konto?
1
@ranger3120 nic, wypadałoby przynajmniej te 140 na klatę, ale wolałbym więcej
0
@TR3YWAY byś zrobił słynny "leg day" od razu byś przebudzenia dostał.
0
Jakajest najbardziej znana osoba do której masz numero telefona?
0
Jaki Ramblowicz wsypał swoich kolegów dla odbanowania?